Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Citat: milomir22 poslato 25 Septembar, 2017, 09:55
Postavlja se pitanje kakav je to covek koji hladno ubije drugog coveka i ode kuci kao da je zgazio dzukelu na putu (meni bi i te dzukele bilo zao).
Ne postavlja se pitanje uop¹te. To je sasvim normalan i prosjeèan Amerikanac, koji æe nedeljom da ode u crkvu i okaje svoje grijehe popu, njemu æe to bog da oprosti i on i dalje mirno spava. Pobio ih 20 ili jednog, isti kurac. Kad ode¹ nedeljom u crkvu i ispovjedi¹ se popu, bog ti oprosti. Nema tu dalje neke posebne mudrolije. Bog je tata ¹ta god ti uradio, dok god ide¹ u crkvu i ka¾e¹ popu sve.
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

da poku¹am da objasnim na moj naèin - naèin koji recimo banalni uskopogledni èovek koji treba da predstavi zdrav razum jer nosi recimo dugu cev po ulicama grada koji nije u ratu, no je u miru. ja sam oti¹o u apateku i pito onu lepu apatekarku jel ima najmanji ¹pric. realno izgledam ko orpani olo¹, narkoman, otimaè babinog novèanika ispred maksija i sliène etikete i ona poka¾e taj najmanji. ja ga uporedim sa crevom koje sam imao u rukama. a-ha. super, odgovara. onda zatra¾im i najveæi koji ima, da sa njim mogu da nauljim lanac.

trip ¾ene koji sam ja primetio:

ma¹ta

au, ovaj narkoman se dobro setio da kupi ¹pric, pa je ma¹tovit ko pozori¹ni glumac - improvizator. to je ¾eni bilo u oèima.

to æe da bude i u oèima doge cevke, kad me sretne na ulici i krene da me maltretira. a ja ne volim da æutim. æale mi je umro, a drugi mi nije potreban.

nepoverenje - rezon lukavosti - a ha, gle ovo dobra fora i ja bi tako i slièno, su mnogo veliki problem.

ne diraj èoveka koji ne sili neku vrstu sile po ulici. ne zna¹ ko je, ne zna¹ ¹ta je, ne mo¾e¹ da sudi¹ ko da ima¹ uzengije, a najgore, upotrebi¹ ma¹tu a u ma¹ti ti lièno. (ovo poslednje samo filozof sa mnogo èkole mo¾e da uklaviri)

primer - krene¹ na kampovanje, presretne te ma¹tovit èoek pod oru¾jem, vidi no¾ i sekiru i upuca te na jedan. de si po¹osa tim no¾em i sekirm? na kampovanje brate. la¾e¹ znam ja da ti je to fora da tako nosa¹ no¾. bum u èelo.

ti pod zemlju a on kuæi da pomazi ¾enu i pije kafu.

toe sistem

aj sad milicijo udri kostu po ulici ima ¹pric (dodu¹e bez igle, al ima vene ko cev za toplovod) rokni ga po vidim ono ¹to ¾elim da vidim praksi :)




makinjo


UFF

motor za totalno moderne gejeve :D

mkt


Major


OKi

#19986
Klasicno izdrkavanje i lecenje kompleksa na 6,00 min,ali zato pozitiva na 14,35
! No longer available

Kostić

eto koliko je ¹erif pametan. uveo ga je u prekr¹aj svojim neznanjem verovatno. dok je iza njega bili zeleno, nije bio u prekr¹aju, kad se upalilo crveno jeste. ¹erif nije smeo da ga napadne dok je iza njega bilo zeleno, ugrozio je bezbednost i td. sve i da je ¹erif naskoèio na njega u crvenom iza, napravio bi ugro¾avanje, jer bi ¹erif krenuo na crveno. realno, ako je ta raskrsnica mnogo prometna, on po pravilu nikad neæe da skrene i umreæe tu sa sedom bradom od metaripo, al neæe da prekr¹i zakon ;D

¹erif - glupan. a i ovaj iza njega, ¹to ne zna ¹ta oæe.


Glava Dole

Citat: OKi poslato 26 Septembar, 2017, 16:37
Klasicno izdrkavanje i lecenje kompleksa na 6,00 min,ali zato pozitiva na 14,35
! No longer available

A na 11:30 neki americki kosta [rofl]


bogdan

kalasnjikov sprema   leteci motorcikl  :)
  ! No longer available

eclipse4

i koliko to moze da leti pod terertom 2 minuta?
zapucaj sa njim beograd nis bez da ga napunis strujom :)

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 28 Septembar, 2017, 14:04
i koliko to moze da leti pod terertom 2 minuta?
zapucaj sa njim beograd nis bez da ga napunis strujom :)

Mo¾da radi ne energiju vetra? Vidi¹ da ima elise... perpetum mobile... tro¹i poèetnu energiju da bi poleteo, a onda se sam dopunjuje? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Svi cekali da Kinezi izbace igracke dronove na vagone, pa sad prave uvecane verzije istih, kao do jaja visoku tehnologiju.

bogdan

ma meni je ono komicno , leteci motocikl ,samo zbog sedista i komandi , realnost je putnicki dron za dve osobe autonomije 30-ak minuta i brzine do 100 km , vazdusni taksi u vlikim gradovima ,u Dubai-u to planiraju u narednih 5 godina
! No longer available
! No longer available

eclipse4

dron je valjda nesto sto eti i upravljas gana djoku (djostik),cim je covek unutra to valjda vise nije dron ili?

bogdan

pa ovo ima djoku  :D  ali kao taksi radi po principu  uneses destinaciju i odveze te od tacke a do tacke b , ko ili sta ga upravlja   bem li ga  http://passengerdrone.com/

Kostić

helikopter tehnologija, tj elisa je proma¹en sluèaj. zato se nudi svetu kao novotarija. magneti su buduænost samo da osmisle volan i ture mali d¾et motoriæ. inaèe 'hover' je stara fora sa harijerom. harijer mo¾e da lebdi isto ko i heli, a mo¾e i da firca ko munja u odnosu na heli. al heli za grad nije dobra fora, magnet jeste

https://www.youtube.com/watch?v=A4vE_vpkr90

mkt


viper

😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)