Glavni meni

motodelovi.com

Započeo perlx, 08 Jul, 2011, 17:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx


sasafilipovic

Danas mi stigao zadnji lanèanik za motor, 3 dana èekanja, dosta sam zadovoljan.

Taraba

Kupovao sam filtere i ruèice koènice/kvaèila od njih.
Koliko sam shvatio oni jednom nedeljno dobijaju robu, koju inaèe ¹vercaju iz Maðarone.
Obièno ¹alju krajem nedelje pa sti¾e u subotu/ponedeljak.

Na telefon i mail ne odgovaraju ba¹ èesto. De¹ava se da izlobuju nekada... ka¾u da æe poslati u petak, pa po¹alju 4-5 dana kasnije.
Prvi put sam poruèio 5-6 delova, zaboravili da mi po¹alju ruèicu kvaèila. Cimao ih na mail, ali nisu odgovorili. Barem je nisu naplatili. ;D

Suma sumarum: Ako ti nije hitan deo, dobri su. Ako ti je ne¹to hitno, nemoj preterano da raèuna¹ na njihovu brzinu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

narucio prednji lancanik sa vise zuba i stiglo za nekoliko dana, ne secam se ni tacno koliko ali posto mi nije bilo hitno

niikolanixy

ja naruèio lanac al nikom ni¹ta veæ par dana

nano

nesto se pisalo o nekoj internet prodavnici da nema adresa ne znam dal je ta u pitanju, nesto su jebavali, potrazi po forumu il zovi

Gašpar

Mislim da su to ti. Neko je imao problem sa njima.

bokilic

ma,,cim nema adresu da odem licno,da ih posle nadjem,
a cuo sam dosta losihh komentara,licno ja nisam nista uzimao, to jest probao 2x,izvisio,niti su poslali sta sam trazio,niti me kontaktirali,sreca nis nisam unapred platio,,
sto i nije meni prouzrokovalo troskove,ali tako da sedis cekas delove blejis,,,neka,,hvala postoje i druge firme koje odmah salju ono sto trazis..neki su se zalili da salju pogresne delove itd...ma najlepsa je prodavnica kad znas gde su joj vrata...
brmmmm

Plazma Keks


AndreyRR

Japanski su kao sto sam ja Kinez

Plazma Keks

nema veze kupicu te "japanske" dobijaju se dva semeringa u pakovanju a ovi drugi za iste pare samo jedan

doxy_ro

Ja hocu da kupim neki  JTC525X1RX lanac od njih, jel imao neko nekih iskustva sa tim lancima? Posto su dosta jeftiji, a kazu da idu na motore do 130konja

Taraba

Koja je razlika u ceni izmeðu tog i nekog normalnog (Regina, DID...) u Louis-u?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

doxy_ro

Ovaj JT kod njih je 55eura, a u luisu did je 120eura
Ne znam da li da promenim i lancanike, posto su ravni, nisu osteceni ni iskrivljeni

El Jefe

Ima i kineski lanac za kombajn.Koliko je taj jeftiniji od DID-a nemoj ni da pitas.
Друштво за заштиту од животиња

doxy_ro

Trenutno za kombajn mi ne treba lanac, ali hvala ;)
Ja pitam za misljenja ljudi, a ne za kombajne

Conti-Moto

Citat: doxy_ro poslato 05 Decembar, 2012, 19:52
Ovaj JT kod njih je 55eura, a u luisu did je 120eura
Ne znam da li da promenim i lancanike, posto su ravni, nisu osteceni ni iskrivljeni

Koliko para, toliko i muzike.
Novo !!!
Conti ROAD !!

UFF

Citat: doxy_ro poslato 05 Decembar, 2012, 19:52
Ovaj JT kod njih je 55eura, a u luisu did je 120eura
Ne znam da li da promenim i lancanike, posto su ravni, nisu osteceni ni iskrivljeni

ako su dobri mozes da ih ostavis a za tu cenu lancanika kupi neki kvalitetniji lanac
lancanici mogu opusteno da izguraju 2 lanca pa cak i vise ako ga podmazujes i menjas na vreme tj kad se istegne

doxy_ro

Hvala drugari, videcu onda samo da menjam lanac, i da kupim neki kvalitetniji  ;)

Alera

Citat: doxy_ro poslato 05 Decembar, 2012, 19:52
Ovaj JT kod njih je 55eura, a u luisu did je 120eura
Ne znam da li da promenim i lancanike, posto su ravni, nisu osteceni ni iskrivljeni
Pogledaj kako izgledaju zubi na lancaniku. To je ono sto se trosi.