Glavni meni

Kako se NE silazi u podrum...

Započeo Lazic, 10 Jul, 2011, 05:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Individualni oblik hladjenja :D

Gašpar


Bori¹a


Lazic

Hoces se smiriti ako te zvanicno usvojim...? ;D ;D ;D

Taraba

'Oæe. Ko i ti ¹to si miran.
Nepisano pravilo je da uèenik nadma¹i uèitelja...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Iskreno se nadam da nece da se trude da me nadmase... Zato i nisu u toku sa svim manijacenjima... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jutos u 9:40 sam u zavodu za statistiku, slusao(od strane Bugarina koji je istripovao da je Nemac): Mr Marko, you forgot our agreement from yesterday, about meeting us here at 9am... That`s not right, you have 8 people waiting for you... [rofl] [rofl] [rofl]


ontopic:
Skoro me nista ne boli od subotnjih povreda... [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

Ako mi das KLE-a usvoji me, smiricu se xD :D

Lazic


Lazic

Samo da obavestim cenjeni auditorijum, magarac je ozdravio 95%... Oko 400km od subote je odnelo vecinu bolova k`o rukom... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Alchemist

Citat: Lazic poslato 10 Jul, 2011, 05:13
...vidim samo mrak i potpuno idijotski zakljucim, ako je mrak, znaci nema nicega...I zakoracim u nepoznato...

logika na zavidnom nivou  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
da te nema trebalo bi te izmisliti hahahahahahahahaha joj... hahahahahahahahaha
a jel ima¹ trip i da si nevidljiv kad za¾muri¹???
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

Ne, ali i to umem, tj da se pomerim ljudima iz vidnog polja, ukljucim filter prcepcije, i skoro sam nevidljiv... Skoro kao i podrum u mraku... Ljudi pomisle, mora da mi se ucinilo da vidim Lazica, a stvarno me vide...

ЯЭВОЛУТИОН

promeni naziv @ Laziceve vratolomije ...u pokusaju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

na svu srecu da su u pokusaju...

Lazic

Pre neki dan sam stajao na ivici doticnog podruma, doduse po danu i bejah iznenadjen kako sam preziveo zaron, bem ti budalu... [yahoo]

AndreyRR

Trebao bi ti da radis kao test dummy

Lazic


Bori¹a

Па да се распадну сва кола у којима буде :)
А да изађе и отресе пражину, и узвикне : WTF?!!?

Lazic

radio vise puta u zivotu...? Otresao prasinu, uz WTF, niko nije video epic fail... :D