Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: VR 46 poslato 12 April, 2016, 21:45
Добро тера овај пандур,какве су оно уличице и како возе она сокоћала  :o
Èajniz enduraèe. A svi do jednog sa ovim nejkediæima se omlati¹e i svi na isti naèin  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle


grber


Mil@n


mrle

iskidah se, pogledajte i part2

Andreja

Nije ovo samo ekser, ovo neka te¹ka me¹avina...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


durmitor2000


bigbad86


Serpente

pa vrlo verovatno ali i vrlo realna situacija,imas milion ovakvih stvari gde se ovakvi kao ovaj kurce i na kraju dobiju od cigana ili prosjaka preko picke :) ti isti prosjaci po ulicama imaju verovatno hiljade tuca iza sebe :D
Be the change you want to see in the world!

eclipse4


mareskin

Citat: Serpente poslato 14 April, 2016, 22:21
pa vrlo verovatno ali i vrlo realna situacija,imas milion ovakvih stvari gde se ovakvi kao ovaj kurce i na kraju dobiju od cigana ili prosjaka preko picke :) ti isti prosjaci po ulicama imaju verovatno hiljade tuca iza sebe :D

U stvari 100% je fake po¹to ima produ¾etak snimka gde se to obja¹njava. Radi se o dvojici kaskadera.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

evo kako mi u Zajecaru resavamo stvari kad nesto nije kako treba .. ovaj batica inace vise nije gradonacelnik  ;)

https://www.facebook.com/936660273077212/videos/1013927625350476/

mozda sam vam vec i pricao , kralj je hteo da uvede pauka za nosenje auta u Za , kupio kamionce , prvi dan je odneo auto , sutra ga zapalili .. stigao je drugi , cuvali ga malo na parkingu MUP-a , izasao na ulicu - zapalili i njega .. sada Zajecar vise nema pauka ... he he he .. ne moze batice tako , mora ljudi da se pitaju prvo .. da je vako u svakom gradu , da vidis kako bi bilo sve do jaja

eclipse4


mkt


VR 46

Ноћ,сам си са својом машином,лагано крузираш...све око тебе стоји ти идеш...постоји ли шта лепше?
Twist of wrist!

TEEfqd

Citat: Darko poslato 15 April, 2016, 00:30
evo kako mi u Zajecaru resavamo stvari kad nesto nije kako treba .. ovaj batica inace vise nije gradonacelnik  ;)

https://www.facebook.com/936660273077212/videos/1013927625350476/

mozda sam vam vec i pricao , kralj je hteo da uvede pauka za nosenje auta u Za , kupio kamionce , prvi dan je odneo auto , sutra ga zapalili .. stigao je drugi , cuvali ga malo na parkingu MUP-a , izasao na ulicu - zapalili i njega .. sada Zajecar vise nema pauka ... he he he .. ne moze batice tako , mora ljudi da se pitaju prvo .. da je vako u svakom gradu , da vidis kako bi bilo sve do jaja

kakvi su smekeri ti ljudi koji su zapalili pauka. resili problem celom gradu u par minuta

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 15 April, 2016, 03:30
Ноћ,сам си са својом машином,лагано крузираш...све око тебе стоји ти идеш...постоји ли шта лепше?

...da....
da nakon vo¾nje ode¹ kod neke cice da joj objasni¹ neke stvari...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

@ red  - ma brate , ok je pauk , u nekom malcice vecem gradu , cisto da se zna red. Pa zajecar ima dve glavne ulice i dva semafora , a batica uveo da se placa parking , i to ne u strogom centru , nego skoro po celom gradu ... Tipa , izadjes iz dvorista kolima - plati !
E pa , neces ;)

Hohštapler

...a ko ga je izabrao Dare? Sad nek se jebu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.