Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

tako je, zato je i ovo sasvim na mestu:
Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2017, 00:51
ko ocenjuje koja masina ima dusu a koja ne i na osnovu cega?  [ludak]
moj transalp imao dusu, de sam sve sa njim isao i nije stao cak ni kad je crkao, vise puta.
ko ga je kupio verovatno ga je samo okrpio, izlepio i zavaljao dalje za malo vise para, nije ni primetio da je motor laksi 21g.

Glava Dole

Pa upravo to :) Kad pomislim npr kako sam se gubio po pickovcima sa FZRkom, kako me je svuda dovezla i odvezla, i po zimi kisi snegu i kad je posustala ostala je bukvalno u dvoristu a ne negde gde bi bilo uzasno... volim je jos vise uprkos svim mukama :) Pa TZR-ka, idem iz kovina npr i drzim pun gas, ona zbog zapusenog oduska okupa curu koju sam vozio za koju se kasnije ispostavilo da je slabijeg morala i da je u paralelnoj vezi i sa po par njih :) Odem kod druga na selo, na slavu, popijem malo i trebalo je da nas dvoje krenemo nazad, ona upali normalno i ugasi se se bukvalno cim sam dao gas da izadjem iz dvorista :) Crko CDI i ja zovem kevu da dodje po nas a motor ostao kod drugara, pri povratku naidjemo na patrolu koja nije nikog pustala bez duvanja na jedinom putu koji je moguc za povratak do moje kuce :) isto vece kad sam je prodao sam slupao auto cega ni dan danas nemam dozvolu :) Slucajnost ili pak mozda neka vise sila? :)

megaidiot

znaci veze nema sa motorom nego sa tvojim dogodovstinama

UFF

koliku dusu onda imaju kostini motori?

uzmes motor najebes mu se mile majke odvalis ga od zivota na sve moguce nacine a uz to ga ni ne odrzavas i onda kad resis da ga prodas on onako polupan sa plasticnim vezicama koje ga drze na okupu vredi vise od ostalih u fabricom stanju zato sto je tvoj dobio dusu dok si ga unistavao?  [rofl]

mkt

kostini motori nemaju dusu
dusa im je izvadjena posle mesec dana

OKi


Hurricane

pa  ¹to ne uze neko parèe mesa sa ko¾om, ovako nije relevantno

pogotovo ko¾a dlana, ja kucam eksere ¹akom

megaidiot

Citat: mkt poslato 30 Novembar, 2017, 12:29
kostini motori nemaju dusu
dusa im je izvadjena posle mesec dana
undead

castor

Citat: Hurricane poslato 30 Novembar, 2017, 14:23
pogotovo ko¾a dlana, ja kucam eksere ¹akom
I ja pravim djecu beskurca... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

#20069
 [rofl] [rofl] [rofl]










Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2017, 01:39
Citat: Hurricane poslato 01 Novembar, 2017, 14:09
prepoznajete li se   ;D

! No longer available



[rofl]  sve ok ali iznapusavao kafe rejsere koji voze sporo motore jer trebaju da im se steluju karburatori  [rofl]

a i voze ih jer im devojke misle da su kul  [rofl]  [kralj]
A gde smo ovde mi ??? :o ;D






Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2017, 00:56
ponudim mu kurac za bubu, jer vise ne vredi ma sta on umislio  [rofl]
Nisi u toku po¹to su bube na zapadu...

Biker-Boy

 [offtopic]
Citat: OKi poslato 30 Novembar, 2017, 13:34
Nema kurèenja   [nono]
! No longer available
Grehota tako lepo parce mesa upropastiti...  :( [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Lièi na rozbratnu...

Glava Dole

Jeste steta al on sa toliko subscribera za to unisteno parce mesa zaradi pola svinje :)

mkt

evo sta se desi iz prve ruke na nekoj tekmi ,vatrogasac mislio da je baklja pa uzeo rukom da je ubaci u kofu
jbga zezno se
kad sam video sta se desilo samo sam okinuo dve fotke i zanemeo do kraja utakmice



mareskin

Citat: mkt poslato 01 Decembar, 2017, 23:45
evo sta se desi iz prve ruke na nekoj tekmi ,vatrogasac mislio da je baklja pa uzeo rukom da je ubaci u kofu
jbga zezno se
kad sam video sta se desilo samo sam okinuo dve fotke i zanemeo do kraja utakmice




Pizdim kad vidim ¹ta sve roditelji daju deci u vreme praznika. Jasno mi je da se neæe svakome desiti, ali ¹ta ako se desi tvom detetu. Da li je stvarno vredno rizika da bi ne¹to uradilo BUM.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


eclipse4

svaku novu godinu proslavimo uz hiljade petardi i stotine vatrometa....tako cemo i ovu :)

monsterbnt

Da srbi imaju atomsku bombu bacili bi je na trgu za novu godinu...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


bigbad86