Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


UFF

auu al ga naguzio javno i za sve pare

a nije jedini

bice veselo narednih dana, nadam se ne i meseci

PECA BMW

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2020, 22:30
auu al ga naguzio javno i za sve pare

a nije jedini

bice veselo narednih dana, nadam se ne i meseci

i ja se nadam da ce biti meseci
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

iskreno zabole me moze i godinama da bude, na mene ne utice uopste

problem je sa ostatkom populacije koji zive od plate i nisu navikli da budu sami sa sobom

UFF

iskocilo mi kao preporuka na yt

da li nam oni to mozda nesto nagovestavaju? :D

http://www.youtube.com/watch?v=9L67BiENzYs#


milomir22

https://www.youtube.com/watch?v=7Wc9jkUlZIM#



Za ljubitelje suzukija, a i motocikala generalno, vrlo lep dokumentarac. Obratite paznju kada su rekli da su prvi gsxr uljaru drzali 24 casa u crvenom, bez mehanickog kvara. Kako su rasturali agregat od prethodnog modela gsx750e i sve delove za koje su imali podatak da su se ikada pokvarili obelezavali crvenom, a delove bez kvara plavom bojom. Gotovo sve je bilo plavo, tj. delovi su bili superizdrzljivi, ali i superteski.

Skoro sam citao da je prvi gsxr 750 u to vreme bio najslicniji motocikl trkackom, bukvalno su tehnologiju sa staze preneli na drum i ucinili dostupnom obicnom coveku. Koliko je to bio dobar potez, nisam bas siguran, jer su svi proizvodjaci uradili isto i tako smo dobili azdaje na 2 tocka, motore koje je sa, nekom relativno dostupnom novcanom cifrom, svaka budala sebi mogla da priusti. Rezultat toga su, izmedju ostalog, ogromne cifre poginulih na motociklima, a u Japanu je vazilo ili jos uvek vazi, ogranicenje kubikaze, sto je svojevrsni apsurd za zemlju iz koje imamo cetiri ogromna proizvodjaca ovih opasnih igracki za odrasle momke i devojke.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4


sachmo


UFF

za sledeci klip nadji neke ne pacijente

megaidiot

ne moze da nadje, svi su zarazeni....

sachmo


Gavrolini

@sachmo druze bez ikakve uvrede, ali stvarno to mislim, zeleo bih da te pitam par pitanja.
1.Koliko dugo vozis motor?
Ovo se odnosi znaci na bukvalno ceo tvoj staz na motoru. Zasto to pitam, pa zato sto vozis jako jako sporo, obilaze te auti na punoj liniji. Zapazas stvari na motoru koje zapazaju ljudi koji su tek seli na motor a ne nesto sto bi komentarisao neko ko malo duze vozi.
2. Da li poznajes ljude koji malo duze voze motore?
U predhodnim klipovima sam primetio da si snimao likove koji o motorima znaju  manje vise koliko i ti. A kako sam vec napisao u prvom pitanju deluje da ne znas mnogo.
3. Da li ti je rekao iko ali bukvalno bilo ko da je ovo sto radis super i zanimljivo? Ono kako ja vidim ovo, ti mi delujes kao neko ko je kupio motor pre godinu ili dve i sad je istripovao da kul biti ne znam neki bajker ili sta vec i da je kul snimati neke klipove i trositi neko vreme za to i montazu. A efekat totalno kontra, ovo je jebeno dosadno i retardirano.
P.S. jel moguce da si ovu potrosnju morao da racunas na digitronu? I samo da ti kazem nije to mala potrosnja, onako kako ti vozis on ne sme da trosi vise od pola litre na 100km.

Ivicat

Dosadno ili ne, mnogo je prihvatljivije od skorojevica na motoru koji se u sve razumeju a znanja crpe sa gugla.

milomir22


https://www.youtube.com/watch?v=tvPtoTsZfjQ#

Po ovom snimku ovde, vidim da je covek pocetnik i da vozi oprezno i nesigurno, sto je i ok, jbg nismo svi imali tu srecu da krenemo s ovim sportom odmalena. Nije problem sto mu je pala koncentracija na 2:11 i sto je promasio putanju, ali gotovo je stao, a masi krivinu i dalje. Tipicna pocetnicka reakcija, ides 20 na sat, a gubis kontrolu, jer si u panici zaboo kocnice.


A motociklizam, kao i svi sportovi u zivotu, sto ranije naucis, bolje i lakse naucis, brze se oslobodis i, po meni, to vreme nikada kasnije ne mozes da nadoknadis. Ne kaze se dzabe "mator konj se ne uci da kasa". Sto ne znaci da oni koji su krenuli s 50 godina ne treba da voze motore. Samo, jbg, bolje bi bilo da su krenuli s 15.

Ja, npr. ne znam da skijam, resih da naucim u svojih 30 leta i nisam se bas proslavio. Prvo, frka mi, nemam nikakvu kontrolu, drugo, svaki pad mi je mnogo bolniji nego dok sam bio klinac, trece neki strah koji me unistio ta 3 dana i kog' nisam mogao da se oslobodim. Dobar drugar, inace jako dobar skijas, ne moze da veruje, kaze jbt vozis onaj motor kao manijak, a ovde ti frka. Da, ali na motor sam seo sa 10 godina, a i nekako kad stisnem kocnicu, on staje, ovde nema sta da se stisne, sem petlje, dok nisam pao, ne stadoh nijednom.



Citat: Ivicat poslato 11 April, 2020, 11:50
Dosadno ili ne, mnogo je prihvatljivije od skorojevica na motoru koji se u sve razumeju a znanja crpe sa gugla.

Mnogi postadose neki vajni moto vlogeri, a niti znaju da voze, niti se razumeju u motore, nego nabavili neku hiljadarku r i voze je na 15% mogucnosti. Pokusao par puta da odgledam sonesan i jos neke prdeze, i posle 1 minuta ugasio. Jbt i ovaj youtube svasta ima. Ali ima i onih, dobrih stvari i prekaljenih bajkera koji imaju nesto da kazu u klipovima. Skoro sam slusao Gregora, i bas lepe price covek ima da isprica.

https://www.youtube.com/watch?v=-s-OIkiEQP4#



https://www.youtube.com/watch?v=OcQ5ou7aLh4#
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

nisam mogao nigde da nadjem pa sam uploadovao ja...dok ne skinu :)

http://www.youtube.com/watch?v=2YH23IqEtlk

sachmo


mali_zmaj

Jebote sve go Rossi,da se ponovom..,ajd da se ja prijavim za odstrel,po¹to vidim da kod nekih èlanoa na¹eg foruma ne smije¹ da napravi¹ tih par gre¹aka kao motociklista u ¾ivotu!!

1. Ako nisi poèeo voziti motor èim si ispao iz one stvari majèine,nisi motorista,bajker itd...,¹to znaèi mi koji smo poèeli sa nekih tridesetak,ili stariji,da se prijavimo na spisak za metak!!

2. Ako ima¹ motor od 1000ccm,a ne toèkari¹,ne divlja¹,odma na spisak za metak..,i da proda¹ isti i kupi¹ automatika Tomosa pa ispoèetka!!

3. Ima jo¹ stvari,ne da mi se da pi¹em,al svakako su za spisak za metak!!  Odoh da otkopam kala¹,da se samoubijem!



Jebe¹ mi sve filozofija vam je Koronska,procjenjujete kako èovjek vozi,¹ta snima,po¹to mu je to prioritet..,ko ga pretièe i za¹to,pa ¹ta je trebao da se zaleti i preðe onog u BMW-u,pa makar poginuo..
Kad shvatite da ima ljudi koji voze laganije od prosijeka,da ne ka¾em sigurnije,sa manje rizika,a vi vozite svoju vo¾nju,kako god vam je ¾elja i volja,¾ivot æe vam biti cvijeæe.

jin-jang

mali_zmaj

I da naglasim da Koronska nije isto ¹to i moronska,no vas izolacija,i policijski èas ubi!!  Imate ignore opciju,zakon,ne gledate ¹to vas ne intersuje,ne pratite nekoga ko vas smara,nervira,i ljepota.
jin-jang

Ivicat

Radi se o tome da od novopecenog bajkera ne mozes mnogo toga da naucis. Od nekoga sa velikim stazom, mozes. Kao sto dete koje je 8 razred, zna vise od deteta koje je 3 razred...