Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

Cetnik011

Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

Boban_m


Glava Dole

Sta uradi gladak i masan asfalt... i auto slajfuje da krene... a snimak ispade ko da smo ja i kosta vozili [rofl] Samo sto ovi nisu ni pokusali da dignu motore... ali ni pokusali... a vidi sta ih je... dignu prvo jedan pa posle drugi i verujem da bi ih izvukli...


mkt

ma ko da dize, za ovo bedevije treba kran da se izvuku ahhhaa

UFF

pa zato i zovu pomoc, nije njima nista ali motori ostadose tu gde su
jebo ih harli usrani, a i za te dede sto su u penziji resili da kupe prvi motor ni to nije

Andreja

! No longer available

"The built-in poo collector has to be periodically drained after an exceptionally harrowing turn (which appears to be almost all of them)."
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2017, 11:59
pa zato i zovu pomoc, nije njima nista ali motori ostadose tu gde su
jebo ih harli usrani, a i za te dede sto su u penziji resili da kupe prvi motor ni to nije

nisu Srbi inace da jesu to bi do kraja ovog klipa vec bilo na asfaltu.....mozak im je ogranicen od rodjenja jer su uceni ljudi ne samouki kao mi...kod njih ako pise u knjizi "parkirajte pored puta i pozovite najblizi servis" nece ni haubu otvoriti....

hvala bogu da sam ovde rodjen...

svakom pricam kako sam elektricarima u austriji pokazao magiju kako se ravnim strafcigerom otvara zvezdasti holsraf...oni vicu vanzzen...jebo ih vanzen glupu...

Zverinjak II


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Boban_m


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

mkt


mkt


Boban_m

Pa dal' da cekamo da se legalizuje ili da ipak pocnemo preventivno da se lijecimo? ;D

UFF


OKi



viper

Ovde ima Laziæevih roðaka dosta :)

! No longer available
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Zmija pojela aligatora pa se malo preracunala :o
! No longer available