Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

durmitor2000



Flavius Valerius Aurelius


Flavius Valerius Aurelius

све сам видео али ово... болес' нема границе ...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1766883923554899&id=1390093464567282&_rdr

Boban_m

Malo sutra bi jebo da je TDI ;D

Major



DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 04 Avgust, 2016, 06:52
Malo sutra bi jebo da je TDI ;D

covek se drzi  JTD-a (jebo te dizel)  [rofl]

viper

! No longer available

Zbog ovakvih stradaju bajkeri  [prebicute]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

sta je ovde covek kriv , bio si  16 kilometara iza njega kad se ukljucio

viper

#18712
Kamera pravi takav kadar bio sam na 50 metara iza, pogledaj koliko bandera ima sa strane, sve æe ti se kasti.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

viper u 3oj sekundi se vidi da se ukljucuje covek a ti mu trubis u 10oj. sta koristis brate :D
salim se ja malo. dodji do beograda da se vozimo malo [rofl]

viper

Ma znam, skoro svaki dan mi tako neki kreten izleti, ¹to je najgore uop¹te ne gledaju :-(
Definitivno treba da kupim jaèi motor :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Meni danas dekica sa zlatnim retriverom... seta ga bez povodca, resi da predje na drugu stranu i samo izlete na put a ker za njim... ja na sirenu, ovi potrce i prodjem sa desne strane... dize posle ruku izvinjava se... automobili vec svakodnevno, nekad mi je to bilo strasno sad oguglao, svirnem eventualno i pokazem rukom da je lud i nastavim svojim putem a i to samo kad deblje zaseru... kad bi se svaki put nesto preterano nervirao zbog takvih situacija zavrsio bih u ludari odavno :D

Darko

@viper

To i ja htedoh da ti napisem ... za 7 ,8 sekundi dok si dosao do njega , pri toj brzini kojom si isao , mogao si da stanes 13 puta :-)

To je verovatno skontao i on , pa si sa tim trubljenjem izazvao samo to da se iznapusavate bez veze...

Na ovo se po bg i ne obazires :-)

lord_oblivion

Ja sam odavno oguglao na takve pacijente. A i stekao sam oseæaj za iste pa znam kad æe koji magarac da uradi neki ©umaherski manevar.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

TEEfqd

Citat: Darko poslato 04 Avgust, 2016, 19:44
@viper

To i ja htedoh da ti napisem ... za 7 ,8 sekundi dok si dosao do njega , pri toj brzini kojom si isao , mogao si da stanes 13 puta :-)

To je verovatno skontao i on , pa si sa tim trubljenjem izazvao samo to da se iznapusavate bez veze...

Na ovo se po bg i ne obazires :-)

ovo brate nije ni situacija istripovao se decko. da je pustio ruke sa motora u trenutku kada je taksista krenuo da se ukljucuje usporio bi do stajanja a ovaj bi se bezbedno ukljucio.
viper, ne znam zasto si ovako nesiguran u svoju voznju ali to ne valja... jos i trubis coveku

viper

Dobro kriv sam neæu vi¹e, pustiæu drugi put da me obore sa motora :-P
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)