Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Dzukela u podznaku

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

UFF

Ja i lazic posle malo divljali po gradu... vodio me da mi pokaze kako ce da disejbluje kameru kod usca pa se umorio i prilegao malo da odmori :)
Posle nas na jugopetrolu nas castili besplatnim sladoledom dok smo cekali da zavrse 'beni popis :p mozda je i onaj benzin bio za dz takodje jer nam niko nije ni trazio da platimo ali meni je seljacki da bezim sa pumpe...

Vlajko

Ovaj lici na nekog vanzemaljca.. a ne na Lazica :D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

#144
Citat: Vlajko poslato 23 Jul, 2011, 02:35
Ovaj lici na nekog vanzemaljca.. a ne na Lazica :D

Pa Vlajko, znas valjda da ja nisam iz ovih krajeva galaksije... Gde si video zemljanina koji nema bas nikakvog respekta, prema drzavi/policiji/saobracajnim pravilima/crkvi/popovima, osim Jereja/miru komsija nocu/malim bebama i starim babama/granicama/haaskom tribunalu/optuzenima u istom/navijacima/gejevima/direktoru, a narocito sudijama za prekrsaje... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]



@Uff:
jos se smejem... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] A posle lezanja sam ga uz skipu naterao, na 30 cm visok ivicnjak... Pope, Pope, srecan ti rodjendan... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Lazic

#145
Citat: Alchemist poslato 23 Jul, 2011, 02:31
videla... a i èula  ;D

gde si videla i cula...? Isli smo kao muve bez glave, levo desno, 100km...pijani... Ja, ko letva... Da ne cuje skijash... neki i pod uticajem psihoaktivnih supstanci...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Alchemist

pa ba¹ u okolini "odmori¹ta"  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

Mi, bar ja sam/smo bili daaaaleko... Mozes misliti koliko, kad sam ispustio motor, na sred ostrva ispred kamere...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Zakuni se da ste nas provalile po zvuku...???

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

Pa kako, nisam uopste davao gas...

Alchemist

dobar KLE daleko se èuje [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

#153
Pitanje za vlas`, mada znam da Uff spava:

Da li smem da napisem, sta smo radili izmedju 11 i 1...? Nista sexualno, na zalost nekih... Dok cekam odgovor, postavicu snimak, kako NE bi trebalo da se ukljucuje na gazelu, ali samo za nenaopake ljude...


22072011040.mp4

Gašpar

A sto ne bi moglo? Pa Lazice, tebi je sve dozvoljeno  :D

Lazic


UFF

Citat: Lazic poslato 23 Jul, 2011, 02:44
@Uff:
jos se smejem... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] A posle lezanja sam ga uz skipu naterao, na 30 cm visok ivicnjak... Pope, Pope, srecan ti rodjendan... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

i ja ti vicem ne moze previsoko je a ti i dalje teras
ccc

sjebao si skid plate samo da znas onako posteno je udario

Lazic

Ma dobro mu je, zato se zove skid plate... Cekaj, bre a sto si jos onlajn...? zar nisi zapalio...

UFF


MIGE

jesi li ti uff-e [ludak] [ludak] [ludak]?pa gde tu sliku si nakacio u spido svalerkama iz 70-ih?kada sam bio malji deca,sanjao sam fredi krugera(strava u ulici brestova).mislio sam da ce takvi snovi proci kad porastem!!!izgleda da cu nocas sanjati lazica !!! [facepalm] :'( :'( :'( :'(