Glavni meni

Kako se NE silazi u podrum...

Započeo Lazic, 10 Jul, 2011, 05:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

Da zna¹ da æu ukljuèiti tvoje dogodov¹tine u lektiru ove godine, mislim da æe se deci dopasti  :D :D :D [rofl] [rofl] [rofl]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

vidik

   Lazo, sledeæi put kad bude¹ stavio protektore, nemoj i kacigu da zaboravi¹. To zbog èvoruge.
   Ako je samo to ¹to si naveo, dobro si pro¹ao, sa te visine i uz to i stepenice.

MIGE

velika mi je cast biti prijatelj ovakvom nenormalnom super coveku,zvanom lazic!!! [cheers] [cheers] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
da i ti nisi vanzemaljac kao oni moji majstori? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

misa-pei

Staro avijatièarsko pravilo je da je dobro svako ono sletanje posle kog mo¾e¹ da od¹eta¹.
Stvarno si nenadma¹an. O tebi treba snimiti film. "®ivot i prikljuèenija pogrebnika Laziæa".
Država je najveći neprijatelj naroda

Ivan1979

Imao si srece sto bio mrak,  da si video de padas sav bi se izlomio   [rofl]

Lazic

#25
Mislim da je to presudilo, bio sam u potpunom shocku...

edit:
@svi manijaci:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], hvala svima na komentarima... Dobro sam, uz mnogo rakije, anestetika i KLE-a...

mali_zmaj

A da si tek bio pripit ili pijan,ma ni ogrebotinu ne bi zaradio!   :-)
jin-jang

Zverka

ti bre nesi citav...PLAKALA sam BUKVALNO od smeha dok sam citala dogodovstine...
a dodala bi ...jebem tii lebarnik ...smotan si KI DA SI MI NEKI ROD....samo sto ja dnevno izudaram MALI PRS...jedno 20 puta...dok se ti sav izlomi ...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Zverko, ne mozes da budes covek od gume, a da nisi smotan... to su decenije iskustva... ;D

Taraba

©ta da ti ka¾em, a da te ne ohrabrim da napravi¹ veæe sranje drugi put?

[cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


balcan girl

evo ovo je glavna tema za podforum kako nesto NE raditi :D :D :D :D lazicu genije :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ljilja-pei

Ja sam prosto morala da pozajmim tvoj zakljuèak iz prièe za svoj potpis! :)

Hvala ti ¹to postoji¹!!!  :) :) :)

P.S. Zvuèi kao ne¹to iz knjige Terija Praèeta :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

Jao, neko mi je veceras pominjao stanovitog autora, nazalost pored ziliona knjiga koje sam procitao, njega sam nekako preskocio... Nesto, neki cd-ovi, ili tako nekako... A inspiracija za tu izjavu vuce korene od Daglasa Adamsa... Uputstvo za letenje... Jedini nacin da covek nauci da leti, je da zaboravi da padne, kad se saplete... [cheers]

ljilja-pei

Èitali mali milion puta "Vodiè", a Preèet je bio pravo otkrovenje!!!  :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

will do... Prvom prilikom... [cheers]

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

The One

#37
Citat: Zverka poslato 11 Jul, 2011, 00:25
KO JE CAR CAR JE :)
proglasiti Laziæa za mernu jedinicu tj etalon!!!
btw Laziæu ne postoji pojam previ¹e zar ne?! [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


Major

Citat: Lazic poslato 10 Jul, 2011, 05:13
dva metra nize se na srecu docekujem direktno na glavu (ono sto mi drzi usi na okupu), uz vrlo neprijatan tresak i tumbam se skroz do dna...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]