Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: Slaninar poslato 28 Maj, 2017, 07:52
Tuga, matori. Samo blato... i seljaci se bodu no¾evima...   :)
Mada nije daleko od istine, na ¾alost.
jel se meni cini ili je ns zadnjih godina rapidno degradirao sa kulturom ponasanja? kad sam ranije dolazio sve fini ljudi propustaju pesake, sve polako i opusteno, a zadnjih puta ko bg 90tih.

stilgar

Citat: megaidiot poslato 28 Maj, 2017, 23:17
Citat: Slaninar poslato 28 Maj, 2017, 07:52
Tuga, matori. Samo blato... i seljaci se bodu no¾evima...   :)
Mada nije daleko od istine, na ¾alost.
jel se meni cini ili je ns zadnjih godina rapidno degradirao sa kulturom ponasanja? kad sam ranije dolazio sve fini ljudi propustaju pesake, sve polako i opusteno, a zadnjih puta ko bg 90tih.
sad vidis kako je nama kad su Lale popizdeli :) ni njima nije vise sve ravno :)

Major

Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 01:04
I eto, posle ja opasan... kazem ja, ja sam bakica s obzirom kakvih ima :)

Niko tebi ne moze da zabrani da vozis tako, samo je pitanje da li je vredno rizikovati sve za jednu brzu voznju?
Ne kazem da sam ja svetac, volim i ja da stisnem nekad ali nikad ovako da rizikujem jer smatram da jedna brza voznja nije vredna zivota (tudjeg i tvog).
Uplatis dan na stazi i peglaj koliko ti noge i ruke dozvoljavaju :D



megaidiot

Citat: stilgar poslato 28 Maj, 2017, 23:31
sad vidis kako je nama kad su Lale popizdeli :) ni njima nije vise sve ravno :)
[rofl] istina [rofl]
al mislim da ti popizdeli nisu lale.

Major

Ne mogu Lale da popizde :)

mareskin

Citat: Major poslato 29 Maj, 2017, 12:23
Ne mogu Lale da popizde :)

Nisam siguran... onolika ravnica ne mo¾e da ne utièe. ©to reko Ðorðe Bala¹eviæ: baci¹ pogled, a pogled se ne vrati ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Oni ne popizde oni padnu u depresiju :D

nano

Citat: megaidiot poslato 28 Maj, 2017, 23:17
jel se meni cini ili je ns zadnjih godina rapidno degradirao sa kulturom ponasanja? kad sam ranije dolazio sve fini ljudi propustaju pesake, sve polako i opusteno, a zadnjih puta ko bg 90tih.

U pravu si, al ne bih rekao degradirala nego se definitivno "razvodnila" kultura. Puno je primesa sa strane doslo. :)

Grof

#19728
... Novi sad je postao beograd 90tih... na¾alost... svi ubedjeni da su mnogo jaki... da im ne mo¾e niko ni¹ta.... posebno klinci koje niko nije vaspitao... ili ih je vaspitao u duhu ulice....
®alosno.... a realno gledano tek 1/4 grada su oni koji su tu makar druga generacija.. a i oni su poludeli...a kako i neæe kada su za ud¾erice dobijali pio 5-6 stanova neki i vi¹e, do juèe nisu imali ni¹ta a sada odjednom 400000e na raèunu i automatsko razmi¹ljanje da su najjaèi i najva¾niji faktor u gradu....

Da se razumemo, nisam protiv bilo koga ko je ikakada promenio sredinu gde je ¾iveo, svi smo mi pre ili kasnije od negde stigli, ali je nekada postojala kultura, postojalo je po¹tovanje za starije.


Major

Kad samo pogledas sta se vrti po tv kanalima, sta se pise po novinama, koje emisije su vecinske na radio stanicama, sta se moze videti na internetu ovo je tek pocetak sta mozemo sve da ocekujemo.
Uzmem novine kad idem u wc da se olaksam ko covek, a umesto da se olaksam kad procitam naslove VELJKO smuvao BOMBU, CECA obukla haljinu sa dubokim dekolteom, DARA BUBAMARA pokazala sisu,... ja automatski dobijem zatvor [rofl]

Poljanac92

Citat: Grof poslato 30 Maj, 2017, 09:20
... Novi sad je postao beograd 90tih... na¾alost... svi ubedjeni da su mnogo jaki... da im ne mo¾e niko ni¹ta.... posebno klinci koje niko nije vaspitao... ili ih je vaspitao u duhu ulice....
®alosno.... a realno gledano tek 1/4 grada su oni koji su tu makar druga generacija.. a i oni su poludeli...a kako i neæe kada su za ud¾erice dobijali pio 5-6 stanova neki i vi¹e, do juèe nisu imali ni¹ta a sada odjednom 400000e na raèunu i automatsko razmi¹ljanje da su najjaèi i najva¾niji faktor u gradu....

Da se razumemo, nisam protiv bilo koga ko je ikakada promenio sredinu gde je ¾iveo, svi smo mi pre ili kasnije od negde stigli, ali je nekada postojala kultura, postojalo je po¹tovanje za starije.



Poenta je sto kad neko ode u neku drugu sredinu, grad, drzavu treba da se asimiluje prema tamosnjoj kulturi, opet ne kazem da komplet zajebe svoju neku kulturu odakle je dosao, ali treba da prihvati neke drugacije norme ponasanja koje su usvojene u tom mestu. Znam npr. po Kraljevu kako je, ja opet nemam nista ni protiv koga ( da se ogradim) , ali dodje ti tako neko i odmah ja sam vlas' , ja sam neko mu*o i ne jebe ni dva posto nikog, jase te na bukvalno na svom pragu :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

DebeliZmaj

Citat: Grof poslato 30 Maj, 2017, 09:20
... Novi sad je postao beograd 90tih... na¾alost... svi ubedjeni da su mnogo jaki... da im ne mo¾e niko ni¹ta.... posebno klinci koje niko nije vaspitao... ili ih je vaspitao u duhu ulice....
®alosno.... a realno gledano tek 1/4 grada su oni koji su tu makar druga generacija.. a i oni su poludeli...a kako i neæe kada su za ud¾erice dobijali pio 5-6 stanova neki i vi¹e, do juèe nisu imali ni¹ta a sada odjednom 400000e na raèunu i automatsko razmi¹ljanje da su najjaèi i najva¾niji faktor u gradu....
Da se razumemo, nisam protiv bilo koga ko je ikakada promenio sredinu gde je ¾iveo, svi smo mi pre ili kasnije od negde stigli, ali je nekada postojala kultura, postojalo je po¹tovanje za starije.

eto zato je dobro malo oruzani sukob neki svakih 10 godina ...
taman izgine sve to napaljano na ratistu i resen problem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: Grof poslato 30 Maj, 2017, 09:20
Da se razumemo, nisam protiv bilo koga ko je ikakada promenio sredinu gde je ¾iveo, svi smo mi pre ili kasnije od negde stigli, ali je nekada postojala kultura, postojalo je po¹tovanje za starije.
[thumb_up]  [thumb_up]


bigbad86

Nekada je postojala kultura, sad imamo Pink i Happy.

zVuk

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Maj, 2017, 18:50
Citat: Grof poslato 30 Maj, 2017, 09:20
... Novi sad je postao beograd 90tih... na¾alost... svi ubedjeni da su mnogo jaki... da im ne mo¾e niko ni¹ta.... posebno klinci koje niko nije vaspitao... ili ih je vaspitao u duhu ulice....
®alosno.... a realno gledano tek 1/4 grada su oni koji su tu makar druga generacija.. a i oni su poludeli...a kako i neæe kada su za ud¾erice dobijali pio 5-6 stanova neki i vi¹e, do juèe nisu imali ni¹ta a sada odjednom 400000e na raèunu i automatsko razmi¹ljanje da su najjaèi i najva¾niji faktor u gradu....
Da se razumemo, nisam protiv bilo koga ko je ikakada promenio sredinu gde je ¾iveo, svi smo mi pre ili kasnije od negde stigli, ali je nekada postojala kultura, postojalo je po¹tovanje za starije.

eto zato je dobro malo oruzani sukob neki svakih 10 godina ...
taman izgine sve to napaljano na ratistu i resen problem ...


jedini je problem taj sto to napaljeno nece u rat, ti napaljeni mangasi ce prvi da zapale i to na zapad.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Major

Bilo je pre nekih par stranica :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: bigbad86 poslato 31 Maj, 2017, 12:55
Nekada je postojala kultura, sad imamo Pink i Happy.

[clapp]

DebeliZmaj

Citat: zVuk poslato 31 Maj, 2017, 13:33
jedini je problem taj sto to napaljeno nece u rat, ti napaljeni mangasi ce prvi da zapale i to na zapad.....

ne pa vidi to jedino ako ih vojna policija ne digne sa gajbi, faksa, studentskih domova,
aerodroma itd... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell