Glavni meni

17. jul, Batajnica

Započeo Gašpar, 07 Jul, 2011, 15:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Dodji kod mene u zenba... Imam onaj za jednu odraslu osobu, ili eventualno tri deteta... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Ma imam zenba, za 6/7 odraslih osoba...
ali nikako ne uspevam da napravim talase a da pritom ne srusim bazen... Za slanu vodu sam se snasao, kilo soli zavrsilo posao...

Nadalina

#122
Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2011, 13:20
Vidim ja da cu na more do prve barice... :)

Hoces, hoces- znas i sam! ;)

:-*
Dzukela u podznaku

Joker

#123
Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2011, 14:08
Ma imam zenba, za 6/7 odraslih osoba...
ali nikako ne uspevam da napravim talase a da pritom ne srusim bazen... Za slanu vodu sam se snasao, kilo soli zavrsilo posao...

Pa nista onda... Popodne, moze?? :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Nisam tu... Ni sutra, a da ni narednih mesec/dva.. :DD

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Citat: Ssn Marko poslato 21 Jul, 2011, 14:20
Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2011, 14:08
Ma imam zenba, za 6/7 odraslih osoba...
ali nikako ne uspevam da napravim talase a da pritom ne srusim bazen... Za slanu vodu sam se snasao, kilo soli zavrsilo posao...

Pa nista onda... Popodne, moze?? :D

Bolje sutra, danas je nesto prohladno  :D


Inace, ja imam onaj od 3,5 metra u precniku i metar dubine i pravio sam talase. Epilog - Sva voda je iznenada napustila bazen poplavivsi moje i komsijsko dvoriste  ;D ;D ;D

Kengur


Gašpar

Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2011, 14:57
Smesan si... 4.9 :D



Ti da si covek, jos u petak bi doneo taj bazen u Bataju  :P :P :P

Kengur

Da, doneo bih ga na ledjima... :D

mixoni

teski ste retardi vi koji diskutujete o takvim stvarima,koje nemaju veze sa moto trkom u batajnici...
morao sam samo da se registrujem da Vam kazem da imate visok stepen  RETARDIRANOSTI.


Gašpar

#131
Izvini, ali cemu takve uvrede?
Mi se svi medjusobno poznajemo i druzimo i ova "prozivka" je nase zezanje.

Edit:
Ma idi bre Vukasine, sta ti je? Vidis da se zezamo.

ЯЭВОЛУТИОН

 
Citat: mixoni poslato 21 Jul, 2011, 20:40
teski ste retardi vi koji diskutujete o takvim stvarima,koje nemaju veze sa moto trkom u batajnici...
morao sam samo da se registrujem da Vam kazem da imate visok stepen  RETARDIRANOSTI.


na ti gi minus...pa da vis ti svoga boga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

e saæu mu dam plus samo da budem kontra od tebe..
e ima da mu dadem jo¹ jedan ¹to ga nije mrzelo da se registruje na forum samo da vam ovo rekne.. [rofl]

Joker

Aj pametni, odjebi odakle si dosao i pusti nas retarde da se druzimo... Moze??
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

mixoni

jbt odoste u totalni off,a od trke ni korova,zverka uspeo si da nabijes jos jedan post svaka cast ...
kako je lepo krenulo od prve trke taman sam promenio  veru i poceo da  verujem u vas forum,kad eto sranja ni od kuda....


Joker

Pa sta ako smo otilsli u off? To je izmedju nas par koji smo redovno na trkama i pratimo celokupno desavanje moto sporta u Srbiji.. Ne vidim nista lose u tome. Ko god hoce moze da se ukljuci u pricu o trci koja je bila, da doda nesto ili da pita...
Ti se ukljucujes kao sa neda i nazivas nas retardima... Ti bi nas da ucis pravila ponasanja na forumu, bar prvo se nauci kulturi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mixoni

@ Ssn Marko

Sva sreca pa nisam bio ni na jednoj trci i uopste ne pratim sampionat....
opusti se Marko u banjaluci si jeo cevape koje sam ja pekao :p

Joker

Znam Vukasine, te cevape smo ja i Steva platili... To ne menja da mozes da me zoves retardom...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...