Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Bojan

Citat: Ivicat poslato 13 Maj, 2017, 16:31
! No longer available

Koliko moras biti bolestan da odes na takmicenje i snimas ovo?

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 14 Maj, 2017, 10:40
Ebiga, planiram da krenem malo sa vezbanjem, pa citam i gledam. :D

evo meni donese keva bas danas opremu za trcanje :)

a ja ne mogu ni 50 metara laganogtrcanja da izdrzim....  [rofl]




Hurricane


Zverinjak II


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bogdan



Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

nemate kanalizaciju u ns? :D

Glava Dole


Poljanac92

Ovaj brat ga samo zavrce na pravcu, umesto lepo krivine neke da nadje  :D i ovo saltanje u nizu bez medjugasa mi nekako jebem li ga :D
ali sto ga je usralo da se ne zakuca u ovu mecku, samo tako :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Glava Dole

Dada, za dlaku... imao srece vise nego pameti... a jes pravci uglavnom ali ima decko muda do kolena u svakom slucaju... pravac sa dve trake, provlacenje sa 200 i kusur izmedju automobila... impresivno i preludo... samo takvih su pune crne hronike jbg :) I eto, posle ja opasan... kazem ja, ja sam bakica s obzirom kakvih ima :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 26 Maj, 2017, 22:03
nemate kanalizaciju u ns? :D

Mislim da je ne èiste, plus sam uveren da su na tim novoizgraðenim i u skorije vreme rekonstruisanim ulicama, ili krali na promeru odvodnih cevi, ili zaboravili da podese pad, ne¹to je definitivno problem.

Preko pola grada je bilo poplavljeno, a ki¹a jeste bila jaka, ali bilo je sliènih i ranije bez potopa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

eee od kad mi u beogradu imamo kanalizaciju, a novosadjani svoju nece ni da ciste. [rofl]

salu nastranu, novom sadu svaka cast za odjebavanje 'nema prodaje piva posle 10' prohibicije, izmedju ostalog.

Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 01:04
kazem ja, ja sam bakica s obzirom kakvih ima :)
bakica stigne gde je naumila.

a i kurac bi se tako moglo kod nas, ghostridera bi sastavio lubenicar u okolini borce kad bez migavca smota u njivu sa druge strane puta.

nano

Slaninar kako ne bude potopa? Svaki put kad je jaka kisa Futoska i deo Grbavice obavezno pliva...

Grof

Koliko sam razumeo kanalizacija je projektovana za 20i ki¹e na sat a palo je 52i i eto sranja... e sada ¹to se u normalnim dr¾avama pravi kanalizacija ako je maksimum 50l/h za 100l/h to je veæ druga stvar ....
Futo¹ka pliva zadnjih 20 godina a na grbavici je kanalizacija iz doba Tita ili Marije Terezije kada su tu samo bile kuæe i novi sad je imao 100000 gradjana .... a na podvo¾njacima je  isto tako od kada znam za sebe bilo sranje i bazen :D

Sva sreæa pa je grad ko tepsija pa imamo samo jezera ... da je brdovit veæ vidim da bi imali i gde da treniramo kajak divlje voda¹ oko kontejnera i auta :D

nano

E da zaboravih podvoznjak je apsolutni pobednik. :D Secam se ko klinac neki mentol sa 101 pokusao da prodje - nije.  [rofl]

Slaninar

Citat: nano poslato 28 Maj, 2017, 00:21
Slaninar kako ne bude potopa? Svaki put kad je jaka kisa Futoska i deo Grbavice obavezno pliva...

Jesi proèitao ¹ta sam napisao?
Gde sam rekao da ne bude potopa?

Bulevar Osloboðenja je kr¹teno napravljen, tu nije bilo kritièno, praktièno sve ostalo - katastrofa.

Podvo¾njak je u rupi, tu je veoma te¹ko re¹iti, ali ovo ostalo - mislim da uz dobre cevi i dobro konstruisane padove/odvode ne mora¹ èistiti 20 godina i radiæe ka (kao na veæem delu bulevara). Sa druge strane, praktièno sve novije ¹to su radili je katastrofa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: megaidiot poslato 27 Maj, 2017, 12:32
eee od kad mi u beogradu imamo kanalizaciju, a novosadjani svoju nece ni da ciste. [rofl]

[rofl]

Tuga, matori. Samo blato... i seljaci se bodu no¾evima...   :)
Mada nije daleko od istine, na ¾alost.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Grof

...kao ¹to rekoh pogre¹na procena .... majka svih zajeba.... sve je to re¹ivo ali tra¾i jakoooo puno paraaa  ;D