Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Roy Jones Juniora?

moj omiljeni boxer ikad  [kralj]

bice zabavno sa majkom uskoro

eclipse4

razbice ga majk ja mislim ko kantu :)

UFF

nisu nikad bili ista kategorija, ali muda,tehnika i brzina... majk je samo jebena zverina

mareskin

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2020, 21:45
nisu nikad bili ista kategorija, ali muda,tehnika i brzina... majk je samo jebena zverina

Ja se samo nadam se da æe biti dobra borba.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2020, 21:45
nisu nikad bili ista kategorija, ali muda,tehnika i brzina... majk je samo jebena zverina

Ja se samo nadam se da æe biti dobra borba.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

cim ti mare dva put isto kaze mora da ce biti

TEEfqd

o obojici u mladjim danima ne mora da se prica previse.. dok je cus bio ziv i majk na lancu bio je najbolji zivi bokser u to vreme.
odlicna genetika u kombinaciji sa vrhunskim trenerom je dovela do toga da bude takav... majk je vrlo vrlo edukovan bokser.

roy...covek ima fantasticnu genetiku, neverovatan reach pre svega, ruke su mu do kolena i dok je bio mlad je bio prebrz i veoma neortodoksan (mislim na stil).
sampion, nema sta.

uzimajuci u obzir koliko oba boksera imaju godina i koja im je prirodna divizija ako mene neko pita uopste nije diskutabilno ko ima vece sanse.

od 30e godine pa na gore brzina pocinje da bledi, snaga ostaje i to neuporedivo duze. naravno, sve zavisi i od trenutne forme mada gledajuci
majkove trening klipove covek izgleda kao da ima 5 igli u guzici u vreme ovog trening kampa, hocu reci, nadljudski je eksplozivan za svoje godine.

sto se tice borbe, ne mora ni da bude krvi do kolena, tj, mozda ne boksuju tako da ubiju jedan drugog. svakako su obojica sposobni da nam daju
atraktivan mec a da sve prodje bez ozbiljnih trauma, ipak je prijateljski mec u pitanju, videcemo.

mrle

sve æe to Holivud i re¾ija da urede, da bude spektakl za ¹iroke narodne mase.

eclipse4

vec imam sliku u glavi kako na majkovom stolu stoji ugovor u kome pise "publika je platila kartu da uziva u mecu,odricem se nokauta u prvoj rundi,drugoj i trecoj"

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Glava Dole

Mozda nekad nekom bude od koristi... vazi i za fabricki zalivene ukoliko nisu mosfet iliti ako su tzv. furuncici al' vecina motora ima takve.
Naravno, to je to samo provera dioda, ne i regulacije(tipa odvlaci previse ili prepunjava).

https://www.youtube.com/watch?v=SBbFSFHtODY#

DebeliZmaj

Citat: Glava Dole poslato 13 Oktobar, 2020, 20:07
Mozda nekad nekom bude od koristi... vazi i za fabricki zalivene ukoliko nisu mosfet iliti ako su tzv. furuncici al' vecina motora ima takve.
Naravno, to je to samo provera dioda, ne i regulacije(tipa odvlaci previse ili prepunjava).

https://www.youtube.com/watch?v=SBbFSFHtODY#

daj turtorijal provere da li MINUS vezan na ram kako treba ... :) ... i objasni zasto ne sme preko 0.2 ;) na sistemu 1.2v / 13.4 ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Немој да га питаш бре ништа.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Pihhh sefe sjeba mi kontekst, taman krenuo da pisem zasto ne sme preko 0.2 na sistemu 1.2v / 13.4 :)


mali_zmaj

Nije to nikakvi èudo od skoka,odrastao sam skakajuæi isti,ali ne u B.luci no u Puli...  Banjaluèka lasta je zajebana..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

#21417
kod nas tako na kosutnjaku skacu oni koji ne znaju.....nit je na noge nit je na stomak..tzv daska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Tzv. Rokoko..,daska je ne¹to drugo,Pancada je na stomak,direktoza..,bolno...,ima jo¹ tih "morskih skokova",svaki grad ih je drugaèije zvao..
Ne bi vjerovao,ni¹ta te ne boli ako pravilno skoèi¹...
jin-jang

pajaxsg

Naslov klipa je malo sarkastican :D