Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


Glava Dole

Ta struja nije opasna, to samo malo pecne, znate [rofl]

! No longer available

UFF

Citat: Hurricane poslato 01 Novembar, 2017, 14:09
prepoznajete li se   ;D

! No longer available



[rofl]  sve ok ali iznapusavao kafe rejsere koji voze sporo motore jer trebaju da im se steluju karburatori  [rofl]

a i voze ih jer im devojke misle da su kul  [rofl]  [kralj]

ZEKA


s.i.m.a


idanijel


bigbad86

Senzori 100%... Sumnjam da matori umoran sofer moze da ima ovakvu reakciju. Da je dete istrcavalo iza auta pa da ga provali kroz staklo pa i nekako. Da sam ja bio autom, sad bi ovaj mali verovatno bio ili unakazen ili pokojan. Iako imam ABS ne bi imalo sanse da ovako brzo odreagujem.

eclipse4

senzori...i pise da su senzori

UFF

dovoljno je samo da nije glup i da ima bar malo iskustva
vidi i on da autobus stoji u stanici a vozilo iza autobusa mu svira da najavi opasnost par sekundi pre incidenta

tako da ne trebaju ti senzori ako nisi retard

bigbad86

Nisi retard al mozda gledas kolko ides na sat jer su svuda kamere/ogranicenja, mozda menjas pesmu na plejeru, palis cigaru, jedes burek, pijes monster... Svakako reakcija normalnog vozaca je oko 1 sekunde, a sleper krece da koci debelo ispod toga... Jbt sad premotavam, koci cak i pre nego sto je klinac usao u putanju, sta ti je tehnologija...

castor

Ko je ispratio link ispod videa, mogao je da proèita i pogleda jo¹ ¹to¹ta o tome...
It's the ride that matters, not the bike…

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

! No longer available

Za devojke koje ne znaju kako se pravilno igra uzicko kolo ;D Mada je ladno moglo i u domaci but & guz :)

Hurricane

#20033
..najbolji posao na svetu

! No longer available

bucko

Citat: Milos96 poslato 16 Novembar, 2017, 00:24
! No longer available

Za devojke koje ne znaju kako se pravilno igra uzicko kolo ;D Mada je ladno moglo i u domaci but & guz :)
evo i fratri ga igraju

http://www.youtube.com/watch?v=f4CVMJSTyo0&list=RDf4CVMJSTyo0#t=59

Hurricane


Hurricane


megaidiot

car.

ima jako slican stari klip sa cesnom 310 na kom majstor malo anlasuje da namesti propelere isto ovako da ih ne sjebe.

Biker-Boy

Najebali smo... Dzon Konor nek nam je u pomoci :D

! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Dok ne stigne do sapca i tamo ga prekucaju i pretvore u golf 6...
Smrt SVIMA!!!!