Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

...nikad neæu shvatiti kako neko mo¾e da puca u tu ¾ivotinju. .. masakriraju ih zbog kostiju i kljova i stopa..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

ne razumem ovg na motoru. Ako je hteo da pobegne i da se skloni, mogao je da samo skrene, stane negde. ILi je mogao da se pobije, popièka sa ovim. Odabrao je sumanutu opciju da jurca i be¾i kao budala, rizikujuæi vozeæi suprotnom trakom itd... "I see you"... ma dalabu.

mrle

ovo je jebeno (preuzeto sa drugog foruma)

! No longer available

Hohštapler

Citat: mrle poslato 06 April, 2016, 16:30
ne razumem ovg na motoru. Ako je hteo da pobegne i da se skloni, mogao je da samo skrene, stane negde. ILi je mogao da se pobije, popièka sa ovim. Odabrao je sumanutu opciju da jurca i be¾i kao budala, rizikujuæi vozeæi suprotnom trakom itd... "I see you"... ma dalabu.

Strah... neiskusan vozaè a ovaj te juri poku¹ava da te ubije... bi ti stao??? Ja ne bih. Ja bih be¾ao isto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Vi lale ste ..èkice...
Odmah bre za gu¹u!

VR 46

Citat: Ho¹tapler poslato 06 April, 2016, 16:38
Citat: mrle poslato 06 April, 2016, 16:30
ne razumem ovg na motoru. Ako je hteo da pobegne i da se skloni, mogao je da samo skrene, stane negde. ILi je mogao da se pobije, popièka sa ovim. Odabrao je sumanutu opciju da jurca i be¾i kao budala, rizikujuæi vozeæi suprotnom trakom itd... "I see you"... ma dalabu.

Strah... neiskusan vozaè a ovaj te juri poku¹ava da te ubije... bi ti stao??? Ja ne bih. Ja bih be¾ao isto.
Ма залетео бих се и кацигом бих га ударио у ону ћелаву главу,да га ошамутим,онда би му скакао по кичми док не се не усере...Који је проблем побити са неким кад си у опреми?Шта ти може?
Twist of wrist!

clutch&brake

©TA VAAAAAAAAAMMMMMMM REKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. DA STE ()
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Da izvuèe pi¹tolj, no¾... ?
Vidi¹ da je lik lud, ovako zavrnem gas i oti¹ao sam, ovaj klinac na motoru je lud ¹to mu be¾i sa pola gasa.

Pièka? Mo¾da...
Ali sam bio u ovoj situaciji i znam kolko traje postupak suðenja i ¹ta na¹ zakon gleda i kako...
Da skratim prièu - rekao sam sebi da ubuduæe odlazim, ne ostajem da isterujem pravdu i pesnièim se...
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Ako sam.  [cheers]

Kako je bolesno dobar klip!  :drka:
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Road Rage, ovaj lici na predsednika jedne stranke ???...   [rofl] ;D
https://www.youtube.com/watch?v=9BrWuJWE104&nohtml5=False#t=181.304604

Pogledajte do kraja  [flashing]

zVuk

Citat: mrle poslato 06 April, 2016, 16:30
ne razumem ovg na motoru. Ako je hteo da pobegne i da se skloni, mogao je da samo skrene, stane negde. ILi je mogao da se pobije, popièka sa ovim. Odabrao je sumanutu opciju da jurca i be¾i kao budala, rizikujuæi vozeæi suprotnom trakom itd... "I see you"... ma dalabu.

procitah u komentarima na YT da ga je ovo govedo sa kolima nesto malerisao na semaforu pre toga, pa mu je ovaj udario sakom po kolima i krenuo da bezi...

...naravoucenije: ne lupaj nekom po kolima ako nemas nameru da mu polupas lobanju.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 07 April, 2016, 09:45

procitah u komentarima na YT da ga je ovo govedo sa kolima nesto malerisao na semaforu pre toga, pa mu je ovaj udario sakom po kolima i krenuo da bezi...

...naravoucenije: ne lupaj nekom po kolima ako nemas nameru da mu polupas lobanju.

Bukvalno. Ako æe¹ da bude¹ mangup - budi. Ne ovako, video na YT da neki baja nekome tuèe auto pa on uzeo da glumi besnog...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

durmitor2000

Ha, ha pandur svugde pandur  [policaja]

! No longer available

zVuk

..haha, kako ih je presevo....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti


durmitor2000