Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

s tim sto ce svaki iole pristojan snajperista da gadja ovu zonu ako mu se ukaze prilika, ako ne onda daj sta das.



http://www.johnshelleysjournal.com/snipers_triangle.jpg


ko gadja noge u ratu ili je ozbiljan jebac snajperista koji ne masi ili je vezara, u 99% slucajeva ovo drugo


eclipse4

Citat: redshadow poslato 10 Maj, 2016, 01:51
s tim sto ce svaki iole pristojan snajperista da gadja ovu zonu ako mu se ukaze prilika, ako ne onda daj sta das.



http://www.johnshelleysjournal.com/snipers_triangle.jpg


ko gadja noge u ratu ili je ozbiljan jebac snajperista koji ne masi ili je vezara, u 99% slucajeva ovo drugo


zavisi i sta ima u cevku...naravno da je trup lakse gadjati nego nogu ali je zato trup zasticen pancirom a ako ga zvekne u nogu,on je automacki  izbacen iz stroja + jos dva privremeno....a ako ne probije pancir,za 5 minuta je spreman za paljbu...samo da se pribere ;)

anticd88

We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 10 Maj, 2016, 02:10
Citat: redshadow poslato 10 Maj, 2016, 01:51
s tim sto ce svaki iole pristojan snajperista da gadja ovu zonu ako mu se ukaze prilika, ako ne onda daj sta das.



http://www.johnshelleysjournal.com/snipers_triangle.jpg


ko gadja noge u ratu ili je ozbiljan jebac snajperista koji ne masi ili je vezara, u 99% slucajeva ovo drugo


zavisi i sta ima u cevku...naravno da je trup lakse gadjati nego nogu ali je zato trup zasticen pancirom a ako ga zvekne u nogu,on je automacki  izbacen iz stroja + jos dva privremeno....a ako ne probije pancir,za 5 minuta je spreman za paljbu...samo da se pribere ;)

zavisi od mnogo faktora, naravno da je idealan scenario to sto si opisao ali u situaciji gde neprijatelj zna da dejstvuje snajperista s druge strane ti gadjas sta je najpovoljnije sto ti se prikaze.
a noga je....jebeno pokretna. a ako neprijatelj ne zna da je snajper sa druge strane znace posle prvog metka


eclipse4


Aussweis


Profa jevrejin, a objasnio neke stvari jevrejima koji igraju na holokaust kartu decenijama! I sami jevreji Izraelci sprovode genocid a prave se budale!

! No longer available
Sve ima cenu ili čast!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bucko

Ti kao da si bio u podrumu neko vreme

mareskin

Citat: bucko poslato 11 Maj, 2016, 02:02
Ti kao da si bio u podrumu neko vreme

Bio je banovan. To mu se uzima kao olak¹avajuæa okolnost :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags



eclipse4


Flavius Valerius Aurelius

Ко нормалан ово носи док вози мотор? 'бати ови Руси ...   :wtf:
! No longer available

losmi


eclipse4


Hurricane

..zbog jer je pièka  [rofl]

Hurricane

..ja kad bi se zbog ovakvih situacija nervirao i maltretirao druge uèesnike u saobraæaju bio bih na robiji odavno..

a opet kad bi mene ovako napao neki bajker i polomio mi retrovizor zbog ove gluposti izdeformisao bi ga najstra¹nije iako i sam vozim motor..