Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

kepo

Ovaj snimak je iz Kosjerica. Decko je zavrsio sa otvorenim prelomom butne kosti.

mali_zmaj

 Krv mu jebem..!!! Dabogda ga ubio neki rak,polako natenane! Sa takvim budalama konstantno se srecemo po cestama!! Jebem ih pijane!! A i ovi dripci sto su snimali su ga trebali zaustaviti,prije nego sto je napravio sranje!!
jin-jang

megaidiot

Citat: mali_zmaj poslato 09 Avgust, 2019, 18:55
A i ovi dripci sto su snimali su ga trebali zaustaviti,prije nego sto je napravio sranje!!
mislim da nije realno to ocekivati, sada svako iskljucivo gleda svoju guzicu i zabole ih za druge.

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 09 Avgust, 2019, 18:55
Krv mu jebem..!!! Dabogda ga ubio neki rak,polako natenane! Sa takvim budalama konstantno se srecemo po cestama!! Jebem ih pijane!! A i ovi dripci sto su snimali su ga trebali zaustaviti,prije nego sto je napravio sranje!!

a kako da ga zaustave? da mu sviraju od pozadi da e prevrne,ubije se i posle da ga robijaju?
mislim da je nemoguce da su mogli bilo sta uciniti

UFF

izvade oruzje sa tvog avatara i ubiju ga ko picku sa ledja

kad im drzava to omoguci da posle zbog toga ne robijaju naravno :D

mali_zmaj

Gledali su ga kako ulazi u auto garant pred nekom kafanom..,pa mogli su policiju zvati...
jin-jang

mali_zmaj

Citat: megaidiot poslato 09 Avgust, 2019, 22:15
Citat: mali_zmaj poslato 09 Avgust, 2019, 18:55
A i ovi dripci sto su snimali su ga trebali zaustaviti,prije nego sto je napravio sranje!!
mislim da nije realno to ocekivati, sada svako iskljucivo gleda svoju guzicu i zabole ih za druge.

znam,znam..,nazalost je tako...
jin-jang

Major

Zoves pandure odmah pa neka ga oni jure

eclipse4

ako stignu,ne zaboravi da se obicno nalaze u nekoj kafani na rucak sa nekim ko nije platio kaznu

Major

Zavisi kako koji.
Neki su lezibegovici drugi rade svoj posao.

Biker-Boy

Treba ga izlemati ko vola u kupusu + umesto zatvora letovanje u nekoj farmi svinja (da lopata govna na +35°) + novcana kazna + oduzimanje dozvole na bar 5 godina.
I feel the need..... the need for speed !!!

balavurda

Citat: Biker-Boy poslato 13 Avgust, 2019, 14:45
Treba ga izlemati ko vola u kupusu + umesto zatvora letovanje u nekoj farmi svinja (da lopata govna na +35°) + novcana kazna + oduzimanje dozvole na bar 5 godina.
Nista to ne bi promenilo. Budala zna da ce najebati, pa opet pijan seda za volan.
Zamisli sad da se za ovakve stvari kaznjavaju i krivci i njihove porodice. Npr: napravis sranje (ubijes, pokrades, ili izdas drzavu/narod) robijas ti, robijaju ti deca, robijaju ti unuci. Svi krvni srodnici na robiju zato sto si ti bio govno/lopov/pijanac. Ajd sad, majcin sine. U crno zavijes sve koje znas.
Isti princip kao kolektivna kazna u vojsci, koji, konsekvntno, vodi cebovanju.

mali_zmaj

Kod alkoholicara porodica strada po difoltu!! Samo robija,teski rad!! Dozivotna zabrana upravljanja svega,sem eventualno bicikla!!
jin-jang

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

megaidiot

Citat: Biker-Boy poslato 13 Avgust, 2019, 14:45
Treba ga izlemati ko vola u kupusu + umesto zatvora letovanje u nekoj farmi svinja (da lopata govna na +35°) + novcana kazna + oduzimanje dozvole na bar 5 godina.
oduzimanje dozvole i vozila, a da svaki dnevnik ima redovnu rubriku 'presujemo vozila bahatih vozaca' - posle dva dana ima da zavlada mir.

eclipse4

auto mu nije drzava kupila pa s time ne moze ni da mu oduzme..... u nekim drzavama se za pederizam besi pa se i dalje jebu.....to nikad nece moci tako da se iskoreni.

Biker-Boy

Pa u svakom slucaju bolje da bese ove alkose sto prave saobracajke nego ekipu sto se cepa u bulju, jer zbog njihove seksualne orijentacije nije se desila ni jedna saobracajka.
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

osim ako ne sede jedni drugom u krilu i jebi se dok voze   cccc

megaidiot

bese u francuskoj mogu da ti oduzmu auto i da ga nikada vise ne vidis, mozda gresim

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti