Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane


OKi


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

...vrh, ide bas kako treba, brze i jace od ovoga nije ni potrebno

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane


Andreja

Zajebana pojava, jo¹ pamtim moj tank slapper na XT-u, be¹e 2012. ili 2013. Na auto putu pri maksimalnoj brzini, trajao sigurno (verovali ili ne) deset sekundi, u blaaagoj levoj krivini. Lagano sam produ¾avao ka spolja¹njoj bankini, sreæom se motor smirio u zaustavnoj traci.

Desilo mi se jo¹ dva puta ali mnogo bla¾e, praktièno bezazleno, na Motoklasikovoj CR500 na roðendanu i na Multistradi 950 pri 170km/h ali ni¹ta stra¹no.

Steering damper obavezan na svim R motorima i svima onima koji su skloni da se di¾u na zadnjaka prilikom ispucavanja iz krivine.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ma koji ce ti qrac amortizer volana i cemu to uopste sluzi?

osim da kao sszgo padnes pri 30kmh dok mu podesavas tvrdocu u krivini  [rofl]

idanijel


castor

Koliko se sjeæam, unazad godinu dve je promijenjen sistem bodovanja i dobijanja ocjena. Automobili koji su nekad imali 5 zvjezdica su spali na dve, jednu ili nijednu...
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Pa jel ima sad neko da ima 5 zvezdica a da nije tenk [rofl]

castor

Ima. Ponegdje su oni ¹to su ranije imali manje zvjezdica se popeli na vi¹e, a oni ¹to su imali vi¹e, spali na manje. Bilo je po auto èasopisima o tome...
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Klip je uglavnom glup i dosadan i pojma nemam kako je iskocio ali nesto drugo mi privuklo paznju , radnja se desava na nekom auto putu , samo mi je proslo kroz glavu kako se mi zalimo na guzve !


! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Brate, ne ¾ali¹ se ti jer nisi u jebenom Beogradu, celo leto je bilo BUKVALNO (ne vièem, nagla¹avam :D ) ovako.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot

znam ovako nekad od beca do madjarske granice da se vucem, kad me usere da krenem kad i svi nasi ili kad se ide namore.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ZEKA


megaidiot

ali sto su na 2:33-2:36 isekli kako je panduru ispao RT [rofl]