Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#21280
Citat: despic poslato 17 Jul, 2020, 15:43
Naravno da smo u pravu. Zbog nekog indijanca babe pomodarca ja mogu da poginem...baba je baba moz da se zateze i sminka kolko oce.
Naravno da cu da budem iskljuciv. Nema to veze sa balkanom...Milos Milovanovic ne vozi po gradu, kaze nije bezbedno...nije da nije bezbedno sto on ne zna da vozi nego sto zna kolko je debila za volanima i kormanima.
Al lepo si reko, demokratija, pa moras da ih pustis da voze sta ces...ne moz ni da ih streljas...jbg


voznja po stazi i po ulici su 2 razlicita pojma. taj milos je usavrsio tehniku na stazi a uporedo neki dostavljac na skuteru u beogradu
koji prelazi po 200km dnevno je usavrsio to da anticipira dogadjaje ispred sebe.
ima ljudi koji su presli po bgu stotine i stotine hiljada km na 2 tocka pa nista. isto tako ima trkaca koji su ginuli po beogradu jer su umislili da su na stazi
i da su nadmocni zbog svoje tehnike.

a imas i onu trecu grupu, nit prelaze mnogo km u saobracaju a stazu su videli samo na tvu i loze se na trkanje. takvi "otvaraju sezonu". za ove debile sto dube na glavi i voze nemam reci.
na tim kursevima dalje od osnovnog ne treba da se ide uopste. nisu srbi moto nacija kao sto su to italijani, grci itd, hocu reci ima dosta pocetnika gde je neko prvi u porodici seo na 2 tocka
tako da osnovni kurs podrzavam, nema gde drugde da nauci. bolje ista nego nista.

despic

Ako si nesposoban i bangav, dzaba ti 10 osnovnih i naprednih kurseva. Bolje nemoj da vozis
klasican divljak

TEEfqd

i to se slazem potpuno. u ovom hobiju se u krajnjem slucaju placa glavom

sachmo


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

#21285
момци шиљокур или млићко свако може да користи саобраћај и моторно возило те крајности у које ви идете нису никакво мерило постоји редован саобраћај у коме људи нормално користе своја возила и постоји тркачка писта на којој људи исказују своје вештине и то су две различите ствари кациге и мики мауси су измишљени као заштита на тркама али је неко укапиро да ту може да се макне лепа лова па увео законе који курцу не вреде јер кад ставиш кацигу и обучеш се ко мики маус и заврнеш по граду ти си проста будала свако научи да вози то није нека мисаона зајебица па да је неко глуп поштујте редован саобраћај и немајте бриге па ако вас неко ко не уме да вози јел одалами јебига и таквих не требате да се плашите плашите се таквих као што сте ви

а ове глупости које качи овај сачма су интересантно имбецилне али добро ако има имбецила има и хромих даба

и те форе коме бисте ви дали да вози а коме не су оно чега највише требате да се плашите у саобраћају

значи момци плашите се себе

Kostić

#21286
и наравно кад ''учите'' да возите мотор нема инструктора поред вас са дуплим командама него седнете сами на мотор и одете није то ауто није камион то је бицикла која иде сама најнижа грана моторних возила за коју вам не треба осећај за простор не правите фаму око једне просте механичке радње нисте имбецили

што се тиче тркања и те дилеме како маторци не могу да парирају клинцима због рефлекса су смешне има матораца који имају боље рефлексе у 80 него ви у 20 да бисте се тркали треба вам пажња и концентрација и мало снаге да издржите темпо има матораца који изјебу маратон са темпом млади људи су жељни славе луди су и спремни на ризик маторце боле курац и њима попушта концентрација јер имају много више памети у глави па се мозак више оптерети

него јеле јебете ви нешто

despic

Cika Kole, kako ste? Vi kao da ne znate sta se desilo sa saobracajem u prestonici od neke 2005e recimo. Aj malo razmislite pre no sto prionete na tastaturu, bas me zanima vase misljenje.
klasican divljak

TEEfqd

kosticu, za nekoga je mnogo da postuje redovan saobracaj dok je na 2 tocka. previse mu je da pazi na svoju tehniku voznje, saobracaj, greske drugih, los put i 300 drugih sranja.
pa onda prodje na stop, ne propusti onog desno, pokupi pesaka, da jaci gas na beloj ili sta god drugo...

nema ja sta sebe da se plasim, kad se svi tockovi sracunaju presao sam preko milion a nikad sranje nisam izazvao. a i kad su drugi izazvali uvek sam izbegao, sem jednom...
zurio sam negde, kacenje je bilo pri 20kmh i prosao sam bez ogrebotina. po pravilima saobracaja bio je ovaj drugi kriv, uleteo mi je u traku mada ja smatram da sam licno kriv, da nisam zurio i imao druge stvari
u glavi izbegao bi i to. od tada vise nikad i nigde ne zurim za volanom, lekcija naucena.

Kostić

сто му врагова ја кад израчунам ваше године и те милоне које сте прешли установим да сте се ви возили десет година пре рођења и да нисте спавали :)

деспићу ништа се није десило са саобраћајем осим што данас имамо два милиона возила у односу на пре 30 до 50 година када смо имали 200 до 500 хиљада

људи се нису променили неко поштује неко не поштује ако си ме разумео шта сам реко

Kostić

ја лично имам трзавице на оне који деле коме би дали а коме не би дали да вози такви мене нападају с леђа кад виде а - ха! бајкер саћу да му објасним скоро сам једног на аутокоманди упитао да ли хоће да га упуцам а он се извињавао и ај да н ебудем груб иде на посао да га не убијем па да мајка плаче а и нисам понео пиштољ јер га немам




срећом

despic

Cika Kosticu, jel su vas bas mnogo zajebavali u skoli? :)
klasican divljak

Kostić

аха нису хтели да се друже са мном сваки дан сам долазио крвав и каснио на први час ал кад сам ушо у двориште а на ногама ганц нове беле старке и неке плоче из америке сви оно коста идол па клекну да пољубе патике :)

TEEfqd

Citat: Kostić poslato 08 Avgust, 2020, 19:02
сто му врагова ја кад израчунам ваше године и те милоне које сте прешли установим да сте се ви возили десет година пре рођења и да нисте спавали :)

деспићу ништа се није десило са саобраћајем осим што данас имамо два милиона возила у односу на пре 30 до 50 година када смо имали 200 до 500 хиљада

људи се нису променили неко поштује неко не поштује ако си ме разумео шта сам реко

zaboravi da odgovorim na kljucno pitanje, slabo nesto jebem skoro [rofl]

TEEfqd


UFF

sad se lepo vidi ko je dobro armirao kucu a ko je stedeo na gvozdju

El Jefe

Лос Анђелос је монтажна сељана штоно реко Цане.
Друштво за заштиту од животиња

sachmo


El Jefe

Брате мили кога занима што ти имаш мотор па се возиш около?
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

ako ista barem je uporan u deljenju klipova
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell