Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel


Hurricane


Hurricane


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Koji pajser ja znaci ne verujem... nije zvaka za seljaka... sad mu nije nista, ubio ga ko zeca... jadan motor...

https://www.youtube.com/watch?v=y4GlllGLCDs#

megaidiot

video fazon sa kokicama pa ubacio plastiku... mudro

eclipse4

i to sa kokicama isto mudro  [rofl]

gledao jedne godine na moto skup lika sa cbr-kom kao moja...turirao turirao dok ga nije usijao do masine (auspuh),nakon turiranja ugasi motor,ne prodje 30 sekundi ono pukne masina,ulje,antifriz ispod......gledao ga celu noc kako kuka oko motora,pa ne zna sta ce pa ne zna sta mu to trebalo,pa okrece telefone....mada je u prvih sat vremena ono "nabacivao"  sa svima...cool momak....turista...tj turirista (debil).

milomir22

Da ga nije ugasio odmah tako usijanog i da ga je pustio da radi u leru 10 min, mozda ne bi pukao blok, prebrzo se ohladio.

Inace, na moto-skupove jako retko idem bas zbog pucaca. Kao po pravilu, motor je neka kanturina, vlasnik pripit (budem i ja pripit, pa ne turiram u prazno) i zeljan da se dokaze da moze i sme da vrti rucku za gas. Koja je poenta, kada ga polovina prisutnih ne konstatuje, a druga polovina misli za doticnog da je majmun.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Motor vidi ne kao strast nego kao sredstvo drustvenog priznanja. Posto isto nece dobiti zbog svoje voznje ili drugih kvaliteta, pucanje je sve sto mu ostaje.

Biker-Boy

Koja dijabola....
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 09 Maj, 2019, 23:27
Da ga nije ugasio odmah tako usijanog i da ga je pustio da radi u leru 10 min, mozda ne bi pukao blok, prebrzo se ohladio.

da se prebrzo oladio bio bi jos dobar  ;D nego mu otisla temperatura na 300 jer ga nista nije ladilo

UFF


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Glava Dole



UFF


Dukags