Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Andreja

Vi¹e ne jebu ni da l' je dan, da li ima ljudi, da li ih neko snima...
! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

idanijel


UFF

Citat: Andreja poslato 05 Avgust, 2016, 21:24
Vi¹e ne jebu ni da l' je dan, da li ima ljudi, da li ih neko snima...
! No longer available

a ovaj lik snimatelj na mom motoru je retard
ili sidji pa se obracunaj sa njima ako vec imas muda i hoces da rizikujes noz ili gore za tudji motor
ili to ili gledaj svoja posla tj izadji ispred garaze i zovi  [policaja]
ovako je samo dobio stetu na motoru a mogao je jos gore da prodje

Darko

glup je do neba i nazad ...

ali zabolelo je koliko je ispao glup

eclipse4

Citat: UFF poslato 05 Avgust, 2016, 22:53
Citat: Andreja poslato 05 Avgust, 2016, 21:24
Vi¹e ne jebu ni da l' je dan, da li ima ljudi, da li ih neko snima...
! No longer available

a ovaj lik snimatelj na mom motoru je retard

na mom motoru :) :) :)

Andreja

#18726
Ahahaha UFFe, zna¹ li ¹ta si rekao :D

Edit: i opet brzoplet komentar, nisam video ovo "snimatelj"  [doh]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Aussweis


Uff, uzni ovo za plac, izbijes do okretnice pravolinijski  [rofl] poneses pod misku kad udjes u prodavnicu  [rofl]

! No longer available
Sve ima cenu ili čast!

UFF

pa crni cb1000r a vozac debil
ili ingnorises ili zoves muriju.... ili ako bas volis da se qrcis i rizikujes onda parkiras iza coska da te ne vide, sidjes sa motora, izvadsi prangiju / uzmes pp aparat i vratis se, kao prolazis i gledas svoja posla dok ne pljasnes prvog po vugla pa nastavis redom

kako drugacije?

sigurno ne da cekas da te izbodu nozem ili da te jebeni skuteras srusi sa motora  [facepalm]

VR 46

Twist of wrist!

sremac

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2016, 02:25
pa crni cb1000r a vozac debil
ili ingnorises ili zoves muriju.... ili ako bas volis da se qrcis i rizikujes onda parkiras iza coska da te ne vide, sidjes sa motora, izvadsi prangiju / uzmes pp aparat i vratis se, kao prolazis i gledas svoja posla dok ne pljasnes prvog po vugla pa nastavis redom

kako drugacije?

sigurno ne da cekas da te izbodu nozem ili da te jebeni skuteras srusi sa motora  [facepalm]


ili ko gospodin èovek s pristojene udaljenosti proti¹ lopove, do garaze, pozoves muriju i pored tog nadjes i jos po koji motor koji je ukraden i celu organizaciju raskrinka¹
budala na leru, mudonja u kontra smeru

durmitor2000


makinjo


TEEfqd

Citat: sremac poslato 06 Avgust, 2016, 20:11
Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2016, 02:25
pa crni cb1000r a vozac debil
ili ingnorises ili zoves muriju.... ili ako bas volis da se qrcis i rizikujes onda parkiras iza coska da te ne vide, sidjes sa motora, izvadsi prangiju / uzmes pp aparat i vratis se, kao prolazis i gledas svoja posla dok ne pljasnes prvog po vugla pa nastavis redom

kako drugacije?

sigurno ne da cekas da te izbodu nozem ili da te jebeni skuteras srusi sa motora  [facepalm]


ili ko gospodin čovek s pristojene udaljenosti protiš lopove, do garaze, pozoves muriju i pored tog nadjes i jos po koji motor koji je ukraden i celu organizaciju raskrinkaš
ne vidis problem u tome sto si napisao?
okej, ajde evo ja cu da ti ukradem R1 a ti me prati sa pristojne udaljenosti [rofl]

sremac

koliko vidim èovek je bio na cb 1000r tako da mogao je da ih prati bez problema , meni da pokusas da ukrades bilo sta da ja to vidim ne bi se lepo proveo , ali nije poenta u tome jer ni ovaj motor sa snimka nije njegov, ovde se radi o tudjem motoru i gluposti kamermana, koji nit je spreèio kradju plus ostetio svoj motor, pogledaj snimak opet i bice ti jasnije.
budala na leru, mudonja u kontra smeru


idanijel


eclipse4

meni ovo cini mi se isti klip :)

VR 46

Twist of wrist!

Darko