Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Darko poslato 26 April, 2016, 01:28
e  jebes sad i ti .. nikad ga nisi stiso do Ralje ono malo zesce , a ? ... gubi se glava i kad ides kroz grad 100-120 a ne 60 koliko je dozvoljeno pa svi gazimo ...

Sine, jesam ga ja stiso na pravcu i po malo, al ekvivalent ovoj vo¾nji (ne ka¾em da bi ni u snu umeo i smeo ovako) je kretenluk... preticanja na punoj u krivinama, vidi golo govno, kola se sklanjaju i be¾e... èemu?
El misli¹ da ume¹? PRijavi se na neku uliènu trku, ima ih hvala Bogu, pa poka¾i od èega si satkan... ovako aj ¹to rizikuje svoj ¾ivot, nego ne daj bo¾e spuca neki auto, dete, porodica.... ma zna¹...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: freepartyman poslato 26 April, 2016, 02:16
Citat: njanja poslato 26 April, 2016, 01:02
Do jaja vozi ali zbog ovakvih kompleksa se glava gubi
Slazem se ali mi opet draze da vidim kad nego zna ovako da pegla a ne samo da gasira po pravcu kao vecina ljudi kod nas (Slavija-Trg) :D

I to se slazem,samo se ne slazem da zarad klipa pretices u kontra krivini gde niste ne vidis samo bi da se drugi preko tastature divili
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

film je izgleda ruske produkcije a zove se hardcore henry (bas ruski naslov  [rofl]  )

http://www.youtube.com/watch?v=7_bVVN3nWDs

DebeliZmaj

cekamo dodje dobra kopija
( a dobio si i plusic .. )
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Steel_Stallion

I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

monsterbnt

Spustali se konopcima u nedelju niz avalski toranj.... Sad zeljno ocekujem polovinu maja da idem opet...

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

Joker

Jel mozemo i mi civili da se spustamo? I ako mozemo, koji su uslovi? To mi je zelja ne mozes da verujes...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

penzos

Pa nisu li mogli neke merdevinice da stave, hoklicu, gajbicu,.... sramota. Malo ¹lifa jbm mu mi¹a!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

monsterbnt

Pa pustili smo debelu novinarku da se muci radi komicnog efekta.
Za sada ne mogu civili. U maju bi trebalo da se organizuje humanitarna aukcija pa 10 ljudi koji daju najvise idu dole.
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 28 April, 2016, 13:18
Pa pustili smo debelu novinarku da se muci radi komicnog efekta.
Za sada ne mogu civili. U maju bi trebalo da se organizuje humanitarna aukcija pa 10 ljudi koji daju najvise idu dole.

Al da uplate pare pre nego ¹to krenu da se spu¹taju ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Citat: mareskin poslato 28 April, 2016, 14:34
Al da uplate pare pre nego ¹to krenu da se spu¹taju ;D

Sve je toliko osigurano da ako i popusti i tresnes, znaci da si toliki baksuz da i ne zasluzujes da zivis...
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

ajd pusti lazica da se spusti ..
pokvarice sve do jednog karabinjere
kanap ce ra rasplete ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

U Ni¹u se ponavljaju izbori na oko 20 biraèkih mesta. Kampanja traje, danas prikaz brze pruge. Dodu¹e, istu izme¹taju iz centra veæ oko 20 godina, ali, bo¾e moj, pa ne mo¾e se preko noæi, i jare i pare  [samoubistvo]
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 28 April, 2016, 14:46
Citat: mareskin poslato 28 April, 2016, 14:34
Al da uplate pare pre nego ¹to krenu da se spu¹taju ;D

Sve je toliko osigurano da ako i popusti i tresnes, znaci da si toliki baksuz da i ne zasluzujes da zivis...

Verujem, ali bi ja prvo uzeo pare :D
Meni i kad neko ne¹to zavari ja probam rukom da polomim da vidim da li je dobro. Tako da... :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: penzos poslato 28 April, 2016, 14:55
U Ni¹u se ponavljaju izbori na oko 20 biraèkih mesta. Kampanja traje, danas prikaz brze pruge. Dodu¹e, istu izme¹taju iz centra veæ oko 20 godina, ali, bo¾e moj, pa ne mo¾e se preko noæi, i jare i pare  [samoubistvo]
! No longer available

©to se buni¹?!? Vidi¹ da su brzo progurali :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

Uh, dobro je, re¹iæe se stvar. Evo snimak, sve æe se re¹i!  [klanjam_se]  [kralj]
https://vimeo.com/164485403
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


jevta