Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mrle


eclipse4

nikad nisam imao razumevanja kako neko moze da cita ili gleda ta sranja (izvinjavam se svima koji to prate,to je nesto moje licno i nema veze ni sa kim)

Lazic

Ubaci¹ u google: Marvel movies in the right order, pa kreni... Odu¹eviæe¹ se, nisu d¾abe zaradili desetine milijardi $...


@Mrle:
Jebi ga tako vole ameri, ni ja ne volim al' mi mnogo ¾ao ¹to matori nije potrajao jo¹ koju godinu... Odrastao sa njim...

VR 46

Twist of wrist!

mali_zmaj

Koji mocan zvuk!! Predobro..,jos da Japanac ne drobi ....
jin-jang

UFF


bigbad86

Pratim ga na YT i Fejsu odavno, covek je ultra inteligentan.

Boban_m

Niko ne moze toliko da ugrozi kredibilitet feminizma koliko same feministkinje. Samo ih treba pustiti da pricaju onako agresivno, provokativno i neutemeljeno. Treba im uvesti inicijaciju od godinu dana bez dodira sa muskarcima, od intimnog do svih vrsta usluge, od automehanicara, preko servisa za selidbu, gradjevine (nesto se ne otimaju za ravnopravnost u ovim oblastima) pa sve do doktora. I naravno nema ustajanja u autobusku, cekaonicama i sl. Koja pretekne autenticna je  ;D

mkt


durmitor2000


Andjelo


Andjelo


UFF

Video unavailable



Andjelo

To ......juce nikako da iskopiram .......prava pesma za stanje u drzavi

Andjelo

Decko je iz mog sela ......takmicio se pre 2 godine u Zvezde Granda al nije uspeo drugi krug da prodje

bucko

 Crni Andjelo , taman jednog naucismo gramatici i on ode u peèalbu  kad ti poce iznova  [rofl]

UFF

a ovo mu devojka?

eclipse4

sestra citaj zena :)