Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

2 min. sam odgledao.....

naredni sigurno necu gledati...kao ni prvi

Darko


Glava Dole


Boban_m

Genijalno, ovo mi je trebalo za grane.

! No longer available

PECA BMW

Obzirom da je uzeo smirglu u ruke cola mu apsolutno nije bila potrebna , sto frajer nije probao to isto i obicnom vodom pa da vidimo onda ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Nije to smirgla nego ono hrapavo na sundjeru za pranje sudja. Ako si slusao poenta je u hemijskom procesu, tj u fosfornoj kiselini koja je u koli.

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 09 Jul, 2016, 01:20
Nije to smirgla nego ono hrapavo na sundjeru za pranje sudja. Ako si slusao poenta je u hemijskom procesu, tj u fosfornoj kiselini koja je u koli.

znam mogo dobro sta je to i radim cesto sa tim . da bi hemiska reakcija imala bilo kakvog uticaja ona grana bi trebala da bude potopljena u coli bar 24 h
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Malo fizike (grebanje) ubrzava hemiju. Ja odoh da probam.

Glava Dole

Radi odlicno, ja sam to radio jos u osnovnoj na onom kineskom elektricnom skuteru... i viljuske i sve mu je bilo potpuno prekriveno rdjom, znaci cisto braon... treba da se trlja ali skida ko ludo, samo sto sam ja sa folijom... uzmem vise, izguzvam, natopim kolom i trljaj...

Boban_m

Folija je dobra za hrom, a ovaj scotch brite (hrapavo na sundjeru) je za ostale metalne povrsine. Uglavnom, rezultat je za 30 min rada iznenadjujuci, bar za mene:

Evo razlike izmedju ociscene i neociscene:

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/grane_zps44xtembv.jpg

Neociscena:

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/grana%202_zpsp1fbco2x.jpg

Ociscena:

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/grana%201_zpso0pcfule.jpg

Posle ovog cu polir pastom da izglancam grane, i to je to.



Glava Dole

Odlicno ispalo, nema sta :)

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 09 Jul, 2016, 01:40
Malo fizike (grebanje) ubrzava hemiju. Ja odoh da probam.

nego kako rade drzaci za noge ? Crash bar-ovi  ? si probao
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Nisam jos. To kad budem putovao na duzi put. Ovako u gradu moram biti spreman kao nindza da se prestrojavam, kocim, saltam a tu mi noge uvis ne pomazu. Usput, nista izgleda od mog smirivanja. Malo, kao prvu nedelju dok sam se upoznao s motorom i onda opet agresivno kao i inace.

UFF

Citat: Boban_m poslato 09 Jul, 2016, 02:32
Folija je dobra za hrom, a ovaj scotch brite (hrapavo na sundjeru) je za ostale metalne povrsine. Uglavnom, rezultat je za 30 min rada iznenadjujuci, bar za mene:

radio to jednom i nikad vise
uzaludan trud koji traje prve bare ili kise

Boban_m

30 minuta mogu odvojiti svakog mjeseca, ako bude kao sto ti kazes.

UFF

ne mora 30min svakog meseca
dovoljno je 5min posle svake kise
ali ja sam posle kise besan sto sam pokisao i uglavnom zurim negde jebe mi se za grane bas, trenutno imam zalepljenu neku kesu na njima smrdi svaki put kad ga upalim

Boban_m

Ma dobro, nisam ja bizi kao ti, ja sam zaludan ;D

VR 46

Кад возите нејкеде  [zvizdi]
Twist of wrist!

Boban_m

Nejked rulz. Ovde je veliki hendikep imati sajbu po gradu. Skuvas se.

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 09 Jul, 2016, 01:34
Citat: Boban_m poslato 09 Jul, 2016, 01:20
Nije to smirgla nego ono hrapavo na sundjeru za pranje sudja. Ako si slusao poenta je u hemijskom procesu, tj u fosfornoj kiselini koja je u koli.

znam mogo dobro sta je to i radim cesto sa tim . da bi hemiska reakcija imala bilo kakvog uticaja ona grana bi trebala da bude potopljena u coli bar 24 h

Ovo je ona èupava "¹mirgla" ¹to se prodaje po gvo¾ðarama za èi¹æenje cevi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu