Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Uglavnom su moto vlogovi sranje, prièa¹ na silu samo da bi prièao ne¹to... Jezivo koliko je to postalo popularno u poslednje vreme.
Pratim par ljudi na YT koji snimaju onboard vo¾nju, poneeegde se ubaci koji komentar i to je to ali sami snimci su zanimljivi zbog dogaðaja, ne zbog blebetanja.

Odgledao pola minuta snimka, jednostavno ne mogu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zverinjak II


Biker-Boy

Covek ima poentu u nekim stvarima, ali u gomili drugih stvari se ne slazem s njim,
ispucali su ga sa BJB foruma, pa kontam da je ovaj video klip neki vid odmazde, mada cudi me da ga ranije nisu ispucali s obzirom na sadrzaj klipova.
Pitam se zasto na Manijacima nije reklamirao svoj vlog, mozda je konto da bi ga ovde jos zesce isprozivali nego na BJB jer ovde nema granica :D
Moje licno misljenje je da su oba foruma (i Manijaci i BJB) dobra u svom segmentu, oba imaju svoje mane i kvalitete,
i zato sam i clan oba foruma i lepo mi je :)
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

Citat: Andreja poslato 07 Jun, 2017, 18:32
Uglavnom su moto vlogovi sranje, prièa¹ na silu samo da bi prièao ne¹to... Jezivo koliko je to postalo popularno u poslednje vreme.
jutub je nova televizija, mi ga jos i ne koristimo koliko ljudi po svetu. meni sluzi da vidim ono sto me zanima, tako da prvo znam sta me zanima, pa trazim, a mislim da masa ljudi vlogove gleda samo da ubije vreme. motovlog mutant je za deo tih ljudi, a koji bi da voze motor, a ne mogu od mame/tate/zene/zdravlja. eno po amerikama se skuplja ekipa sto se time bavi pa se druze, kao u 20. veku preko foruma. nije to lose, neka i kod nas voze i laprdaju i nek se druze, sta fali.

a sto je meni dosadno da gledam kako debeli prdulji u desnoj traci na triumfu i pola sata sere o pravima crnaca nije njegov problem - pa ne moram da ga gledam.

Major


Major


Hurricane

...meni najbolji onaj ¹to je i motor utovario u prikolicu  :D

Major

Spreman da ga vozi odmah u servis :D

Lazic

Citat: Major poslato 30 Maj, 2017, 15:08
Kad samo pogledas sta se vrti po tv kanalima, sta se pise po novinama, koje emisije su vecinske na radio stanicama, sta se moze videti na internetu ovo je tek pocetak sta mozemo sve da ocekujemo.
Uzmem novine kad idem u wc da se olaksam ko covek, a umesto da se olaksam kad procitam naslove VELJKO smuvao BOMBU, CECA obukla haljinu sa dubokim dekolteom, DARA BUBAMARA pokazala sisu,... ja automatski dobijem zatvor [rofl]

Ja proliv...

Major


Glava Dole

Uopste niste moderni [rofl] [rofl] [rofl]

Major

Nikad necemo ni biti :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

milomir22

Citat: Biker-Boy poslato 08 Jun, 2017, 08:49
Pitam se zasto na Manijacima nije reklamirao svoj vlog, mozda je konto da bi ga ovde jos zesce isprozivali nego na BJB jer ovde nema granica :D
Moje licno misljenje je da su oba foruma (i Manijaci i BJB) dobra u svom segmentu, oba imaju svoje mane i kvalitete,
i zato sam i clan oba foruma i lepo mi je :)

Iskreno, BJBikers je bio prvi forum na koji sam se prijavio, imao sam dosta koristi od tog foruma (ne mislim na materijalnu korist), ali skoro da vise tamo nisam aktivan. Obidjem jednom u 5 dana da vidim azurnost nekih tema gde sam bio aktivan i koje me i danas jako interesuju.

Najvise me je nerviralo konstantno brisanje poruka (te off, te psujem, te politika zabranjena, te uvrede licne i bezlicne,...) i onda dodje neki drug clan (blizak nekom od admina) i ponovi svrhu mojih reci jos ociglednije, a oni lepo zazmure na to i njegovo ostave, a moje uredno obrisu. To se deslo 5-6 puta i smorilo me da kenjaju po meni. Iskucam kilometarski tekst i oni ga maknu.

Ovde makar svi imaju isti tretman (svako se napusava i podjebava bez obzira na staz i rang), ili mi se makar samo cini da je tako. Uglavnom, poruke niko ne dira.  [nono]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m


Ivicat



eclipse4


Glava Dole