Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ti ono be¹e ¹eta¹ katanu na leða sa kornjaèe i jebaèke goust rajder opreme na crnom motoru sa tablicom ispod repa? sinak, upucali bi te na jedan, bez da ti i¹ta ka¾u. inaèe, ovi dole su kukavice i pièke. onom dedi bi i ja kilavi oto no¾ iz ruke, bez da mu pucam pored pet pandura u grudi. ako pucam, upucaæu mu butinu.

sreæa je da nisi pandur, ne bi dugo ¾iveo :)

i ne uporeðuj ovo sa porodiènim autom

eclipse4

kosto druze moj da je ikom stalo do njih situacija bi bila drugacija,svaki pandur bi nosio jedan pitolj i jedan soker pistolj...
dok ga jedan ili dva drze na metak ovaj jedan ispaljuje soker i cao...
dok ga jedan ili dva drzi na metak drugi mu reseta noge

oni imaju jasnu naredbu "torzo je najsiri deo coveka"...i zdravo!

da nece mozda nedostajati nekom lik koji je uzeo noz sa stola i pobio porodicu...jok brale,samo je trosak drzavi
e oni drugi masovne ubice itd njih love zive,zbog televizije "rialiti uzivo live" kurci palci itd.....

prosta prica,prisli onom liku u zutoj majici i pola sata palumde sa njim.....sta bre ima da pricas,stigao si na lice mesta "gospodine spustite noz" ..."jebi se" ....bam bam...oboris ga dole i nosis osamucenog u auto....uostalom,kakav bre gospodin?

puca se u grudi kao upozorenje ostalima da nema milosti prema takvima...samo sto im fali malo mozga za razmisljenje kad kroja te njihove psiho pristupe a to je da tog coveka koji je zaklao majku,oca,sina ili je na drugama ili neuracunjiv boli kita sto ce oni da sasuju ceo sarzer u njega jer to i hoce zapravo......

Kostić

kapiram ja da ima likova koje treba upucati na licu mesta i ja bi to radio po liènoj proceni, al ono za porodicu, oko bi mu izvadio mrtav, da mi nasrne silom na kevu. il nedaj bo¾e decu. ja imam boles koja ne razlikuje kriminalce od pandura. meni su isti. osim ¹to se jedni kriju iza kolektiva i njegove dobrobiti a ovi drugi fircaju iz tame.

Hattrick

Problem je druge prirode. Kada bolesni psiho koji bi trebao da bude sa one strane cevi, polozi 6 mesecni kurs, obuce uniformu, i krene u izivljavanje.

! No longer available

I takva psihopata sutra ima diskreciono pravo zivota i smrti nad tobom, tvojom porodicom, tvojim detetom.
Takvima prosuti mozak nije greh.

UFF

Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2017, 11:36
ti ono be¹e ¹eta¹ katanu na leða sa kornjaèe i jebaèke goust rajder opreme na crnom motoru sa tablicom ispod repa? sinak, upucali bi te na jedan, bez da ti i¹ta ka¾u. inaèe, ovi dole su kukavice i pièke.

pa znas kad bi to radio u amerikmama? :D


Citat: eclipse4 poslato 23 Septembar, 2017, 18:51
prosta prica,prisli onom liku u zutoj majici i pola sata palumde sa njim.....sta bre ima da pricas,stigao si na lice mesta "gospodine spustite noz" ..."jebi se" ....bam bam...oboris ga dole i nosis osamucenog u auto....uostalom,kakav bre gospodin?

o tome i ja pricam jesi li neki kurac ili nisi? ako si pandur i hoces da sprovodis zakon nema vucem te za rukav i izadji iz auta 6ti put ti kazem
kazem ti jednom, ne poslusas budes tejzovan i gotovo

niko se ne dere nema spanske serije niko se ne bije ni rve sa bilo kim, bio si upozoren nisi poslusao sad pisaj u cega

mislim cemu drkanje i brute force ili prangijanje tj lethal force ako moze sve brzo i lako tejzerom da se resi? :D

Kostić

ja kolko vidim, atrik je ukapiro poentu, a ti zeleni zube, jebo te onaj kosta smaraè, ne zna se ko je gori od vas dvojce. on u klin, ti u tarabu. sreæa da nema i onog lazæa u ove teme :)

Hattrick

Jednom kada su me u demokratijama zaustavili preprecivsi mi put, izvadili sva cetvorica pistolje, jedan drskom udario u staklo i deruci se kao konj, pozvao da izadjem iz automobila, onda me okrenuo, pretres kurac-palac. Jedan od njih, mali iskompleksirani cvikeraski debil svo vreme se tresao kao zatrovan pacov i drao se kao magarac "ne mrdaj, ne mrdaj", da je mu je u jednom momentu ispao pistolj iz ruke na asfalt. Sva sreca pa nije bio repetirani pistolj, vec revolver 357 kratka cev. Ja mu dobacim :"nemoj da se plasis". Tu mu je u jednom trenutku bilo bas glupo. Kad ga je pokupio, ovaj jedan kolega mu rece "ohladi, sve je ok", i onda se kao smirio. Tada nisam nesto registrovao situaciju, bio sam dosta mladji. Sada sa iskustvom, kada vratim film unazad, kapiram da je imao repetirani pistolj, i da je od uzbudjenja slucajno opalio i ubio me, kolege bi ga pokrile, ispala bi prica opirao sam se, napao sam ih, i pojeo vuk magarca. Tebe nema, zavije ti celu porodicu u crno, i za njega zakon uglavnom ne postoji. Od tada ne volim da ih vidim ni na slici, pogotovo u nekoj velikoj "TV-Demokratiji". I nije mi posebno zao kada takvi dobiju metak u tintaru. Priroda to namesti, da to skoro uvek padne na najdrskijeg kauboja. Cast izuzecima, za mene su oni ista govna kao i oni sa one druge strane cevi.

zVuk

#19967
htedoh da postavim klip, turim link, kad ono  video not available, jbg.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

mene jednom zaskoèili ispred zgrade, ja po¹o po cigare i leba a æerka me gleda sa terase da me ne ubije auto (sindrom pe¹aèki prelaz by moja zgrada - razlog treæina zgrade potepana na istom) i krene baja da se mr¹ti, vidim gleda me naopako a meni pukne kurac odma kad vidim takav manguparluk. ka¾e baja digni ko¹ulju, ja ka¾em oæe¹ i gaæe da ti skinem na ulici, jel ja tebi lièim na narkomana? ovaj poèo jo¹ vi¹e da se mr¹ti, do¹lo mi da mu zavalim ¹amar pa nek me prebiju, bar nisam pièka upla¹ena. ne mo¾e da me poni¾ava a ni¹ta nisam uradio. na kraju mu tra¾im broj znaèke, on poèo da mudruje gde da idem da se ¾alim, ali on ima pravo. kakvo pravo, pièka ti materina slepaèka i nedojebana da prepada¹ narod po ulici bez razloga, mislim se u sebi, a moja æera spremila krompir i jaja da ga kamenuje. ja mu ka¾em, gle gore ono je moje dete sa kamerom. ima da te tu¾im. i ni¹ta, baja spustio loptu i odo¹e.

jednom nam upali kod pokojnog ðure u radio bajk. smejali smo se brate za sve pare. kala¹i, oprema od 500 evra, ono ovo, ja mozgam, de ste braæo u lipiku i pakracu da me vadite iz govana...

a jednom, vrh mudrosti, isprepadali ¾enu na sred ulice sa dvoje male dece, i¹li iz prodavnice, bakaluk u kesama, ova se prepala na smrt, samo ¹to je infarkt nije napo.

tolko o pandurima. a ne ka¾em da ima normalnih ljudi, ali retki su ko ispravan motor u kostine ruke.... mi smo takav nakurèen narod, koji mnogo voli vlast i silu, zato nam je ovako kako jeste, a dobro smo i normalni u odnosu na usrane amerikance.

nema pandur ¹ta da napada ljude po ulici koji ni¹ta nisu uradili. fore tipa, sumnjivo lice i lièi na nekoga su bre maè sa dve o¹trice i uglavnom nalete na onu tupu koja ne seèe. tj maltretiranje obiènog èoeka i glumatanje, ja sam zakon. ma pu¹i bre kitu drugu titu i ti i tvoj zakon.

Kostić



Kostić

i? potuko se klinac sa pandurom, dobio batine, al je morao da ga ubije? ja sam se ko klinac tuko po ulici, niko nas nije ubijao. kad nas navataju, nalupaju nas i mirna baèka. ako bude¹ imo decu ili ako ih ima¹, pa se ne daj bo¾e potuku sa pandurom i on ti ubije dete na ovakav naèin, ljubiæe¹ ga u kurac jer je ubio propalicu? neæe¹.

pa nije mali potego mitraljez, a usput ga je pandur nalupo. pa ispalio ¹ar¾er u njega. do jaja.

bobangsxr

I ovaj je mogao da ubije pandura... A i pandur je necije dete

Kostić

#19973
zabole me kurac. meni je pandur - dete piso prijavu zato ¹to mi je istekla lièna karta mesec dana. nudim mu paso¹, vozaèku dozvolu, neæe. ka¾em mu pa dobro momèe, mator èoek, zaboravio, izvadiæu sutra novu nije problem. jok, boli ga kurac. pi¹e slinavac kaznu. more mr¹ bre pièka ti materina nedojebana, pi¹i usranko usrani mamu ti jebem mislim se. odem kod sudije, objasnim, izvadio novu, bole je kurac, nije na¹e to je novi sad, proslediæemo. pitam jel imam ja pravo da budem opomenut, imam li pravo da nisam primio platu, imam li pravo na  mesec, tri ¹est zaka¹njenja, boli je kurac da mi odgovori, nije na¹e to je novi sad.

ok.

boli me kurac za pandura koji je neèije dete. neka ga pregazi buldo¾er, neæu da ¾alim. i onoga ko mu je dao uniformu, pa poslao da skuplja pare i ¹koluje strogoæu.

naravouèenije: bole te kurac za sve one, koji ti se redovno seru u miran ¾ivot.

milomir22

Citat: bobangsxr poslato 24 Septembar, 2017, 17:15
I ovaj je mogao da ubije pandura... A i pandur je necije dete

Mogao je, ali nije i nisam primetio da je imao neko oruzje u trenutku kada je, s 5 metara udaljenosti, pandur ispraznio sarzer u njega. Ok, napao ga je, ali valjda su i ti idioti od pandura prosli neku borbenu obuku da ne moze bas svaki klinja-narkic da ih isprebija.

Gledam i onaj klip s pijanim nasilnikom koga su ubili jer im se priblizavao s nozem u ruci, dva pandura ga izresetali kao da je imao bazuku, a ne noz. Realno i 1 ili 2 metka bi zavrsila posao, a pitanje i to da li je opravdano, a oni buse kao u streljani.

Ne znam i sto zene primaju za rad na terenu, realno zene u policiji mogu da rade samo u kancelariji, kao i sitni (isfrustrirani) muskarci, koji komplekse treba da lece na drugim mestima, a ne na ulici.

U mladosti, otac mi je pricao kako je dobio batine od pandura, ni kriv ni duzan je popio solidne batine, ali jbg niko nije potezao pistolj, a kamoli ubijao decu po ulici.

Ok, ne kazem, nije lako kad radis sa svakakvim vrstama majmuna izmenjene svesti, ali pandur treba da ima i odredjenu sigurnost u sebe, a ne na svaki sum da vadi utoku i roka kao u video igricama.

Kud se dede humanost???
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

treba da ih rokaju jos vise
pa kad svi shvate da ako krenes na pandura ima da popijes metak onda ce kurcenje da se smanji
nisu ovo 90te i jedini nacin da se ne ponove je da ih nauce lekciju

sto ja nikad nisam imao nikakav konflikt sa pandurom (tj jesam jednom samo i taj pandur je najebao i bio suspendovan)
dobar dan izvolite, obracas se sa Vi kulturno i vaspitano, ne kurcis se ne psujes ga i ne napadas ga a ako i pored toga imas problem onda je problem do pandura sto je veeeeeooooma jebeno retko

ako ti kaze izadji iz vozila ili lezi na pod a ti krenes na njega hoces da se bijes?  [rofl] da moze da te rani, mozda moze i da te prebije ali sto jednostavno da te ne rokne za primer? ne jednom vec 6 puta  [rofl] ko te jebe kad si glup i kurcevit a ne umes da se kontrolises, gledajte na to kao na prirodnu selekciju, takav ne treba da se dalje razmnozava

Kostić

reèe katana maestro sa sakrivenom tablicom. ja bi svakoga ko vozi sa sakrivenom tablicom upuco s leða na licu mesta. zna se za¹to se tablica skriva, a upuco bi ga da ne povredi nekoga i pobegne sa lica mesta. ti u amerike ne bi ¹iljio kurac, al bi upuco svakoga ko ne klekne pred pandurom, a kod nas ¹eta¹ katanu i tablu pod repom i nema¹ problema sa murijom. znaèi il si snajka il su na¹i panduri budale ¹to te ne upucaju. lukavost tu nema ulogu tipa, kod nas sam lukav, zajebo sam muriju, a u amerike ne mogu, oni su pametni, jelda. ti si sinak klasièan primerak nadobudne budale, koji ne vidi dalje od nosa. lukav ko lija, mudar ko kamen, svi da ti pozavide, keve mi. :)

milomire sinko, lepo si ovo napiso. ja sam u strahu ubio je¾a u ¹umi. istreso sam tries komada iz kala¹a, a pu¹ka je bila u mojim rukama, 'neprijatelj' u ¹umi. pola ovih usranih amera puca u strahu, drugo pola su sadisti koji pucaju ¹to vole.

na¹ uf bi bio do jaja pandur. pobio bi sa katanom sav olo¹ :)

monsterbnt

Svuda u svetu ce panduri da te izresetaju ako ih napadnes. Sa punim pravom. Sabio je 5 metaka u njega i ovaj jos stoji, znaci ko zna na cemu je. Trebao je da ga upuca odma a ne da se uopste bije sa njim. Sta da mu je ovaj u toj tuci uzeo pistolj? Ko zna koliko bi ljudi jos pored pandura mogao da upuca.... Kosta ne seri molim te. Moju majku je na ulici napao pijani kreten i da nije bilo pandura ko zna kako bi prosla. Mozes da ih mrzis koliko oces ali su itekako potrebni... A kako stoje stvari sve ce biti potrebniji....

Da li su i ovog idiota trebali da zamole da se smiri?
http://www.blic.rs/vesti/hronika/pucao-na-policajce-iz-dva-pistolja-ko-je-luka-miskovic-ubijen-tokom-policijske/vgg660n
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

#19978
o jebemu sunce, pa ne uporeðuj nekoga ko je pucao na nekoga, imao vatru u ruci. pa i ja bi ga upuco da sam pandur jebogabog. ja govorim o granicama razuma, ljucke svesti, pojma straha, pojma sile i mnogo toga drugog, koje malo ko vidi. ne mrzim ja pandure, samo ne volim  ¹to na jedno opravdano, naprave tri neopravdana. ne volim ¹to je murija postala oruðe za naplatu reketa bez prava na opomenu, ¹to je da ne ne la¾emo kriminalni akt, a ne briga za tebe ¹to recimo nisi vezao pojas ili si sumnjiv na ulici pa te zaskoèi ko neki baja odnosno, ko strog æale a ti mora¹ da mu æuti¹ jer je on veæi od tvojih roditelja i ima pravo da te gleda mrko - banalan primer sadizma i prirodne selekcije jaèeg

ajde pa¾ljivo proèitaj ¹ta pi¹e u novine. èovek je pravio sranja i ranije. za¹to ga nisu upucali na prvom sranju koje je napravio? pa verovatno nije imao oru¾je u ruci i puco iz njega na druge ljude. opirao se hap¹enju, pa ¹to ga ne ubi¹e na opiranju? pa nije puco nego se opirao. mislim, bezveze je da se govori o banalnim gestovima koje kad proèita¹ novine ne uklaviri¹, nego odma silom na silu. ubij. pa se posle pitaj dal si morao ili nisi morao.

milomir22

Ljudi, nemojte mesati babe i zabe, normalno da su nasi pajkani postupili kako treba, ko se maca lati, od maca i strada.

Moje misljenje je zasto ceo sarzer, zasto neka paranoja, valjda je ceo taj zapadni svet otisao u kurac da ocekuju i da ce beba iz kolica da zapuca na njih, a verovatno je tako kad svakom debilu daju dozvolu za oruzje i kada pistolj kupis kao pljeskavicu.

Ovog malog je vec imao na patosu, lagano je mogao da ga resi, ali mu je 99% pukao film, mozda je i ovaj posegnuo za pistoljem, ne znam, ali ne daj Boze da i kod nas ovakvo vreme dodje. Vidim na linku u komentarima svi u fazonu dobro da se pandur vratio porodici nepovredjen, jbt niko mu ne zeli zlo, ali je mogao da se vrati porodici bez da izroka drogiranog klinca s 20 metaka. Postavlja se pitanje kakav je to covek koji hladno ubije drugog coveka i ode kuci kao da je zgazio dzukelu na putu (meni bi i te dzukele bilo zao).

Poenta price je da se, ovakvim stavom prvo cu da izrokam 3 sarzera, a posle da pitam ko je i sta je, dolazi u situaciju gde ce klinci koji su ukrali kola da se voze dok ima benzina (a vecina nas je to nekada uradila) biti izrokani, neduzni ljudi ce biti greskom ubijeni, krntija od 300 evra ce biti bitnija od mladog zivota, itd, itd. Samo da ne pokupimo i to od Amera, posto uglavnom kasnimo za njima jedno 50 godina, ali ih u svemu pratimo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr