Glavni meni

Servis Lukaè

Započeo misa-pei, 31 Oktobar, 2010, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei

Moj dobar prijatelj, vrstan poznavalac motora, Dragan Lukaè je sa svojim bratom Zvonkom, jednom od legendi U¹æa iz '70-ih godina, otvorio servis u Batajnici.

Momci su malo matori, preko 5 banki, od toga motore voze i popravljaju veæ 39 godina - bar Dragan, Zvonko i neku vi¹e.

Cene su im vi¹e nego umerene, posebno kada se u obzir uzme urodjena pedanterija i debelo iskustvo. Iz njihovog servisa jo¹ nisam èuo da je neko iza¹ao nezadovoljan. Ne rade oni samo neke lake popravke i odr¾avanje, nego i kompletne generalne, razne prepravke, dopravke i ispravke tudjih gresaka -vozaèkih i majstorskih.

Ono sto je vrlo zanimljivo je i da imaju prikolicu za dva motora i pored toga ¹to æe da urade obièan transport, oni BESPLATNO dolaze po motor koji nije u voznom stanju ili vam je te¹ko da idete u Batajnicu.



Znaèi, ukratko- iskustvo, znanje, pedantnost i prevoz, sve u paketu, dobiæete kod njih.

Dragan Lukaè,

064 9760896 i 011 8484211
Država je najveći neprijatelj naroda

HoochieMan

Dosta puta u prethodnih par godina je meni, ili nekome od dru¹tva, Lukaè pomogao. Savetom, uputstvom, nala¾enjem rez dela ili guma. Par Vfr-ova iz dru¹tva potièe iz njegovog uvoza. Vrlo snala¾ljiv èovek od dela, sa mnom je uvek bio od reèi, imao bih poverenja da mu budem mu¹terija.

Lazic

Ovo je prava reklama, Misu poznaje toliko ljudi licno i preko foruma, da nema mesta sumnji... ;D

Boban Zemun

Sve preporuke za majstore [thumb_up]

noam chomsky

bi li radio on Papriku? :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

dzimika

sto ne bi, jest da nije neki kvalitet ali verujem da ce je primiti :P

misa-pei

Svakako da bi. Nema razloga da be¾i od nje, prodao ih je nekoliko komada ÈD
Država je najveći neprijatelj naroda