Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: ®or¾ poslato 21 April, 2020, 14:50
[neampojma] Da zajebete,vi droniranje,nego lepo poènite da se drogirate,k'o sav normalan svet [cheers]

nema droga , ovo vandredno stanje napravi haos
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

jes vala, ni picetine nema vise kao sto je bilo, a stas' bolju drogu od toga?
sjeba nas socijalna distanca totalno

sachmo


VR 46

Twist of wrist!

UFF


sachmo


sachmo



despic

Druze moj, odgledao sam samo 4min jer sam mislio da je nesto posebno...
Kad bi samo znao koliko ovakvih klipova postoji na ovom svetu...koliko se samo holandjana poput ovog (ili ove) potrudilo da probije svoj klip na yt...
Znas li samo koliko je ovakvih klipova razlicitih verzija na cekanju da se izbaci? Koliko ih je trenutno u "proizvodnji", veruj ne bi protracio vise od 3min na gledanje istog osim ako bas nije "engaging".
Svaka cast na trudu svim tim ljudima, ali ovo je jedno veliko jedenje govana i tracenje vremena.
Jedino sto mi se mnogo svidja i zbog cega sam uspeo da izdrzim do 4og minuta jeste zbog prvih 30 sekundi. Ali to je samo jos jedan dokaz da je ovo radio ipak neko ko se razume u visi nivo yt marketinga.
Zapravo ovoliko truda zbog jednog "obicnog" u moru ovakvih videa je zasluzilo mnogo vise pregleda. Mada, s druge strane, i nije...
Svakako podrzavam kreativnost
klasican divljak

nesic1

да не будем ја сад лелемуд, али из твог писања се и види да ниси одгледао :D

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

despic

Prvo mora da se ispuni najbitniji uslov da bih odgledao. Moram da budem 100% trezan.
Drugi, ako ima neka skracena verzija
Treci, da koristim isti opijat koji i kreatorka ovog sadrzaja :)
klasican divljak

UFF


Glava Dole

I sta bese kazete, ne moze da se vari uz pomoc slane vode? :)

https://www.youtube.com/watch?v=gW_8Ipc-Spo#

Fercera aparat k'o sat... ima bre i potenciometar u vidu kasicice [rofl] Usteluj i cepaj :)

El Jefe

Може и прст у око али боли, штоно рекао Бокилић
Друштво за заштиту од животиња

UFF

bolje da si citirao farbaca i tezak motor na offroadu
bar je sex u pitanju  ;D

sachmo


mrle

Citat: despic poslato 26 April, 2020, 17:25
Druze moj, odgledao sam samo 4min jer sam mislio da je nesto posebno...
Kad bi samo znao koliko ovakvih klipova postoji na ovom svetu...koliko se samo holandjana poput ovog (ili ove) potrudilo da probije svoj klip na yt...
Znas li samo koliko je ovakvih klipova razlicitih verzija na cekanju da se izbaci? Koliko ih je trenutno u "proizvodnji", veruj ne bi protracio vise od 3min na gledanje istog osim ako bas nije "engaging".
Svaka cast na trudu svim tim ljudima, ali ovo je jedno veliko jedenje govana i tracenje vremena.
Jedino sto mi se mnogo svidja i zbog cega sam uspeo da izdrzim do 4og minuta jeste zbog prvih 30 sekundi. Ali to je samo jos jedan dokaz da je ovo radio ipak neko ko se razume u visi nivo yt marketinga.
Zapravo ovoliko truda zbog jednog "obicnog" u moru ovakvih videa je zasluzilo mnogo vise pregleda. Mada, s druge strane, i nije...
Svakako podrzavam kreativnost


nisi gledao, ali zna¹ da je sranje i jo¹ uporedi¹ sa neèim ¹to postoji i ¹to æe tek biti...

eto, ja odgledao iz dva puta, jbga smara me sve ¹to je du¾e od par minuta, ali sam ovo odgledao. Nije sranje kao prvo.
Tako je bilo i za Digitalnog anðela, pa se evo sve vi¹e tada¹njih tvrdnji ostvaruje.
A ¹to se tièe pomenutog filma, ima elemenata podr¹ke Trampu i njegovoj kampanji, ali ¹ta su sve sabrali i izneli ujednom je ok.
Za veæinu stvari sam i èuo, ali lepo zaokru¾ena prièa.

despic

Nisam rekao da je ovo sranje samo kazem da je preplavljen net gomilom slicnih sranja. Meni je licno muka jer sam licno radio na masi raznih videa slicnog karaktera tako da znam sta govorim. I za i protiv tramoa i za i protiv zelenih u austriji i za i protiv legalizovanja marihuane u medicinske svrhe itd itd...
U svakom bi pronasao nesto...ako razumes sta ocu da kazem.
Jedino sto mi se stvarno svidja na pocetku ovog videa i sto je zapravo poenta svega jeste: 'istrazi sam'.
klasican divljak

UFF

odlican primer u zivotu svakog strucnjaka u svom polju okruzen sa retardima iz firme koja zahteva nemoguce kao i njegove koja to treba da izvrsi (tj on samostalno za njih jer oni ne znaju ni o cemu se tu radi)  [rofl]

ovi prvi zahtevaju nemoguce jer toliko ne znaju na tu temu da nisu ni svesni da je nemoguce, uostalom placaju druge za tu uslugu pa sto da ne izvoljevaju a ovi drugi samo razmisljaju kako to da izvedu jer ce za tu realizaciju biti placeni da ni ne pomisle da li je to uopste fizicki izvodljivo  [clapp]


https://www.youtube.com/watch?v=BKorP55Aqvg#

dzimika

Sad bi ti svi dizajneri rekli da im je ovakav skoro svaki dan :)