Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

Kurac ce da plati 50k, ja sam skoro toliko platio iako nista nisam uradio hahah
klasican divljak

Kostić

#21441
какав сте народ таква вам је држава ви не желите да живите на племенски начин али своје племе браните иначе има манијака који руше пешаке пијани јел да их покопамо или да им кажемо ћути добро си прошо? на том вашем рингу свако мало неки удес ал док се ви бајкери не појавите нико не кука а ова риба је најебала по новчанику и оно што брине је тај ваш спали вештицу став јер ви не разумете разлику између кад се ви курчите и кад неко ненамерно изазове удес а о пијансту и волану мојнете не сећам се да се ико враћо трезан са окупљања или из бифеа или са неког скупа и тд пропали сте као народ за све паре дали сте себи за право да људе делите на паметне и глупе трујете своје мозгове са зајебаном болешћу купите себи огледало а приче у другој држави би ово ово оставите другој држави друге државе имају анимал борделе ми немамо

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 03 Mart, 2021, 13:23
какав сте народ таква вам је држава ви не желите да живите на племенски начин али своје племе браните иначе има манијака који руше пешаке пијани јел да их покопамо или да им кажемо ћути добро си прошо?
Ovo je nisko èak i od tebe... Pe¹ak je bio pijani samoubica...


Elem...

https://www.youtube.com/watch?v=Zd_UcjMusUA#

madrfakr :o

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

шта је ниско некога сам именовао? ено читај шта кажу дуле и змај седнеш пијан на клеа ти си претња и свесно си кренуо у умишљај и покушај убиства

despic

Ispravka sa "sednes pijan na klea" na "sednes na klea" :)
klasican divljak

DebeliZmaj

to je za kostica default setovanje ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#21447
мобилни телефон у руци је покушај убиства ганџа у вени је покушај убиства све оно што одвлачи пажњу је покушај убиства ако неко некад то унесе у закон као кривично дело вожња под алкохолом вожња под наркотицима и опијатима и мобилни телефон нико неће да дуне попије блеји у фб док вози докле год је то прекршај лако вам је паре имате платите боле вас ђоле пазите шта желите можда вам се и оствари опако сте жељни крви а сви путер по глави племе

milomir22

A ti Kole si ispravan 100% pa te mi nerviramo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

ја исправан? ја сам неисправан ево саће још мало па 55 година а да ли ме нервирате не не нервирате ме само сте ми интересантни

Glava Dole

Ma Kosta nam se napalio kad je cuo da je naduvala 2,47 pa poludeo... zamislite kakav bi oni par bili [rofl]

milomir22

Snajka je za primer, pije kao mu¹ko.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

#21452
ако зна да кува као што пије одма би је женио ал би јој ото волан из руку може да седи само десно или иза е ал кад смо бора и ја ишли на неку мото журку он спаво испод стола ја поред неке пумпе ако нисмо имали сваки по 4.1 промила нисмо ни пили он једва стиго кући аутопутем мислио да иде раља рингом возио од ивице до ивице а ја кад сам се смрзо ко пичка на ладну земљу усто једва сам погодио правац где ми је кућа преко авале сам жмурио да ми се не врти глава и не убисмо ниједног кавезара успут е то боли по души да сам мако макар једног па да ме развлаче и каче видео снимке по неком ауто форуму да кољу бесе и једу говна ко баба ратлук душа да ми се обрадује

Kostić

Citat: Glava Dole poslato 05 Mart, 2021, 03:18
Ma Kosta nam se napalio kad je cuo da je naduvala 2,47 pa poludeo... zamislite kakav bi oni par bili [rofl]


ти мали да ћутиш да ти не подвежу јаја ако се сете какав си карамбол направио а ништа творза омча и те навике

PECA BMW

Citat: Glava Dole poslato 05 Mart, 2021, 03:18
Ma Kosta nam se napalio kad je cuo da je naduvala 2,47 pa poludeo... zamislite kakav bi oni par bili [rofl]


ma ona je amater , ona je samo na alkoholu -
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

замало да утекне а зајебано баш нема ни знак испред да бар знаш шта је иза м дал га је друг пребио што је хтео да утекне

https://www.youtube.com/watch?v=MoznTs-rJTM#

Kostić


Kostić


El Jefe

Јебем те животе, што продаде СевенФифти
Друштво за заштиту од животиња

bogdan