Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


MIGE


Hurricane



eclipse4


ZEKA


Biker-Boy

Dve re¾imske ve¹tice...
I feel the need..... the need for speed !!!

ProjectLord


eclipse4

dok ne budes i ti deo vecine na ulici i dok sa sobom ne povedes jos mnogo prijatelja i drugova i dok ne skinete stoku sa vlasti!

e do tad ces jos da se pitas "dokle bre ovo"......

ProjectLord

Citat: eclipse4 poslato 13 Decembar, 2018, 00:09
dok ne budes i ti deo vecine na ulici i dok sa sobom ne povedes jos mnogo prijatelja i drugova i dok ne skinete stoku sa vlasti!

e do tad ces jos da se pitas "dokle bre ovo"......

Na zalost (ili na srecu) nisam u Srbiji pa da mogu da ucestvujem... A i da sam tu, koliko bih doprineo? Da je bilo jos 100.000 ljudi na ulicama, da li bi se nesto promenilo - NE... Iskoristi li bi medije kao u ovom slucaju za manipulaciju. Ti ljudi na vlasti jednostavno nemaju nameru da odu, i nece birati nacine da ostanu tu dje jesu...
Shvatite ljudi, u Svedskoj sam skoro 3 mjeseca, listam ponekad njihove tv kanale, eto, cisto bezveze, znate na koliko polickih emisija sam naleteo - 0, nula, nijednu... Ljudi se ne opterecuju tim stvarima. Vecina ne znam ko im je premijer, a kamoli ministar saobracaja i koje cega...

Ovde se uglavnom radi 50% manje nego u Srbiji, a imaju od 200 do 1000% vece plate, ne kazem da je med i mlijeko, ali jednostavno ne moze da se poredi.
Nije mi jasno, u Srbiji sam radio 11 godina, od ujutru do uvece, ne samo ja, nego 90% zaposlenih radi tako, i jel ima nekog napredka?
Primer: radnik obezbedjenja Securitas, zaduzen za pogon u Volvo-u, ima oko 2300e neto platu... u Srbiji, vrv 300-400e, a cene hrane slicne...
Ne bih se ovoliko raspisao da nisam JEBENO ISFRUSTIRAN posle gore pogledane emisije, MAJKU IM JEBEM, DA IM JEBEM!!!!

Boban_m

Uffe popravi onu mapu da se zabode gdje je ko sad u svijetu. Mislim da bi bilo zanimljivo pogledati gdje na sve ima sad.

UFF

otisli svi jbt
mogao bih dugo da nabrajam ko je sve bio ovde gde je sad
e a mapa nije radila kako treba ni kad smo je uveli

eclipse4

Citat: ProjectLord poslato 13 Decembar, 2018, 00:45

Na zalost (ili na srecu) nisam u Srbiji pa da mogu da ucestvujem...

jebi ga nisam ni ja....evo,kunem se,obrisah poruke bas pre neki dan,a da sam znao da cu ti odgovoriti,zalepio bih sada poruku iz vibera,gde sam drugaru ponudio da se sakupe za bus ili dva,ja cu ga (ih) platiti do beograda,samo da odu tamo gde svi jeeee goooo da bi isli al eto kao nema ko da organizuje....da bi na kraju rekao "stvarno bi platio?"......i? nistaaaaa......ni dan danas nema odgovora.

Citat: ProjectLord poslato 13 Decembar, 2018, 00:45
A i da sam tu, koliko bih doprineo? Da je bilo jos 100.000 ljudi na ulicama, da li bi se nesto promenilo - NE... Iskoristi li bi medije kao u ovom slucaju za manipulaciju.

vidis i oni sto skacu padobranom iz aviona isto kazu "pa necu valjda bas ja danas nastradati" pa eyo...desi se da bas on tog dana nastrada.....tako i ti.......pa da bi cela srbija rekla,svaki pojedinac "da od mene zavisi,idem",bila bi cela srbija na ulicama,ne samo u bg vec svuda,i govna bi skinuli sa vlasti,bas kao i onomad kad krenuse bagerom na skupstinu opstinu bircuz.tako se to radi,al naravno,nece srbin da napravi sebi dobro dok amer neda pare da napravi ameru dobro.
a sto se medija tice,zavrsili bi 2m pod zemlju sa sve kamerama i opremom kad bi i pokusali da manipulisu narodom.uostalom pred kime bi manipulisali nama ako smo mi slozni?pred svetom?mi pisamo po nama pred evropom ili sta?
a u tome i jeste fora nama manipulisu svi kako hoce je mi i nemamo vise nista u glavama,ni u dzepovima,ko obeca 100 dinara njegovi smo robovi.

Citat: ProjectLord poslato 13 Decembar, 2018, 00:45
Ti ljudi na vlasti jednostavno nemaju nameru da odu, i nece birati nacine da ostanu tu dje jesu...

nemaju,zato ih treba skinuti batinama....dooooobrim.....ama svakog od njih pod milim bogom od prvog do zadnjeg ma boli te kita ko je i iz cije je stranke,svakog prebiti ko vola ko ima veze sa politikom....kao sto sam reko,skines jedne kolce,skines druge...e bato oni treci ce se doooooooobro razmisliti dal ce na vlasti i sta ce raditi tamo,jer ako ne rade za narod znace vec unapred sta ih ceka.

Citat: ProjectLord poslato 13 Decembar, 2018, 00:45
Shvatite ljudi, u Svedskoj sam skoro 3 mjeseca, listam ponekad njihove tv kanale, eto, cisto bezveze, znate na koliko polickih emisija sam naleteo - 0, nula, nijednu... Ljudi se ne opterecuju tim stvarima. Vecina ne znam ko im je premijer, a kamoli ministar saobracaja i koje cega...


ja ne pratim ove stranacke novine i iskreno ni tv a ni radio...uglavnom pominju i cdu i sdu i bdp i esw,nesto me zabole kurac sta pricaju o politici a vidim da ni ostale nesto ne zanimaju a i koga briga kad su platu uredne i sve ostalo.
pa covece boziji oformise vojsku kosova,preko noci?napravise infrastrukturu uvece i nase medije saznale ujutru?nasa obavestajna sluzba verovatno nije jos cula za tu informaciju,pa ono govno usta ga jebem njegova sto imitira vucica i tomu grobara,ne znam mu ime majke mi sad,sto vikao "aco srbine" preko telefona,zna koliko ce se beba roditi na kosovu a ne zna za vojsku kosova?
...ona gnjida pederska prodade celu zemlju,to govno sa vlasti, i sad polako ide u ostvarenje plana dok na tv-u verovatno se daje zlatna frula vojvodjanskih ravnica.
sad ce opet da digne lovce nase do kraljeva negde da pokaze zube i onu tetoviranu crkvu na sinama isto do kraljeva jer dalje ne smemo.

Citat: ProjectLord poslato 13 Decembar, 2018, 00:45
Ovde se uglavnom radi 50% manje nego u Srbiji, a imaju od 200 do 1000% vece plate, ne kazem da je med i mlijeko, ali jednostavno ne moze da se poredi.
Nije mi jasno, u Srbiji sam radio 11 godina, od ujutru do uvece, ne samo ja, nego 90% zaposlenih radi tako, i jel ima nekog napredka?
Primer: radnik obezbedjenja Securitas, zaduzen za pogon u Volvo-u, ima oko 2300e neto platu... u Srbiji, vrv 300-400e, a cene hrane slicne...
Ne bih se ovoliko raspisao da nisam JEBENO ISFRUSTIRAN posle gore pogledane emisije, MAJKU IM JEBEM, DA IM JEBEM!!!!

pa kako onda nije med i mleko ako su toliko plate a cene ko u srbiji?
u srbiji sam svoj posao radio "privatno" i razbijao sam se od kinte......e sad s obzirom kako vreme ide i u kom pravcu tece poljoprivreda u mom kraju,sve se manje i manje zaradjuje na to moje "privatno" jednog dana ce biti skroz slabo a ja svoju decu ne zelim odvesti na silu u skolu i  reci im "ti to moras zavrsiti da bi imao ko da radi sa masinama dalje"....a za 20-30 godina,verovatno ce sve te masine biti prodate jer verovatno vise necu imati od koga da zaradjujem (mozda i hocu ali mi se jebe da rizikujem)......dalje,radio sam drugi posao kao vatrogasac i njega sam radio striktno od do sem kad je bilo "nesrecnih slucajeva" tako da nisam morao raditi od jutra do mraka.
e sad sto se tice obezbedjenja....mislim da je puna kapa ko je uzimao 300-400e na to,ovde u mom kraju obezbedjenje koje tuce 21.000-25.000 bila su gospoda :)

ni ja se ne bih ovoliko raspisao al eto kako ne pratim vise ni nasu stampu,dodje mi malo da se olaksam :)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] [clapp] perfektno ;D

Dukags


Biker-Boy

Ova zenska je pomerila granice ljudskog idiotizma....
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 18 Decembar, 2018, 20:43
Ova zenska je pomerila granice ljudskog idiotizma....

pre bih rekao "fake as fakeland"