Glavni meni

E, ovako smo ekipa i ja napravili devojku od babe :)) (GSXR 750 '90.)

Započeo VojaBG, 19 Jul, 2011, 01:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Nije dal' se pale ribe na starog nego sto se ne bi palio ni ja, ne bi imao taj osecaj privlacenja paznje :D

aæimo

Ma èisto sumnjam da mu je bitna pa¾nja, ali da je dobro odraðena prepravka, jeste.
Svaka èast imenjaèe, u¾ivaj.

Brrka

Ma salim se malo, paznja je najmanje bitna, bitan je onaj osecaj kako se oseas kad sednes na njega ;)

Bori¹a

Citat: aæimo poslato 22 Januar, 2012, 17:09
A kako bi ti to mogao da zna¹ leba ti?

Iz iskustva. Sve moja vrsnjakinje i 3-4 godine starije se slikaju na Rovima (RRasko zna iz iskustva) dok na enduro ili uljaru staru nece pridje ni jedna picka im materina

Brrka

E vidis, zato ja na motoru retko kada vozim bilo koga, a ako je zensko mora biti sestra ili bas bas mnogo dobra drugarica :)
A ostalim kurvama samo kazem nemam vremena, cujemo se kad dodje zima ;)

aæimo


Bori¹a

Citat: Brrka poslato 22 Januar, 2012, 18:01
E vidis, zato ja na motoru retko kada vozim bilo koga, a ako je zensko mora biti sestra ili bas bas mnogo dobra drugarica :)
A ostalim kurvama samo kazem nemam vremena, cujemo se kad dodje zima ;)

Da ne jebes nista kao sto ja ne jebem, ne bi ih tako odbijao ;D

Gašpar


Bori¹a

Pa naravno
Al zasto ne iskoristiti priliku ako neka hoce da se plodi? (ovo za nas bez devojki i zena)

FANTOM

Odoste vi u prichu o sojkama ali eto da vam kazem ja sam uzeo najstarijeg R-a jer nema boljeg R-a od CBR-a ....I sad ide ovako pricha sa raznoraznim sojkama npr.:Ja:ej oces da se provozamo idemo do grada mallo..Ona: A koji motor ti vozis...Ja pa CBR 600 :) ...Ona:ijao stvarno jer Hondu CBR ? ..Ja; ma da Hondu  :) ... ONa: ijao moze moze ajde ....  trt mrt dogovorimo se da se vidimo ....  I na kraju kad se pojavim sa MOjom STARIM CBR-om ko biblija i bez oklopa ....Vidim ja njoj nije sve jedno ali nema mnogo da vrda nego da sedne i da se uhvati chvrsto [djavo] ...do kafica mallo voznje zustrije da joj ovlazi pica  [balavi] .... i isti ti djavo na kraju dal je nov ili stari CBR  [rofl]

djolevidak

a sta ces da radis ako je motor pored tebe a ona ti prisla :P ?

SrpskiDzedaj011

Ја не возим сојке.... Нек' купе себи мотор па нек' се возе....  8)
I have to return some video tapes....

prpa_zr

Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Januar, 2012, 17:58
Citat: aæimo poslato 22 Januar, 2012, 17:09
A kako bi ti to mogao da zna¹ leba ti?

Iz iskustva. Sve moja vrsnjakinje i 3-4 godine starije se slikaju na Rovima (RRasko zna iz iskustva) dok na enduro ili uljaru staru nece pridje ni jedna picka im materina


sorry za OFF ali moram da demantujem Bori¹u..

obrati pa¾nju na http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,723.100.html
èak i sa koferom :D

FANTOM

Citat: djolevidak poslato 23 Januar, 2012, 02:03
a sta ces da radis ako je motor pored tebe a ona ti prisla :P ?

Pa nista ide ista pricha kao da je pored mene najnoviji RR  ...  :)  nemam pola oka pa da me riba gleda samo zbog motora ,sto se mene tiche moze da bude i tomos nije problem  ;)

goranvojska

.....boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka.

djolevidak

boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka. OVO JE PRAVA REC ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Kara uporan a ne lep
Kome motor sluzi za nagovor, u startu je osudjen na dno....ako nema zvaku da je nagovori, nema tu kurcu radosti....te koje se pale na motore i kola oce da se udaju, a ne da se karaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: revolution poslato 30 Januar, 2012, 12:23
te koje se pale na motore i kola oce da se udaju, a ne da se karaju.

Da sszgo kara samo te sto hoce da se udaju od 18 godina i mladje

FANTOM

Ahaha  UFF  e nasmejao si me   [rofl]  ...   naravuchenije motor mallo keramike na stomaku pa u lov e sad dal ce da se uda to ona moze samo da oce ali nece joj biti ispunjena zelja    [djavo]  xe xe

despic

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2012, 14:09
Citat: revolution poslato 30 Januar, 2012, 12:23
te koje se pale na motore i kola oce da se udaju, a ne da se karaju.
Da sszgo kara samo te sto hoce da se udaju od 18 godina i mladje
da bre, vidjen je na fejsu kako lajkuje slike maloletnica...
klasican divljak