Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

obzirom da su vadili pistolj snaju samo da bace motor ne bi li sto brze reagovali  , bole njih za motor bas , a i mene bi
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

time sto izigrava heroja i juri za njom po gradu,mogo je da je navede da iz straha ubije jos nkog usput.....

vido je tablicu trebao da zove policiju i to je to,vidi se da je zena u renou a ne crnac u ukradenom selbiju

megaidiot

onda ne bi bilo nista od videa

Citat: PECA BMW poslato 21 Decembar, 2017, 01:16
obzirom da su vadili pistolj snaju samo da bace motor ne bi li sto brze reagovali  , bole njih za motor bas , a i mene bi
jasno, kad je frka prvo se snaja baca.

a i motoru nije nista, nego sto su isekli.

Hurricane


Andreja

... i posle neko ka¾e da sam budala kad ka¾em da sigurno postoji inteligentna forma ¾ivota van Zemlje...

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

pa ne mozes biti siguran ako nemas dokaz, samo postoje jako dobre sanse a ne trebas biti previse pametan da zakljucis koje su verovatnoce na osnovu cinjenica koje imas ili u koje verujes bar

Glava Dole

Ma bez obzira na snimak i ja verujem da sigurno nema teorije da smo sami :) Mi smo u u svemru mizerni :) To sto mi ne mozemo dalje ne znaci da tamo negde nema naprednih civilizacija ili sta ti vec ja znam :) Tacnije, bilo bi nenormalno da ih nema :) Jer ako je nesto beskrajno onda postoje i beskrajne mogucnosti za bilo sta, zar ne? :)

UFF

 [clapp]  bravo sherlok ljubi ga majka  :-*



Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2017, 02:21
ne trebas biti previse pametan da zakljucis koje su verovatnoce na osnovu cinjenica koje imas ili u koje verujes bar

megaidiot


mareskin

Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2017, 02:21
pa ne mozes biti siguran ako nemas dokaz, samo postoje jako dobre sanse a ne trebas biti previse pametan da zakljucis koje su verovatnoce na osnovu cinjenica koje imas ili u koje verujes bar

A zamislite da kod nas nikad nisu do¹li vanzemaljci zato ¹to smo mi toliko sitna planeta i biæa na njoj da nas oni prosto ne vide?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

...mi smo tu samo na trenutak u zemljinom trajanju i malo smo bezobrazni sto mislimo da smo najsuperiorniji, realno bakterije vladaju ovom planetom, bile su mnogo pre nas i bice posle i bez njih covek ne moze da postoji i to malo sto ce postojati

mareskin

Citat: Hurricane poslato 23 Decembar, 2017, 03:05
...mi smo tu samo na trenutak u zemljinom trajanju i malo smo bezobrazni sto mislimo da smo najsuperiorniji, realno bakterije vladaju ovom planetom, bile su mnogo pre nas i bice posle i bez njih covek ne moze da postoji i to malo sto ce postojati

Taèno ih zami¹ljam kako nam se smeju dok slu¹aju na¹e planove i prièe!
Proklete bakterije  [prebicute]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

Citat: mareskin poslato 23 Decembar, 2017, 03:03
A zamislite da kod nas nikad nisu do¹li vanzemaljci zato ¹to smo mi toliko sitna planeta i biæa na njoj da nas oni prosto ne vide?!?
tu su odavno, sa meseca salju signale svojim podanicima na zemlji i drze nas u ropstvu. prokleti gusteri.

mareskin

Citat: megaidiot poslato 23 Decembar, 2017, 11:29
Citat: mareskin poslato 23 Decembar, 2017, 03:03
A zamislite da kod nas nikad nisu do¹li vanzemaljci zato ¹to smo mi toliko sitna planeta i biæa na njoj da nas oni prosto ne vide?!?
tu su odavno, sa meseca salju signale svojim podanicima na zemlji i drze nas u ropstvu. prokleti gusteri.

Misli¹ delfini?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

mislis da su ipak delfini?

mareskin

Citat: megaidiot poslato 23 Decembar, 2017, 13:35
mislis da su ipak delfini?

Èit'o sam u Adamsovoj bibliji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

to je fikcija, da se zamazu oci narodu dok nas gusteri eksploatisu.

mareskin

Citat: megaidiot poslato 23 Decembar, 2017, 15:57
to je fikcija, da se zamazu oci narodu dok nas gusteri eksploatisu.

To ¹to prièa¹ je taèno ono ¹to bi delfini hteli da mi mislimo!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !