Glavni meni

17. jul, Batajnica

Započeo Gašpar, 07 Jul, 2011, 15:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: Ssn Marko poslato 19 Jul, 2011, 14:25
Lako da nas bijes, kupi nam bar celo pragnje i paletu osvezavajuceg napitka od hmelja... ;D

Momci, jeftini ste. Vama pragnje, meni- more!  :-*
Dzukela u podznaku

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Evo sad ce i njima da porastu apetiti...

Moracu da kupim kombi, ne vredi vise ovako... :)

Joker

Citat: Nadalina poslato 19 Jul, 2011, 16:35
Citat: Ssn Marko poslato 19 Jul, 2011, 14:25
Lako da nas bijes, kupi nam bar celo pragnje i paletu osvezavajuceg napitka od hmelja... ;D

Momci, jeftini ste. Vama pragnje, meni- more!  :-*

Nismo mi jeftini, mi smo skromni... :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Citat: Ssn Marko poslato 20 Jul, 2011, 11:41
Nismo mi jeftini, mi smo skromni... :P

Lazna skromnost.... Pffffff..... :P
Nikad od vas nece biti politicari!!!! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Joker

Kakva bre lazna?!?!
Samo vi nama obezbedite pragnje u napitak i videcete kolika je nasa skromnost...

I mi ne mozemo da budemo politicari, previse smo iskreni! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Kazem ja- lazna.... :P
Dzukela u podznaku

Joker

To te je muz nagovorio da stanes na njegovu stranu ne bi li se on izvukao za onu IZDAJU...
E pa nece moci!!!

Lincujmo Kengura i Nadalinu!!!!!! Zajedno!!! ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Ooooo, nece se on izvuci kod mene- veruj mi...... ;D
Ko mene poznaje ni pakao mu tesko pasti nece- a zamisli tek kako ce njemu, muzu, da bude! :D
Samo sam zla, pa lepo iskoriscavam situaciju, ljude i taaaaako! ;)
Dzukela u podznaku

Joker

Ti zla?!?! :D

A vidi ga Gaspar sto baca bleju gore i ne ukljucuje se u pricu... Aloooooo!!! Gasooooooo!!! Reci neeeestoooo!!
:)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Jao, da.... Necemo o tome! ;D ;D ;D

A, Gaspar te pusta da se ti boris za pragnje i napitak, a on ce da dodje na gotovo! :D
Vlas`, pa to ti je.... :D
Dzukela u podznaku

UFF


Gašpar

Evo Gaspara da strane na Markovu stranu.


RESENJE

kojim se Nemanja Pavlovic(u daljem tekstu Kengur) lisava slobode prisustva na moto trke otvorenog sampionata Srbije u Road Racing disciplini.
Kako se navodi u ranijem dopisu, doticni Kengur je izneverio svoje prijatelje i nije se pojavio na moto trci "Nagrada Beograda 2011" u organizaciji MK Brezik iz Obrenovca koja se odrzala 17.07.2011. godine na aerodromu Batajnica.
Doticnom Kenguru se na teret stavlja izdaja, a kako bi ova mrlja bila izbrisana iz njegovog dosijea, morace datuma koji sam odredi na mestu koji takodje sam odredi, organizovati pokolj jednog deteta od ovce(u daljem tekstu jagnje) ne manjeg od 30kg, kao i deteta od svinje(u daljem tekstu prase) ne manjeg od 25kg. Kako se pecenje ne jede na suvo, doticni je u obavezi da obezbedi i paletu napitka od hmelja(u daljem tekstu pivo) nekog od renomiranih proizvodjaca ili nekoliko boca "setaca".
Nakon izvrsenja ove kazne, strucna komisija sastavljena od dva clana - Igor Gasparevic i Marko Zivanovic, odredice da li je kazna i dalje na snazi ili se povlaci.
Parametri koje cemo meriti jesu - da li je tezina praseta i jagnjeta dovoljna, da li su prase i jagnje lepo ispeceni i da li su pica ohladjena na idealnoj temperaturi.
Takodje, clanovi komisije su slobodni da povedu svoje prijatelje na cin izvrsenja kazne.

Na forumu,
20.07.2011.
Igor Gasparevic

Ovaj dokument se izdaje u tri primerka:
1. Izvrsiteljima(Strucna komisija)
2. Arhivu
3. Nemanji Pavlovicu

Joker

 [clapp] [clapp] [clapp]    [thumb_up] [thumb_up]

Vlas' has spoken!!! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Naaah...
Prazne price.....    :P
Dzukela u podznaku

Kengur

 [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

sreca pa nisam imao net ovih dana...  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

predpostavljam da zalba na resenje ne odlaze izvrsenje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Obavestavam da ce mi advokati biti revolution i farbach... :D

Gašpar

Hranu i pice ces platiti, e sad, da li revolutionu i farbachu ili Marku i meni, to cemo jos da vidimo  :D
A mozda dodje do najgore solucije pa moras svoj cetvorici [rofl] [rofl]

Kengur

Mislim da cu da zapalim preko grane... Vise mi se ne isplati da zivim ovde... Dodje burazer iz Slovenije izbije mi 400e iz dzepa...
On ode, opet neki troskovi... Vidim ja da cu na more do prve barice... :)