Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

sremac

aaa koliko meèki na jednom mestu, kako njima lepo ide  :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

eclipse4

jebi ga ne zeni se svaki dan bratanac coveka koji drzi ceceniju mirno zahvaljujuci ruskim parama!

Glava Dole

Verovatno da je nekad bilo ali skoro nije, vredi se podsetiti :D
! No longer available

VR 46

Twist of wrist!

Glava Dole

Policija, pratite nas ;D Ispod zatamnjenog stakla, lepo se upakuje(ovo je probna plocica), jace diode(a mogu i 2 cipa uz male prepravke pa i sa duplo vise dioda) i izigravas presretaca ;D
! No longer available

lord_oblivion

To se ovako radi (samo nisam imao diode u boji)

! No longer available
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

I to nesto sa brojacem na drugi nacin spojeno?

lord_oblivion

U osnovi je ova ¹ema ali dosta sam je izmenio. Posle me mrzelo da izraðujem ploèicu pa sam batalio  :D


Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Nemam elemente za ovu ali dobio sam slican efekat sa ovom mojom kad je vec na stolu pre nego sto sam razmontirao da se igram jos malo :D Evo i tako sa dve diode, samo na jednu spojio deveti i sedmi izlaz(ako spojim jedan za drugim samo zasvetli duze jer ispada duplo veca frekvencija), na drugu drugi i cetvrti tako da ostali okinu u prazno i to je ta pauzica koja je i kod tebe a onda okinu dva na jednoj diodi jedan za drugim i to je to :D Isto je inace i ono sa mog snimka sa 4017 brojacem samo sto ga okida 555 kolo...
! No longer available

Necu ni ja da pravim plocicu nego se igram na probnoj :D Koj ce mi djavo, cisto se zezam :D

bucko

A ¹to se vi ne drogirate ko sav normalan svet?

idanijel


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ne mogu da se opredelim za neki konkretno jer ima dosta zanimljivih na kanalu, ovo ko ruski mythbusters :D

Probao da vozi sa pur penom u gumama, sa drvenim tockovima, sa trakom oko felne, sa betonom u felnama, ovu ladu unisti :D Spajao penom dva auta itd...

https://www.youtube.com/channel/UCBByzLy3MGJT8UMVLYLScNg/videos


eclipse4


bucko



bucko


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!