Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


zVuk


Citat: bigbad86 poslato 02 Maj, 2016, 16:27
Ne mogu da kazem da niste u pravu, ja kad odem kolima za BG meni je trauma, a ono malo puta sto sam otisao motorom je za slog. Ja kolima preko gazele 90 na sat, kisa pljusti, mene pretice neki lik na nekom skuteru 125cc ide bar 110-115. Ej, po kisi pun gas!

taj momak na tom skuteru ima vise kilometara iskustva voznje po beogradskom saobracaju po kisi, snegu, ledu.....nego sto ti imas kilometara na svom motoru po suvom....beogradski kuriri na skuterima u proseku biju 100 kilometara dnevno po beogradu, bez obzira na vremenske uslove....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Vrlo moguce. Kad vidim kako menjaju trake i preticu...   [thumb_up]  [ludak]

TEEfqd

Citat: bigbad86 poslato 02 Maj, 2016, 19:42
Citat: freepartyman poslato 02 Maj, 2016, 19:39
Citat: bigbad86 poslato 02 Maj, 2016, 13:58
Uzasno me nervira sto mu levi palac nije obavijen oko rucke..
PS: Bilo.
Kod R motora se drzis nogama za tank,ruke i treba da budu opustene ;)
Ok al zar se pri kocenju ne drzis rukama za guvernal da ne preletis, cenim da ako bi imao izuzetno jako kocenje i pritisak na obe ruke da bi leva mogla da mu sklizne sa guvernala. Opet ne vozim R-a, al prilicno sam siguran da na svakom motoru palac ide dole.

keith code twist of the wrist kaze da se drzi kao srafciger,nogama se drzis za motor potpuno, rukama se samo pridrzavas i dajes komande

TEEfqd

Citat: zVuk poslato 03 Maj, 2016, 05:11

Citat: bigbad86 poslato 02 Maj, 2016, 16:27
Ne mogu da kazem da niste u pravu, ja kad odem kolima za BG meni je trauma, a ono malo puta sto sam otisao motorom je za slog. Ja kolima preko gazele 90 na sat, kisa pljusti, mene pretice neki lik na nekom skuteru 125cc ide bar 110-115. Ej, po kisi pun gas!

taj momak na tom skuteru ima vise kilometara iskustva voznje po beogradskom saobracaju po kisi, snegu, ledu.....nego sto ti imas kilometara na svom motoru po suvom....beogradski kuriri na skuterima u proseku biju 100 kilometara dnevno po beogradu, bez obzira na vremenske uslove....

ja sam peglao i po 160km dnevno 80% voznje po centru/nbgu. sahranio sam 3 125ice za godinu dana jer su vozene u on off stilu, od obaranja mi se otkinulo bar 5 centralnih stendera ...to ti je kad predjes s R-a na tepsiju xD

Andreja

Citat: zVuk poslato 03 Maj, 2016, 05:11

Citat: bigbad86 poslato 02 Maj, 2016, 16:27
Ne mogu da kazem da niste u pravu, ja kad odem kolima za BG meni je trauma, a ono malo puta sto sam otisao motorom je za slog. Ja kolima preko gazele 90 na sat, kisa pljusti, mene pretice neki lik na nekom skuteru 125cc ide bar 110-115. Ej, po kisi pun gas!

taj momak na tom skuteru ima vise kilometara iskustva voznje po beogradskom saobracaju po kisi, snegu, ledu.....nego sto ti imas kilometara na svom motoru po suvom....beogradski kuriri na skuterima u proseku biju 100 kilometara dnevno po beogradu, bez obzira na vremenske uslove....

Potvrðujem, radio sam taj posao, dodu¹e sedam radnih dana (i pola godine u Guevari, uz sve ostalo, dodu¹e, tu se de¹avalo da ne sednem na skuter po pet dana), prelazio sam u proseku od 110 do 130km dnevno. Nije bila ¾urba ali nekako me je radilo da budem najbr¾i u saobraæaju, nauèio sam ba¹ dosta fazona... Doðe mi da poènem da radim kao kurir na XT-u, svi bi mene zvali kad im zapne :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ja sam razmisljao da otovorim slicnu firmu
nebitno sta se vozi poenta je da si ubedljivo najbrzi dostavljac te posiljke u gradu
ali bi zato cena morala da bude u skladu sa brzinom usluge a nisam siguran da imamo dovoljno klijenata koji su to spremni da plate

Andreja

Ako se odluèi¹ za takav potez, zna¹ ko æe sa zadovoljstvom saraðivati :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

kupujem najbolje nove gume i plocice redovno ma koliko se brzo trosile ali ne placam kazne nit popravke u slucaju padova, dajem bonuse za rekordno vreme dostave :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 22:07
dajem bonuse za rekordno vreme dostave :D

u ovom slucaju neces morati ni registraciju da placas, taman ce kolko tolko ta lova  da pokrije za plocice i gume  [flashing]

Aussweis


Hahahahaha, koje dileje  [rofl]  prateci vokali-navijacki

! No longer available
Sve ima cenu ili čast!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

"...Jel ti znas da Ford postoji samo da Opel ne bi bio najgori auto"
http://www.youtube.com/watch?v=k_6EhyQKMS4

BOKYBOY


UFF

Citat: Dukags poslato 04 Maj, 2016, 23:38
"...Jel ti znas da Ford postoji samo da Opel ne bi bio najgori auto"
http://www.youtube.com/watch?v=k_6EhyQKMS4


i onda dodje neko ko se pravi glup, ovaj ga izvara i lupi po usima a ujutru mu izgore i servis i kuca


mkt


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

durmitor2000