Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: MIGE poslato 26 Septembar, 2016, 17:22
pretvorite vas stari android u kameru za prismotru...nisa ne kosta..fercera,ja probao..link sam okacio par postova iznad

Probao i ja, radi i kod mene odlicno :)

BOKYBOY

#18901

makinjo


dzimika

Citat: makinjo poslato 24 Septembar, 2016, 01:58
Prvi motor 120000km.Krenuli na put oko sveta bez opreme,bez alata ,tri godine u putu. Ljudi ne placaju smestaj samo kampuju i spavaju po tudjim kucama , crkvama policijskim stanicama.......
Carevi..... [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]


! No longer available

Meni samo nije jasno odakle im pare za gorivo?
Kaze da su imali mali budzet, kupili su nov motor i krenuli na put, sponzore sigurno nisu nasli odmah sto znaci morali su imati bar par hiljada evra samo za gorivo i hranu, mozda ne odmah na gomili ali da su znali da ce dobiti neki kes u narednom periodu, pa kad saberemo gume, avio karte, brodske karte i ostale troskove
ODAKLE ? :D

Recimo Ian je u penziji i covek zna sa koliko mesecno raspolaze pa cak i sa tim kesom koji nije veliki je putovao 12 ili 13 godina, znam da nije zurio nigde i svuda je ostajao po par dana ali opet zbog kesa i nije mogao da zuri

eclipse4


makinjo

Citat: dzimika poslato 28 Septembar, 2016, 22:03
Citat: makinjo poslato 24 Septembar, 2016, 01:58Prvi motor 120000km.Krenuli na put oko sveta bez opreme,bez alata ,tri godine u putu. Ljudi ne placaju smestaj samo kampuju i spavaju po tudjim kucama , crkvama policijskim stanicama.......
Carevi..... [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]


! No longer available

Meni samo nije jasno odakle im pare za gorivo?
Kaze da su imali mali budzet, kupili su nov motor i krenuli na put, sponzore sigurno nisu nasli odmah sto znaci morali su imati bar par hiljada evra samo za gorivo i hranu, mozda ne odmah na gomili ali da su znali da ce dobiti neki kes u narednom periodu, pa kad saberemo gume, avio karte, brodske karte i ostale troskove
ODAKLE ? :D

Recimo Ian je u penziji i covek zna sa koliko mesecno raspolaze pa cak i sa tim kesom koji nije veliki je putovao 12 ili 13 godina, znam da nije zurio nigde i svuda je ostajao po par dana ali opet zbog kesa i nije mogao da zuri
Mozda su prodali neki stan kucu,plac  ;D
U svakom slucaju nije poenta samo u parama.
Mnogi od nas i da imaju pare ne bi se uputili na takav put i na takav nacin  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

UFF

mozda zato sto zele da zive i posle tog puta a da ne budu klosari bez stana i posla/primanja?

a i nije svakom zadovoljstvo spavati svaki dan u satoru smrdljiv i jesti sta ti neko ponudi kao i voziti po minusu bez opreme

makinjo

Pa meni prvom nije zato im i skidam kapu.  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Flavius Valerius Aurelius


Flavius Valerius Aurelius



zVuk

cemu sluzi spojler na kolima....sam pocetak klipa...

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat


Biker-Boy

Ova se napicila s nekom kvalitetnom drogom  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Gre¹ka... Napièila se nekom NEkvalitetnom drogom :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Citat: Andreja poslato 29 Septembar, 2016, 23:09
Gre¹ka... Napièila se nekom NEkvalitetnom drogom :D
Sigurno je uzimala od onog popa onaj los i nikakav heroin  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

BOKYBOY

 [rofl] [facepalm] [samoubistvo] [pop]

...devet minuta...ninunniuu ninunu ni niu nun...

Andreja

Nisam skapirao u èemu je fora pa sam odgledao èetiri puta. Onda mi se svidelo pa sam odgledao jo¹ dvaput, jo¹ jednom æu pred spavanje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D