Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Uclani se u SNS, napravi dobar biznis plan i pogurace te neka banka. Ako budes imao srece, dobices i grant od fondova za razvoj. Registrujes firmu  Bosni i onda nastupas kao strani investitor, drzava ti daje grant po glavi zaposlenog plus te oslobadja od doprinosa i poreza. Onda se usemis dalje i udjes u sistem javnih nabavki. E tu je lova.


Glava Dole

Plus jos jedan obican relej i eto kvalitetnog automata za led migavce sa stelovanjem brzine treptanja :D Naravno upakuje se na malu plocicu i izlemi, ovo je za probu :D
! No longer available

Biker-Boy

Svaka cast coveku, neko ni zdrav ne zna ovako nesto da napravi  [clapp] [thumb_up]
https://www.facebook.com/viralthread/videos/1045549902253518/
I feel the need..... the need for speed !!!

OKi

! No longer available

Trazio , na ovaj nacin. Nije bilo :)


Flavius Valerius Aurelius




goranvojska


eclipse4


durmitor2000


Flavius Valerius Aurelius

Чак је и мајца супер. Клип без мане.
! No longer available

Glava Dole

! No longer available

Evo kako se cepuje guma a taj set kod kineza sa 3 crvica 150din... isto vazi i za motore... ja bez tog kompletica i kompresorcica ne mrdam nigde dalje :D

mareskin

Citat: Milos96 poslato 07 Septembar, 2016, 17:10
...
Evo kako se cepuje guma a taj set kod kineza sa 3 crvica 150din... isto vazi i za motore... ja bez tog kompletica i kompresorcica ne mrdam nigde dalje :D

U mom kompletu za motor ima i lepak i boèice za pumpanje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Ima lepka i u tom kineskom takodje a kompresorcic mi je nekako sigurniji jer imas neograniceno vazduha...

UFF

imam kompresor u gepeku na upaljac tj 12v svo vreme
ne treba mi nikakav set, imam rezervnu takodje i a i mogu da se samodopumpavam do prvog vulkanizera

Glava Dole

ma ja pricam o motoru, auto ima 4 tocka i rezervnu a motor dva tocka i ako bez jednog ostanes mozes da se jebes.... ovako cim primetis nabijes cepic za 10min, napumpas i teraj dalje :D

Ivicat


makinjo

E ovako se ispravlja krivina.....

! No longer available

Andreja

"I wasn't ready for the turn."  [rofl]

Ne treba svako da vozi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D