Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.


Zverinjak II


UFF

Citat: lord_oblivion poslato 16 Februar, 2017, 23:12
Jes da nema pojma da vozi i upravlja ali ih je isprangijao za sve pare  :D

! No longer available

kome su oni dali f800gs  [facepalm]

bigbad86

Vidi se po rukama da je bas neki mator lik.

Darko

jel bi hteli da mi objasnite zasto lose vozi i zasto lose puca ?

bigbad86

Svi ovde redovno voze jednom rukom i balansiraju motor a drugom pucaju pa znaju :)

UFF

da vozi nema pojma jer vozi ko baba a sto se pucnjave tice rizicno je i za njega i za ostale koji tu zive i koji su moglu dizginu od rikoseta
ovaj ispred u kolima kad cuje da je pandur zapucao i da je blizu iza njega samo treba da zabode kocnicu naglo i potera je obustavljena
pandur koji planira da puca dok vozi motor treba da bude levoruk ili da ima autopilota :D

bigbad86

Pa nije bas vozio i pucao, vise je vadio oruzije na gotovs pa puca sa motora jer ako ceka dok sidje pa onda vadi pistolj ovi ga vec ubise kroz prozor.

zVuk

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2017, 17:10
da vozi nema pojma jer vozi ko baba a sto se pucnjave tice rizicno je i za njega i za ostale koji tu zive i koji su moglu dizginu od rikoseta
ovaj ispred u kolima kad cuje da je pandur zapucao i da je blizu iza njega samo treba da zabode kocnicu naglo i potera je obustavljena
pandur koji planira da puca dok vozi motor treba da bude levoruk ili da ima autopilota :D

kako mislis, nema pojma da vozi, uhvatio je lopova, a pucao je samo u trenucima kad nije drugih civila u blizni...


ae objasni kako to nema pojma da voz, sta je to lose u njegovoj voznji...?
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

@ UFF

pa bas zato i vozi ko baba , da lik ne bi zabo kocnicu naglo i oborio ga s motora  ...  

jel ti shvatas da je njemu to posao , da on ode i vezba voznju motora u ovakvim uslovima , rizicnim situacijama , po kisi , po kurcu i palcu

! No longer available


pucnjava ?   ja koliko sam video na autu , meci grupisani oko tockova , sve ok ... jesi probao nekad da vozis motor i pucas ? ne bi imao snage da drzis pistolj pravo a kamo li da grupises metke u nesto  .hahahah


... pucanje opasno po okolinu ? a ovaj baja sto jurca kolima nije opasan ?

na kraju krajeva , zaustavio je baticu , nije se povredio i nije bilo povredjenih u okolini ? jel to nije dobro obavcljen posao u ovoj situaciji ?!?!

mozda bi neko bolje ?



PS - skoro sam gledao pajkana na hajabusi , na nekom poligonu .. sta radi baja , alal mu vera , ja mislim da neko ne bi mogao sa mnogo manjim motorom

zVuk

....bas to.....cim ne drlja kolenom u krivini, znaci da nema pojma.....ovde ljudi lupetaju, a nikad nisu ni pomirisali policijsku obuku voznje motora.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

 [rofl] jao darko pa taj kisu nikad nije ni video nit je cuo za ikakvu obuku dobro je sto je naucio i kako brzine idu  [rofl]

i ne taj sto juri kolima nije opasan kao pucnjava a cak i da jeste pa boli ga kurac on je kriminalac ali pandura ne sme da boli kurac i jos puca na lika koji samo nije hteo da stane a ne uzvraca paljbom na njega

i ne vidim poentu da lik na motoru juri odbegli auto sigurno ne moze da ga izgura sa puta ili obidje pa se popreci da ga zaustavi
jedino sto moze da ga prati i sa bezbedne udaljenosti javlja gde ovaj ide da mu tamo naprave sacekusu

Darko

 [rofl] [rofl]

Nepobediv si  [cheers]

zVuk

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2017, 18:07

i ne vidim poentu da lik na motoru juri odbegli auto sigurno ne moze da ga izgura sa puta ili obidje pa se popreci da ga zaustavi
jedino sto moze da ga prati i sa bezbedne udaljenosti javlja gde ovaj ide da mu tamo naprave sacekusu

sad ili trolujes namerno ili si slep pored ociju.....ti ne vidis poentu, a lik ga stigao i uhapsio....izbusio mu gumu pistoljem....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

makinjo

Realno ovaj baja sto vozi kola ili je glup ili ovog pajkana nije hteo da otrese. Kada izvadi pistolj samo nabode kocnicu i ode u nepoznatom pravcu dok
se ovog sastavljaju sa asfalta i krpe mu sake na kojima nije imao rukavice.

O njegovim vozackim sposobnostima ne bi raspravljao ali svakako je mogao samo da ga prati i da ne puca kao da je na divljem zapadu.
Zato sam i napisao da je gledao previse americkih filmova.

Darko

Pa to sam hteo i ja da kazem. Meni je gluplji baja koji bezi kolima od pandura ...nego i on je neki stariji lik .. ko zna koja je prica . :) lako je nama sad za kompom da siljimo patke i pricamo ko je sta trebao da uradi hahahaha...

Svakako pandur je odradio svoj posao ;)

PECA BMW

Citat: makinjo poslato 17 Februar, 2017, 19:15
Kada izvadi pistolj samo nabode kocnicu

To tako po difoltu , kad te neko juri i puca na tebe ti nemaj dilemu , jednostavno stani .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2017, 17:10
da vozi nema pojma jer vozi ko baba a sto se pucnjave tice rizicno je i za njega i za ostale koji tu zive i koji su moglu dizginu od rikoseta
ovaj ispred u kolima kad cuje da je pandur zapucao i da je blizu iza njega samo treba da zabode kocnicu naglo i potera je obustavljena
pandur koji planira da puca dok vozi motor treba da bude levoruk ili da ima autopilota :D

Ovako nekako?

! No longer available

Hajka je veæ bila u toku, vidi se na poèetku snimka da je organizovano 'vatanje.

Ovde je veæ bio malo slobodniji na gasu

! No longer available

I opet, pucao je kad je bilo najbezbednije moguæe po prolaznike i u toèak. I ovde krimos nema muda da zgazi po gasu, dozvolio je da ga opkole sa 40 na sat  :D

JAfrikanci se mo¾da pla¹e da ovi u kolima ne izvuku neku automatiku, kao ovi na primer

! No longer available

[rofl] [rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

prva paljba - kuæa - prozor na liniji vatre. treæa paljba kuæa na liniji, èetvrta civili naokolo. no to su afrikanci, kod njih je to kao dobar dan. moj drug bio pandur devedesetih. neki narkoman otme babi torbu na zelenjaku i ovaj ga pojuri, izvadi duvaljku i pripuca za njim jureèi ga kroz park. dobio otkaz.

bigbad86

Pa kad je debil, sta puca zbog jebene torbe?