Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

Skoro? nekoliko puta dnevno...
nazalost, realna je prica skroz...masa debila postoji na ovom svetu koji hoce nesto da izvedu. Sto je najgore od svega ima ljudi koji su u struci pa ne znaju, a da ne pricam o poziciji "project managera" koji kao treba da zna sve a u stvari najveci debil (uglavnom) al je zato ljubazan i kao oce da te inspirise a ti ne mos da stignes tolko puta da prevrnes ocima kolko on/ona lupi glupost bez trunke blama.
klasican divljak

milomir22

Sestra radi za neku americku firmu odavde, iz Srbije. Posao nije nesto naporan, 5 dana po 8 sati, nema vikenda radnih, postuju i nase i njihove praznike, plata osrednja, ok prica u sustini. Teralo to tako 2-3 godine, dok gazda, Amerikanac, nije nasao nekog lika da bude menadzer za Srbiju, neki motivacioni mudroser kome je moto "firme" "Ne postoje neresivi problemi, postoje samo nesposobni ljudi!". Posao se promenio iz korena, lik poceo da terorise radnike, ajde sto soli pamet i forsira, nego sto im utrostrucio posao, a pritisak udesetostrucio i to samo radnicima u Srbiji. Pola firme otislo, druga polovina, medju kojima je bila i moja sestra, trazila drugi posao i trpela dok isti ne nadje. A onda, motivator jednog lepog dana, izgubio motive i rokne se iz pistolja u gradu Vicita, drzava Kanzas.

Khm, firma se vratila manje-vise na staro i ovi sto su razmisljali da odu su ostali. Sto je najjace, usled tolikog pritiska, produktivnost se uopste nije povecala, a broj gresaka jeste. Jbg, opustena radna atmosfera je definitivno produktivnija od bilo kakve tenzije.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

Znas, slogan uopste nije los. Naravno, zavisi koji je posao u pitanju. Ako je neki call centar tipa ncr i te varijatne i treba da ih bicuju. Da ima nesposobnih debila... ima kolko oces. Da ima ljudi koji hoce mnogo a da ne daju nista, ima. A najgore je kad se neko istripuje da je umetnik i da zna sve. A jos gore kad klijent ne zna sta hoce a zna sta nece.
klasican divljak

Glava Dole

https://www.youtube.com/watch?v=5F4xjJFmUYI#

Od sefa ostali samo dugmici... umalo da ih poklopac pukne u glavu [rofl]

UFF

ok mogu da kupe legalno cak i automatsko oruzje iako se ne koristi za lov ali je za samoodbranu

ali koji ce ti kurac legalna granata??

za samoodbranu od cega bre?

i ako moze legalno granata za odbranu od 10 ljudi sto ne moze onda legalno nuklearka za odbranu od malo vise ljudi?  ;D

tj gde je granica?

El Jefe

Па граната служи да је ставиш у чашу, извучеш осигурач, ставиш иза врата и одеш на годишњи.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


eclipse4


despic

kakav retard ja neam reci...cela savska je pogana
klasican divljak

mkt


sachmo


despic

Prijatelju, pa sta bre stavljas ovo posle prethodnog klipa. Bacas ovog mladog momka iz obrenovca u senku
hahahahahaha
klasican divljak

UFF


Darko

Citat: eclipse4 poslato 06 Maj, 2020, 13:54
http://youtu.be/bzYLh2qoK4c

Teska budala hahah

ali , ne kapiram , koja je fora ? zasto ga je snimao ? sta pokusava ?
mislim sve ok , ali kakav bi mu sada klip bio da je lik iz policijskog auta izasao iz kola i otisao u zgradu ?!
cemu ova snimanja policije...
trebao ovaj bratic iz auta da ga nabode da mu zvone usi 5 dana i da mu nabije tel u bulju...

smeker , ima 19 god i ide gradom i slika policiju .. uspeo u zivotu

UFF

darko lik ima 42 godine   ;)

zasto snima mozemo da nagadjamo
ja mislim da kopira amere i drka pandure iz dva razloga:

1. yt popularnost i zarada od pregleda i donacija
2. ceka da ga neko ozbiljnije povredi pa da tuzi i drzavu u policiju, znaci nova profesija

3. je nusproizvod koji je dobar za sve nas a to je da ce panduri poceti dosta profesionalnije i ozbiljnije da se ponasaju prema svima zbog njega tako da je to ok sto se mene tice
oni mogu da voze neregistrovani i da parkiraju na travi a nama da pisu kazne za isto to? e pa kurac, ne treba i nece da moze

Darko

dosadno mu u zivotu onda cim ima vremena da ispravlja krive drine ...

sta mene boli kurac sto pandur vozi neregistrovan auto .. moze mu se, to je benefit njegovog posla...
isto kao  sto ces ti platiti neku laboratorijsku analizu ili snimanje a ja necu jer sam u tom poslu ...
ili tako bezbroj primera...
ovo pod 1 i pod 2 ne bih ni da komentarisem ... strasno ...




Darko

Pri tom , jedini dokaz je taj snimak koji pravi...
Mogao je da bude i scenario : uzme mu telefon i odvali ga od zivota tu .. i ? Tuzi ga ili dokazi ? Kurac ceo

UFF

kao sto rekoh nije mu dosadno vec je profesija, covek nije glup i odabrao je da se bavi time, i doprinece drustvu na taj nacin mnogo vise nego da je radio neki drugi usrani posao za novac
na primer: da li je tebi dosadno u zivotu pa sviras po kafanama pijanim budalama?
sta si time postigao osim sto si pijane majmune izmuzao za novac?

i mene bi boleo kurac sto pandur vozi svoj privatni nergeistrovani auto ali samo ako bi i sve pandure takodje boleo kurac sto i ja vozim neregistrovan. a ne boli ih
e pa onda treba da im zagorcas zivot maksimalno koliko god mozes dok im ne ukinu tu kako ti nazivas "privilegiju svog posla" jer ona ne bi trebala ni da postoji

ako sam cuvar u zatvoru da li je "privilegija mog posla" da bijem i siluijem zatvorenike?

UFF

Citat: Darko poslato 07 Maj, 2020, 00:57
Pri tom , jedini dokaz je taj snimak koji pravi...
Mogao je da bude i scenario : uzme mu telefon i odvali ga od zivota tu .. i ? Tuzi ga ili dokazi ? Kurac ceo

moze da bude i scenario sacekas pandura ispred stanice da zavrsi sa poslom i krene kuci pa mu uzmes svest kao sto je on tebi telefon i odvalis ga od cega hoces batina ili kurca i snimas sve to i okacis na yt pa nek on dokaze ko je
necemo sad sta bi bilo kad bi bilo da se igramo, sve je moguce, pricamo sta je dozvoljeno po zakonu a sta nije a uleteo si u temu sa zakasnjenjem i tajmingom kao profi bot i sad raspravljamo o gluposti umesto o migrantima koji su veci problem od lokalnih pandura a lik koji je uleteo u kamp u obrenovcu ima veca muda od ovog sto snima klipove i vise ce da najebe
ali eto ti si zbog svirke bio par dana odsutan sa interneta i nisi ispratio temu pa hajde sad da pricamo o onome sa prosle strane ko jebe ovog jadnika koji ocajnicki pokusava da zastiti nase devojke, zene i cerke kad vec drzava to nije uradila za nas

DebeliZmaj

zver se lovi tamo gde spava ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell