Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

sachmo

®ao mi je ¹to æu ostati uskraæen saveta zbog nedostatka vremena, jednog velikana kao ¹to je i Federico Felini i Stanley Clarke, Ili mozda Uwe Boll???
Ili samo neko ko sedi iza tastature. Iskreno mi je ¾ao!!!

dzimika

Cudno, za nekog ko kaze da nema vremena da dezura na forumu zadnjih par sati si izgleda tu a napolju lepo vreme, kako sad to?

®or¾

Citat: sachmo poslato 27 Avgust, 2020, 16:19
®ao mi je ¹to æu ostati uskraæen saveta zbog nedostatka vremena, jednog velikana kao ¹to je i Federico Felini i Stanley Clarke, Ili mozda Uwe Boll???
Ili samo neko ko sedi iza tastature. Iskreno mi je ¾ao!!!
[rofl]  [rofl]  [rofl]  [clapp]  [clapp]  [kralj]  [klanjam_se] Pominjanje,filozofije,filozofa i par velikana,filmske umetnosti,te ne èini,ni filozofom, ni filmskim stvaraocem.Eto ja sam imao potrebu da pogledam tvoje umetnièko izra¾avanje i filozofiranje kroz tvoje video uradke koje si pokaèio.Sve nadajuæi da ti je sledeæi bolji u svakom smislu te reèi.Nije mi te¹ko da pogledam i potro¹im to neko vreme ali moram da se slo¾im sa ostalima,dosadno,amaterski,bez ikakvog napredka.E sad ,naravno da mo¾e¹ da kaèi¹ ¹ta ¾eli¹ ali,bar ponekad prokomentari¹i ne¹to,objasni,cilj, misiju i svrhu tvojih poku¹aja,jer ovo i jeste u domenu poku¹aja da se izrazi¹ na odreðen,naèin.Na ¾alost,za sada jo¹ uvek,bezidejno,dosadno,tehnièki,te¹ka sprdaèina.Obrazlo¾enje da nema¹ vremena,za razmenu mi¹ljenja na forumu,je ako ni¹ta drugo sme¹no.©ta onda uop¹te tra¾i¹ na ovakvom mestu??Brani svoj rad jbg,pofajtaj se nekad,bilo ¹ta,samo zajebi predavanja o filozofiji,filmoskoj umetnosti,umetnosti generalno,jer je to kontraproduktivno,jer ni jedan tvoj uradak,ne mo¾e da podboèi to ¹to si nam isprièao u trenutcima,slobodnog vremena.©ibaj samo,radi,pravi i poka¾i da ¾eli¹,da svaki sledeæi bude bolji i neæe¹ imati problem na forumu,mo¾da ljudi poènu i da gledaju [cheers] ¾iveo ti nama jo¹ sto godina i bekni ne¹to suvislo,povremeno. [cheers]

despic

Rchmo, ako te stvarno zanima video produkcija, mogao si malo vise da se posvetis tome...kao i da skines neku pesmu al kako treba. Nemoj se ljutis, vidis kako je lepo kad se dopisujemo i delimo razmisljanja :)
Dzimika, vrv renda jos neko svoje umetnicko delo preterivanja u vidu mudrolija pa ima vremena malo da svrati na forum.
Verujem da je ok lik...nadam se da mi nece zameriti
Edit:
zorz, bravo
klasican divljak

DebeliZmaj

Citat: zVuk poslato 27 Avgust, 2020, 14:58
zubima po mudima..


oni u teljekomu ... drzavna firma ... vec je sjeban urebom vlade o ogranicenju plata :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: sachmo poslato 27 Avgust, 2020, 14:15
Po¹tovani pratioci i ljubitelji foruma,
ako se ne varam u zaglavlju teme stoji: Ono sto vam se svidelo, privuklo paznju, o zelite da podelite sa drugima youtube i slicno (citirinao sa sve slovnom gre¹kom)!!!!
Na ¾alost mediokritetske kritike ne razumem, ali pokretne slike stvaraju èulne utiske koji mogu biti oduhovljeni, ali tu jo¹ uvek nemamo posla s pojmovnim mi¹ljenjem. Da bi pokretne slike proizvodile filozofski diskurs, potreban je filozofski gledalac koji oduhovljene èulne utiske prevodi u pojmove.
Film, stupajuæi na istorijsku scenu pretpostavlja i nove moguænosti za mi¹ljenje.
Danas bi se i jedan Dekart zatvorio u sobu ponev¹i gopro kameru i sastavio bi svoju 'Raspravu o metodi' pomoæu filma“. Ma kako to njegovo filozofiranje bilo originalno, film se ovde pokazuje samo kao sredstvo registrovanja filozofskog govorenja, a ne kao medij koji proizvodi filozofiju.
Film je specifièan naèin mi¹ljenja, koji pre njegovog pronalaska nije postojao.
Kamera omoguæava da iskusimo vizuelno nesvesno kao ¹to nam psihoanaliza otvara vrata instinktivnog nesvesnog.

Postoje filmovi koji su smrtno dosadni.
Ne nalazi li se i u njima ne¹to potencijalno drukèije od uobièajenog u filmskoj industriji i filmskoj umetnosti, a ¹to se u datom sluèaju nije ostvarilo – nekakav nerealizovan ili unaka¾en autorski zahtev za specifiènim umetnièkim delom, ili, ako hoæete, specifiènim umetnièkim èinom.

Umetnost preterivanja je nastala kao posledica ¾elje da se estetici i poetici savremenog filma, kao najprotivreènijih simbola savremenog dru¹tva pozvati na nova ili ponovna gledanja.

Srdaèno Sachmo

p.s. uvek raspolo¾en da saslu¹a svaku kritiku, pohvalu, ukazanu gre¹ku, ali obrazlo¼enu i sa èvrstim stavovima. Naravno, uvek raspolo¾en za razmenu stavova , ali radije u¾ivo!!! Nemam vremena da provodim de¾urajuæi na forumu. Molim Vas bez ljutnje!!

Pozz jo¹ jednom

Nekad je bolje æutati i pustiti ljude da misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Kostić

нико није реко да је човек глуп него да је досадан добро је да нам није цитиро канта па да се изпокривамо сушима

dzimika


El Jefe

Citat: Kostiæ poslato 28 Avgust, 2020, 02:50
нико није реко да је човек глуп него да је досадан добро је да нам није цитиро канта па да се изпокривамо сушима
Јесте глуп је. Када ти цело село каже да си пијан иди кући па лези. Мада си трезан
Друштво за заштиту од животиња

dzimika


dzimika


despic

Au kakav klip. Profi sazeta tematika u 10min , profi objasnjeno, profi editovano, profi zvuci. Rchmo bi mogao da odvoji par minuta malo nesto i nauci.
klasican divljak

dzimika

Meni se svidja kako lik objasnjava, cinjenice, malo naucnog objasnjenja sa jednostavnim paralelama da ljudi lakse shvate ta naucna objasnjenja
ima dobrih klipova na kanalu

Evo sta moze da se radi od starih motora
http://www.youtube.com/watch?v=15JL3r3A1FA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2124rG4_fzZJI7F7ga8GVgcsY5AgKUfrq9YY3_KqvSe34mBQ22wi6VYWk#

Gašpar

Meni se ova forma podcasta svidja, ima ¹ta da se èuje i vidi, pogotovo od Zokija

https://www.youtube.com/watch?v=0NEzBpLtm-8#

Kostić


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Glava Dole


eclipse4

od tog ti se samo povraca po takvoj stazi....ja bio ovde staza perfekt,svakom bilo muka,jos ti kazu da ako osetis muku stanes jer je to svakodnevnica.klincu bila i ledja modra od dole do gore i drugom isto....

Glava Dole

Jok, bar mi nismo primetili... siguran si da nisi bio na nekoj vrtesci? :)