Glavni meni

Vrsac sutra...a mozda i dalje....

Započeo davidoff, 07 Jul, 2011, 06:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

Sutra ujutru 08.jula idem do Vrsca da se vidim sa drugarom tj. da mu ostavim nesto pa sam posle toga planirao da sibnem do npr. Temisvara kad sam vec na pola puta....mada ako ima nekoga ko nema zeleni ili pasos nemam nista protiv da se provozamo i u drugom smeru po Srbiji.....

Plan je sledeci krenuo bih oko 9-10 ujutru iz Zemuna i prvo otisao do Vrsca na 1-2h popio pice,kafu i onda nastavljam/o dalje po dogovoru....opet kazem nemam nista odredjeno ali vec duze vreme hocu da obidjem Temisvar...a ne ide mi se sam.... :D


Svi zainteresovani dobrodosli...
We won't forget you Marco....


davidoff

#1
Ovo bi mogla da bude jedna od mogucih ruta:


Zemun-Vrsac-Temisvar-Srpska Crnja-Zrenjanin-Zemun~370km
We won't forget you Marco....


The One

lepa trasa, sreæan put i oèekujem putopis  :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

davidoff

Ako ne zaboravim fotoaparat kao sto obicno uradim...
We won't forget you Marco....


The One

Citat: davidoff poslato 07 Jul, 2011, 12:58
Ako ne zaboravim fotoaparat kao sto obicno uradim...
inaèe i okolina Vr¹ca je predivna, put kroz vinograde do Velikog sredi¹ta npr...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

davidoff

Citat: Poison girl poslato 07 Jul, 2011, 13:05
Citat: davidoff poslato 07 Jul, 2011, 12:58
Ako ne zaboravim fotoaparat kao sto obicno uradim...
inaèe i okolina Vr¹ca je predivna, put kroz vinograde do Velikog sredi¹ta npr...

Verujem da je tako,u Vrscu sam bio vise puta ali uvek nekim poslom pa nisam uzivao u predelima....nadam se da cu to ispraviti sutra...
We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


Gašpar

Biticu tamo.. Samo nemoj jako rano ujutru posto idem da registrujem motor  :D

davidoff

Au ako ides da registrujes u Vrsacki sup onda da dodjem oko 8 uvece jer pre neces zavrsiti.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Cujemo se kad stignem nadam se oko 11-12h a i Zuba se najavio da hoce da ide pa taman da manijacimo zajedno.... :D :D :D
We won't forget you Marco....


Gašpar

Da, da on se meni vec najavio  :D

P.S. Imam vezu  :P :P :P :P

Kanarinac


davidoff

Bili smo,lepo se proveli,videli se sa Gasom,izgubili se u Rumuniji ali sve u svemu bilo za 5+......ruta je bila Beograd-Vrsac-Temusvar-Segedin-Subotica-Beograd sve  skupa 500 km uzivanja......slike za koji dan imam svega 3-4 ali bolje ista nego nista....
We won't forget you Marco....