Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Jos jedan detalj o porodicnoj naopakosti... Cerka Anita je glumila u najmorbidnijoj srpskoj reklami... Ko zna, setiæe se...

Taraba

Ona kad æale snima ¾enu i decu i overi mu srèka?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

goranvojska

sad kad se udavis u moravi da te trazimo uzvodno posto ceo zivot teras uz qrac ko mace uz direk.

Lazic

#103
 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], uvek me odusevljavala stara americka poslovica: He`s so rich, he can ski up hill... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] To i ja radim, samo bez para... [yahoo] [yahoo] [yahoo] Sutra popdne cu da vodim Anitu u avantura park na Adi, da se veremo po drvecu... Ko jos hoce, nek se zapljune...




@Taraba:
bas ta... Njoj je bilo do jaja, zacorila se u onog klinca, ceo dan su skakutali po potocima...


Najmorbidnija srpska reklama

UFF

hoces da ti dete pokisne pa da poraste?
jer sutra popodne pada 100%

Lazic

Pod onim krosnjama ce biti suvo... Uffe, bas si opterecen kisom, izbaci je bre iz glave...

UFF

pa dokurcila mi
evo i pre sat vremena sam opet pokisao na motoru

balcan girl

a gde vi nalazite tu kisu?????? kod mene jutros bilo nesto oblacno popodne vedro i suncano :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Laziæu, zami¹ljam te nakon jedno mesec dana bez pristupa internetu  [rofl] [rofl] [rofl]


Lazic

#110
Citat: jager poslato 22 Jul, 2011, 00:30
Laziæu, zami¹ljam te nakon jedno mesec dana bez pristupa internetu  [rofl] [rofl] [rofl]

jezik pregriz`o...



Proleca 2006-te, vozio raspalu askonu dizel sa Va tablicama i zloupotrbljavao gostoprimstvo Beogradjana, tako sto sam manijacio, a uglavnom se niko nije ljutio, kad vidi tablice... LM, tog proleca, moj cale odvede u Herceg Novi burazerovu stariju cerku, 1995 godiste, i posto iver ne pada daleko od klade, tamo se seti, da je mogao i Anitu da povede... [ludak] Nije bitno, sad cu ja to na brzaka... Zapalim iz firme, popakujemo se na brzaka, nakljukam dete onim protiv mucnine i paljba... Kao mnogo godina ranije, posle raspada Juge, mislio sam da idem pravo kroz CG... U neko doba stigli do Zlatibora, penjemo se, vidim ja skretanje, ka Visegradu i kao i mnogo godina do tad, nastavim pravo... Posle par kilometra nadvoznjak, ispred stoji kamion, sa drugim kamionom u gepeku, taman mu fali 5 cm da prodje ispod mosta, policija, kolona odozgo ka Uzicu, staje smeker u raspaloj Askoni, sa falsh ray bankama, i mrtav `ladan kazem zabezeknutom panduru, pa samo ispustite gume na kamionu... I nastavimo dalje... Posle jos par kilometara, upali se meni lampica, da im nisam rekao da ispuste gume na gornjem kaionu, polukruzno preko duple pune, pa nizbrdo... U stvari, kenjam, okrenuo sam se jer sam shvatio da prvi put u zivotu imam zeleni karton, i da bi bilo bas lepo, da se vratim ka Visegradu, pa krozBosnu, za HN... Ovi sa kamionima su ispali pametni, pa su ispustili prave gume, a mi se vratismo 11 km nazad do skretanja za .ba... U neko kasnije doba, prolazimo kroz neku prasumu, po ocajnom putu, sve rupa do rupe, odvalis auto od zivota, odjednom rampa, neka retardirana drvena kapija, i malo dalje granica... WTF, kaze lik, nacionalni park, ekoloska kazna sto sam razvaljivao auto jebem li ga, izgledalo mi je kao 50 km, 50 dinara... More 50 vam zena pojebem, jel ima neki drugi put, da se vratim, rupe da vam placam, i to jos na izlazu... O, zemljo Srbijo... Naravno to je jedini put za Visegrad... Granica, dobar dan, dobar dan, dokumenta, gde ste posli, kod caleta u HN, gde su vam dokumenta od deteta...? WTF, ima 6 godina, od dokumenata ima samo zdravstvenu... Mora da ima pasos... Alo, manijace, jel su na tv rekli da je za ulazak u Bosnu dovoljna licna karta...??? Da, za mene, dete od 6 godina mora da ima pasos...!!! A gde vam je ovlascenje od supruge...? WTF...? Kako ja da znam, da niste ukrali dete...? Aaaaaaaaa, Anita kazi molim te ciki gde idemo... Tajac, palac u ustima, muuuu... Anita, slobodno kazi... Muuuu... Aaaaaa, mislim se, mora da sam preterao sa sedativima... Pa zar ne vidite da licimo...? Pusti nas boske na kraju, krenemo u nepoznato prvi put posle 18 godina... Osim malo strecanja kroz Gorazde, kad smo zbog radova na putu, morali da prodjemo kroz mahalu, sa sve Valjevskim tablicama, ostatak puta je bio stres free... Na ulazu u neko mesto sam naleteo na radar sa 120kmh, gde je vec bilo ogranicenje 40, toliko su se iznenadili, da nisu stigli da reaguju, osim sto su poceli da bilcaju k`o ludi, usporio, i mahnuo im kroz prozor, kao hvala za upozorenje, mora da ispred ima radara... Ulazimo u CG, kaze djetic, verovatno za dete nemate nikakvih papira...? Imam knjizicu, nema problema, izvolite, lepo se provedite... WTF, ja na gas dok se ne predomisli... E, da dok smo prelazili preko Cemernog, stali gore na cesmi, gde sam pio vodu desetinama puta kao klinac, zovem kevu, koja je odrasla u tim krajevima, zasto se zove Cemerno, kad je ovako lepo...? Kaze keva, zime, duuuuuge i hladne... Cemer i jad... Ups... Par dana sam se probrckao u moru, pa nazad u beogradsko Cemerno... Tad me uhvatio radar u Gorazdu, na jedinih 300 metara federacije bih, citam imena i jednog i drugog, Al Kaida, 100%, imam samo 10 maraka, daj, gaaaaas, ostavio sam ih u oblaku laznog eurodizela... To be continued... [cheers]

Lazic


Lazic


Lazic

Naravno, podsecanje iz tog perioda, da je naopakost nasledna bolest, nadam se ne i zarazna... Nepaznjom roditelj-a, Dimitrije je 15.06.2006(na cecin koncert, hiljadu joj narukvica jebem, nismo mogli da stignemo do majke i deteta, jer su zatvorili pola nBg-a), napravio salto mortale sa 2 metra, pravo na nos... Naravno, nista mu nije bilo, ljubi ga cale... [yahoo] [yahoo] [yahoo] Na kraju smo blejali u urgentnom do pola 2 nocu, jer nije bilo sanse da ga snimimo na rentgenu... Jebao nam je sve po spisku, i na kraju pobedio... Nema ni jedan snimak... [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

#114
Mali preview novih epizoda...

proleca 2007, do mora sa crknutom glavom i bez releja grejaca na askoni...

leta 2007, samo sto smo kupili Hondu, na sat uoci polaska na Korculu, je omlatim o tramvaj...

leta 2008, 7 dana pred more, omlatim Hondu o banderu, bezeci od deteta, kamikaze... Dva dana, posto sam popravio stetu iz 2007-me...


Kengur


Lazic


MIGE

stvarno si naopak,kad svi rade ti visis na kompu  [kralj]

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!