Glavni meni

Prodajem kisni kombinezon

Započeo zokkac, 17 Jul, 2011, 12:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zokkac

Prodajem kisni moto-kombinezon, detaljan izgled je na prilozenim slikama, na prvoj j su oznacene sve dimenzije i tezina, naznacena velicina S na pakovanju je nemerodavna.

Moja devojka ima 168cm, odlicno joj stoji, cak joj je malo velik, zato sam naveo da odgovara onima sa visinom 168cm do 172cm (koliko je visoka jos jedna osoba koja ga je probala).

Podrazumeva sa da su pomenute osobe koje su ga probale na sebi imale panatalone i jaknu.

Cena : 30€



[attachment deleted by admin]

UFF


zokkac

Hvala Nadrkani na "Welcome", shokiras me svojim nickname-om :)
Uclanio sam se nedavno, procitao sam par tema, i evo vec nesto prodajem...

UFF

Samo napred, ne smeta to nikome, ali je malo nekulturno da nam ne kazes ni ko si zar ne?

E da, tvoj motor nemoj ni da pokusas ovde da prodas - nece ti uspeti :)

zokkac

!!! Pa ja sam potpuno zaboravio na "predstavljanje clanova" rubriku !!!
Dobro sto si mi to pomenuo, ja se zaista izvinjavam, ne znam vise gde sam i sta napisao o sebi.
Myspace, Facebook, MSN Messanger, YouTube, forumi za android mobilne, GPS, planinarenje & hiking, elektronika, muzika, moto...
Eto, zaboravi se ponekad na ono osnovno, mada sam to, naravno, imao na umu, ali sam prevideo.

BTW, zasto kazes da moj motor ovde necu uspeti prodati?!
Doci ce valda vreme i za to, inace u super je stanju, za mehaniku se pobrinula jedna strana, a za struju druga - ja :)

monsterbnt

Ovde su oglasi omiljeno mesto za sprdnju
:D :D :D :D :D :D
Retko ko uspe da proda motor medju manijake
;)
Smrt SVIMA!!!!

svetac

trebao si slikati kombinezon sa modelom da bi tema imala potpun zamah! dobro dosao prodavce! [yahoo]

UFF

Pa zato sto je Pegaso veoma popularan motorcikl kod nas :)
Evo prodaje se jedan za smesne pare vec duze vreme

zokkac

Prodaje se verovatno vec duze vreme zato sto je mesto prodaje neodgovarajuci izbor.

Ja na forum(e) dolazim da bih nesto procitao, saznao ili drugima sugerisao,
prodaja je samo subkategorija kao i sve ostale teme, treba je probati i ovde, ali i na drugim mestima koja i sluze samo za prodaju necega,
a jasno je da (ne)uspesnost prodaje npr. ovakvog motora ovde moze biti polemicna medju clanovima koji voze motore vredne i do 20000€ i koji pretezno vijaju dobru i pravu stvar,
mnogi se nece blamirati da kupuju nekakvog Pegaza jer bi im se mozda na forumu svi smejali posto se slika o nekom clanu stvar, izmedju ostalog, i na osnovu motora koji vozi...

;)

UFF

Ne verujem da ga prodaje samo ovde
A sto se tice blama evo ja cu da vozim pegaza ako ce neko drugi da mi ga popravlja :D

Dovoljno mi je sto ktm-u moram da radim generalnu svakih 2 meseca ;)

zokkac

Razumem te za ono oko popravke Pegaza... citao sam dooosta o tome.

Vidi, kada mi je doteran iz Italije,
zamenuli su mi frajlauf, dihtung glave, nov regler od Joske, karb je ultrazvucno ociscen sa novim membranama, glava je pregledana kod CUBI i malo doterana, pregledana je bregasta i OK je, kompresija je cak nesto malo veca od fabricke, nov lanac (onaj zlatan, ne znam brend) i lancanici, stavio sam novi filteri ulja i vazduha, sva nova ulja, stavio sam nov akumulator, zamenio sam lezajeve zadnjeg tocka, pregledao sam i ocistio svaki kontakt, prekidac i sijalicu, zategao svaki sraf i maticu, promenio sam svaku polemicnu zicu sa novim auto-papucicama, ubacio sam relej da ganja svu struju motora a okida ga kontakt prekidac, ubacio sam Lovato ventil za bezin mesto njakanja sa slavinom (okida se davanjem kontakta), napravio sam automatsko podmazivanje lanca sa Lovato ventilom za benzim i licno sam napravio visepreklopni tajmer koji na 0.15 ili 0.3 sec pusta kap ulja na svakih 1'20", 1'40", 2', 2'30", gume su Anakee, polovne ali odlicne, uskoro cu da menjam i sve sijalice sa LED...

Motor ide fantasticno, trosi 22l na 280km gradske voznje (jbga...), nemam problema sa paljenjem i sl, jako je udoban.

Ja nekako ne smatram da je sada bas za bacanje, bar sto se tice struje mogu reci da je top (to je moj fah) :)

UFF


dzimika

meni kad bi motor trosio 22l na 280km ja bi davno bankrotirao :P
zato sam obozavao DR-a, 4,5l/100km gradske voznje i to najgoreg divljanja po gradu :D

zokkac

Ja jesam vec bankrotirano :)