Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

sranje na ovim kamerama je kad se zalepi neka musica za socivo (nije bitno dal je u omotu ili ne),ode ceo snimak a da ni neznas......

Darko

Citat: VR 46 poslato 07 Avgust, 2016, 19:25
! No longer available

lepote istocne srbije  ;)

nije usran snimak , samo mali deo .. skup se lepo vidi

eclipse4


dareeeeeeeee nisam reko da je snimak usran!!!!!   [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]  bleso.....   nego kazem kako jedna muva moze da ti usere ceo put a da nisi ni svestan da jeste.  :-* :-*

Darko

musice kamikaze  ;)

dzimika

Citat: VR 46 poslato 07 Avgust, 2016, 19:25
! No longer available

pitaj Jocu B. malo za savete da ti da oko montaze, pitaj ga i da ti nareze neke dobro montirane snimke sa tv kop-a ako ima cisto da vidis kako da ubrzas staticne delove sa kracim rezovima i da vidis kako snimak prati muziku, ako on nema imam ja i sirove i nesto montiranih sa kopa, znam da nije isto ali i tamo je uvek samo jedna kamera snimala

evo kako moj komsija to uradi, jest malo dosadno sto moras da zastajkujes ali te sitne cake dodaju snimku neki smek

! No longer available


idanijel


Andreja

VR, + kad dobijem, sheb'o sam sve :D

D¾imika, fala za klip, najbolji domaæi koji sam do sad odgledao  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

ladno ga koknu na 2:27  :o :o :o

http://www.youtube.com/watch?v=1AyptCviB_4

a debil sto zapravo izvuko pistolj promasi ga sa 2 mestara....

a honda iz naslova vec poznata u svetu :)

VR 46

Citat: dzimika poslato 07 Avgust, 2016, 21:27
Citat: VR 46 poslato 07 Avgust, 2016, 19:25
! No longer available

pitaj Jocu B. malo za savete da ti da oko montaze, pitaj ga i da ti nareze neke dobro montirane snimke sa tv kop-a ako ima cisto da vidis kako da ubrzas staticne delove sa kracim rezovima i da vidis kako snimak prati muziku, ako on nema imam ja i sirove i nesto montiranih sa kopa, znam da nije isto ali i tamo je uvek samo jedna kamera snimala

evo kako moj komsija to uradi, jest malo dosadno sto moras da zastajkujes ali te sitne cake dodaju snimku neki smek

! No longer available


Хоћу,видећу са Јоцом Б. да се посаветујем око резова,још се упознајем са премијером (програмом) али трудићу се да буду бољи,имам још доста сирових снимака па ћу радити....
Twist of wrist!

dzimika

u premijeru mozes svasta da uradis, nauci precice na tastaturi da ubrzas osnovno da bi manje vremena gubio na grubo seckanje, ostalo ce samo doci vremenom ali je lepo kad dobijes neke savete i vidis primere jer ce ti olaksati pocetak

TEEfqd

Citat: sremac poslato 07 Avgust, 2016, 14:59
koliko vidim èovek je bio na cb 1000r tako da mogao je da ih prati bez problema , meni da pokusas da ukrades bilo sta da ja to vidim ne bi se lepo proveo , ali nije poenta u tome jer ni ovaj motor sa snimka nije njegov, ovde se radi o tudjem motoru i gluposti kamermana, koji nit je spreèio kradju plus ostetio svoj motor, pogledaj snimak opet i bice ti jasnije.

na ne komentarisem kamermana nego tvoj komentar. kad neko vozi na ivici ti ne mozes da izaberes distancu kad ga pratis pogotovu ne na ulici. a sto se tice toga da tebi neko sta ukrade, pa znas kako i zajebanijima su krali i motore i kola
ali kao sto si rekao nije poenta u tome i ne znam sto si spomenuo to uopste. poenta je da ne mozes da pratis nekog i da biras kakva ce distanca biti a on ukrao motor i koristi svo svoje znanje da zapali sa motorom od 170 i kusur ks.

VR 46

 
Citat: dzimika poslato 08 Avgust, 2016, 12:33
u premijeru mozes svasta da uradis, nauci precice na tastaturi da ubrzas osnovno da bi manje vremena gubio na grubo seckanje, ostalo ce samo doci vremenom ali je lepo kad dobijes neke savete i vidis primere jer ce ti olaksati pocetak
Хвала !  [thumb_up]
Twist of wrist!

Darko


sremac

Citat: redshadow poslato 08 Avgust, 2016, 13:38
Citat: sremac poslato 07 Avgust, 2016, 14:59
koliko vidim èovek je bio na cb 1000r tako da mogao je da ih prati bez problema , meni da pokusas da ukrades bilo sta da ja to vidim ne bi se lepo proveo , ali nije poenta u tome jer ni ovaj motor sa snimka nije njegov, ovde se radi o tudjem motoru i gluposti kamermana, koji nit je spreèio kradju plus ostetio svoj motor, pogledaj snimak opet i bice ti jasnije.

na ne komentarisem kamermana nego tvoj komentar. kad neko vozi na ivici ti ne mozes da izaberes distancu kad ga pratis pogotovu ne na ulici. a sto se tice toga da tebi neko sta ukrade, pa znas kako i zajebanijima su krali i motore i kola
ali kao sto si rekao nije poenta u tome i ne znam sto si spomenuo to uopste. poenta je da ne mozes da pratis nekog i da biras kakva ce distanca biti a on ukrao motor i koristi svo svoje znanje da zapali sa motorom od 170 i kusur ks.

pa ti ocigledno od mog komentara nisi video snimak, i skontao da R1 koliko ja vidim nisu upalili nego gurali i to gurali s Beverliyem. Jako te¹ko je pobeci s uga¹enim motorm daleko i brzo
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

Citat: Darko poslato 08 Avgust, 2016, 19:57
zanimljiva ideja

https://www.facebook.com/lab2power/videos/1256156711084814/

ona nova S klasa ima dugme koje kad stisnes, izduv postane otvoren :D verovatno na ovu foru

Andreja

Ferrari F430 je to imao pre skoro 15 godina... Masovno se koriste te klapne.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4


PECA BMW

Ne volim politiku pogotovu ne ove ali moram reci ... EVO MALO MUNEM !

https://www.facebook.com/srpskedveri/videos/1070054609737834/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2016, 20:54
musice kamikaze  ;)

da li bi realno neki insekt mogao da sjebe socivo na kameri na 250km/h? s obzirom kako pucaju u kacigu,verujem da bi je probilo....

Glava Dole

ma kakvi na tako malu povrsinu, sanse nema...