Glavni meni

ugao cvijiceve i despota stefana

Započeo dzimika, 19 Jul, 2011, 12:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZEMUNAC

Momak je iz Zemuna,zove se Ognjen Tripkovic 87,mislim da je vozio horneta,ali nisam siguran. Poznavao sam momka licno,sasvim na mestu,dobar decko. Ziveo je u Ugrinovackoj...  :( :( :( :( A sa "ocevicem" bih veoma rado popricao i da mu pokazem sta je 180!!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

Lazic

Jel saznao neko detalje...? Juce oko 6 popodne na Obilicevom vencu, prolazi pored mene nov veliki lend kruzer, sa 4 klinca, plafon 80 godina, svi zajedno... Pizda li materina roditeljima, koji daju deci takva kola... Samo da je debil bezbedan, a sto moze nekome da srusi kucu sa onim tenkom... Taj i ne primeti, kad zgazi pesaka...

monsterbnt

Pun je grad idiota......veceras sam sreo jednog...........ma koliko ih mi tukli ima i dalje da nas gaze i da posle ocevici jedu govna kako smo vozili 580kmh u pogresnom smeru na prednje tocku i to bez ruku sa kofom na glavi umesto kacige.......
Smrt SVIMA!!!!

shorty

Citat: Lazic poslato 19 Jul, 2011, 20:14
Ali ona slika mi je potpuno nejasna...
bas...
ako ga je puko ceono.....kako se nije iskrivila viljuska i kako se bar far nije slomio???

RRa¹ko


Lazic

Ma nije ga pukao ceono, zvanicno je dzip stigao motor... Zato je prednja viljuska citava... Ali mi i dalje nije jasno kako...

shorty

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 16:20
Ma nije ga pukao ceono, zvanicno je dzip stigao motor... Zato je prednja viljuska citava... Ali mi i dalje nije jasno kako...
stigao ga u levu stranu??? onda ostecenje na dzipu ne moze da bude onoliko... a i raspored na slici
stvarno ne kapiram

RAmireZ

Dok ne poènemo da tu¾imo za lupetanje u javnosti (bilo novinare, bilo oèevice) ne mo¾e biti pomaka u izve¹tavanju sa mesta nesreæe. Najlak¹e je napisati da je neko anoniman rekao da je brzina bila 180. To prodaje novine, podi¾e gledanost tv stanice ili slu¹anost radio kanala. A gde su tu direktno o¹teæeni kojima je unapred izreèena presuda, bez prava na odbranu? Ili gde su svi ostali koji su obmanjeni i izmanipulisani? Hebem ti Srbistan, ostadosmo u sedamnaestom veku...
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

gane

na toj raskrsnici ima kamera...

Nick Blue

Poznavao sam Ognjena od osnovne ¹kole, iz istog smo kraja. Bio je mlaði od mene 5 godina - dobar deèko. Od malih nogu je vozio motor, seæam se nekog Garelli-a.
Nisam ga dugo video a tek sam pre dva dana saznao da je on poginuo na æo¹ku Cvijiæeve.

Èuo sam da je na suvozaèevom mestu ML-a bilo neko mudo iz MUP-a kojie je pobeglo sa mesta nezgode !
Pre nego ¹to su vozaèu automobila dali da radi alko test - dobro su ga pojili Koka-kolom i kiselom vodom !

U subotu je Ognjenu bio roðendan i organizovan je protest na mestu nesreæe ali sam kasno saznao za to.

Èast izuzecima AKO ih ima ali pripadnici MUP-a [policaja] su kriminalci sa znaèkama !

In the warior`s code there is no surrender

dzony

pa mamu im mrtvu jbem,pa i da je prekoracio brzinu to neznaci da ga treba ubiti,a i procitao sam neki komentar kako treba zabraniti registraciju motora velike kubikaze,svi mi imamo neke svoje poroke neki voze neki se drogiraju,kockaju i sta vec,pa kada pozatvaraju kazina i pohapse narko dilere neka onda pricaju o zabrani registracije motcikala velikih kubikaza (i onako je skupa registracija vozicemo neregistrovani)

Tina Bambina

Mali Ogi... :(...i dalje mi se priviða na ulicama....i iznova se ¹trecnem kad shvatim da nije on i da ga nema vi¹e...
Pazite momci, jebemmumi¹a...
Suvi¹e ludaka za volanom....suvi¹e pijanih za volanom....sranje....
...ja sam sanjar velikog srca, ja sam ja...a ¾ivot je i dalje lep...
http://firmopisac.rs/