Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Ahahahahaha koja seljaèina majko mila. Stari kr¹ bez ièega, uzeo i zapalio. Pa kad je fra'er, ¹to nije zapalio ma¹inu koja radi... [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Zato sto nema para, a pokusava da kopira one druge majmune od preko sto razbijaju nove ajfone

Nikolaaaaw


eclipse4

sinoc smo spasili 4 malisana od sigurne smrti...a i na srecu kisa stala dobrih sat vremena pa smo malo uspelii suvi da kopamo,inace smo mozda 2-2,5h kopali jer je nezgodno zbog betona.

na srecu culi smo da neko kuce zavija,laje,urlice pa krenuli da vidimo sta se desava,onda sam ispod zemlje cuo kako kucici zapomazu,voda je vec bila velika u jazbini,kucici su bukvalno bili do vrata u vodi i kad kad biima glava padala pod vodu.
neverovatnu podrsku,ja vama ne mogu da objasnim,najezim se,nam je dala nasa "kucka" koju smo udomili sa ulice i koja je nasla najkraci put i otvorili rupukoja se nalazi izmedju betona i zemlje na nekih 40cm.....i tako uspeli da kucice izguramo u jednu stranu kroz par cm otvora a zatim izvlacimo kroz rupu koju sam prosirio......
ima jos snimaka,ovo je samo jedan mali nakon spasavanja 2 komadica :)

svaka cast nasoj bucki.....iako im nije majka pa ni tetka,pokazala sta znaci biti majka i pomoc!!!
sve se desavalo u basti jedne napustene kuce.

http://youtu.be/jWUHPW5OxdY







Glava Dole

 [thumb_up] vrlo plemenit postupak

bogdan

dao ti plus za post   ali alal vera za gest

Hurricane


eclipse4


Kostić

Citat: Hurricane poslato 12 Jun, 2017, 21:00
...iz druge teme

! No longer available

vako ja par puta kad idem za ns, pa ono uzbrdo sa dve trake. kad sa sradom zamanem preko 200, tamo na sredini brda uzletim isto ovako i koprcam nogama. do 180 super, samo uzletim bez koprcanja :)

megaidiot

sad ce korpa kao spojler da odradi stabilizaciju [rofl]

Kostić

sovim ne bi smeo 150, odleteo bi ko zna gde.... srad je voblovao za sve pare, al nije zbacivo. ovo ako vidi mrvu neravnine - æao ;D

Kostić

ko okaèi ovo crno dete bre. to onaj ¹to vozio pice 4 godine pa kupio giksera i odma poèeo da predaje ¹ta je menjaè i kako se vozi. pokvariæe nas samo tako ....

DraganPavlicevic

Eklips, prvom prilikom èastim pivo.

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 12 Jun, 2017, 21:29
ko okaèi ovo crno dete bre. to onaj ¹to vozio pice 4 godine pa kupio giksera i odma poèeo da predaje ¹ta je menjaè i kako se vozi. pokvariæe nas samo tako ....

Prvi put ja jer nisam ni provaljivao ko je u pitanju, poslednji put zato sto je spominjao i nas forum :)


Hurricane

This page isn't available



¹ta bi Ukii?

Poljanac92

Citat: Hurricane poslato 13 Jun, 2017, 12:58
This page isn't available



¹ta bi Ukii?
Sad radi, nije htelo preko fona da kopira link lepo :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Hurricane

...ajoj, mnogo mi se sviða ovaj finish him udarac, dobio rak pluæa iz momenta, kreativno nema ¹ta  [clapp]

Poljanac92

covek ih je pomlatio, ne znam kako ga ne ubi sa ovim udarcem :D
ubacio lik neke pokrete iz americkog rvanja :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

castor

It's the ride that matters, not the bike…