Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 24 Mart, 2016, 19:16
Citat: redshadow poslato 24 Mart, 2016, 17:36
stize minus samo da prodje nedeljni limit. ne da je ruzno sto namecete politiku kao temu drugima nego nemam reci. brate uclani se u stranku pa iz opozicije jebi majku drugima ovo po forumima nije ni konkretno da napravi bilo kakvu razliku nego cisto pisanje uz vetar koje ce se zaboraviti na 899oj strani

u politiku necu da se uclanim ali znam kako cu glasati.....evo meni su limiti prazni mogu ja da rokam minuse ili da ti pozajmim :)

niko te ne pita za koga ces glasati isto ko sto nikog ne zanima kolko love imas u novcaniku ili koliki ti je

OKi

Ja postavih video da se èovek naje¾i od ponosa dok gleda, a u nastavku se èoveku  [povracanje] od off-ovanja  [veryangry] :drka:

eclipse4

Citat: redshadow poslato 24 Mart, 2016, 19:37
Citat: eclipse4 poslato 24 Mart, 2016, 19:16
Citat: redshadow poslato 24 Mart, 2016, 17:36
stize minus samo da prodje nedeljni limit. ne da je ruzno sto namecete politiku kao temu drugima nego nemam reci. brate uclani se u stranku pa iz opozicije jebi majku drugima ovo po forumima nije ni konkretno da napravi bilo kakvu razliku nego cisto pisanje uz vetar koje ce se zaboraviti na 899oj strani

u politiku necu da se uclanim ali znam kako cu glasati.....evo meni su limiti prazni mogu ja da rokam minuse ili da ti pozajmim :)

niko te ne pita za koga ces glasati isto ko sto nikog ne zanima kolko love imas u novcaniku ili koliki ti je

ma pitaju i te kako pitaju...za sve...

Andreja

Jebo majku, doðem mrtav umoran sa posla, uzmem ne¹to da ¾derem za kompom i listam forum... I koliko god okretao glavu da ne vidim bedu, moram da vidim te face i teme, stvarno smarate do zla boga. Redshadow je skroz u pravu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

OKi

Citat: Andreja poslato 24 Mart, 2016, 20:18
... smarate do zla boga. Redshadow je skroz u pravu.
Video koji sam ja postavio nije politièki, (ili ga bar iz tih pobuda nisam postavio) ???

Boban_m


Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Hohštapler

Ja sam reko, ko kod spomene AV i krene o politici od mene ima minus, Eclipse brate jebi ga... neæu bre vi¹e da slu¹am o govnetu..

Oki, tvoj klip je patriotski - plus.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

#17968
na nema ljutis bre sta ti je...  [thumb_up] [thumb_up]  [cheers] [cheers]

nego evo i tebi jedan od mene jer si napisa AV a to znaci da si ga pomenuo  [rofl] [rofl]



http://www.youtube.com/watch?v=xX_lvzBPR9k

eclipse4


Zeljkamp

Odgledajte dokumetarac pa onda lupajte minuse.

"Ovaj dokumentarni film prikazan je samo jednom na nemaèkom prvom kanalu, odakle je uz velike pritiske sklonjen. Razotkriva frapantne medijske manipulacije koje su trebale da stvore izgovor za bombardovanje SR Jugoslavije 1999. godine.

Pre deset godina u selu Raèak, 15. januara 1999. godine, ubijeno je 40 ljudi. Voker, ¹ef misije OEBS-a na Kosovu, oznaèio je kao ¾rtve albanske civile, a kao poèinioce zloèina srpske snage. Operacija u Raèku, sukob srpske policije i samozvane "Oslobodilaèke vojske Kosova", bila je inicijalna kapisla za odluku o bombardovanju tada¹nje Jugoslavije. Tada¹nji amerièki predsednik Bil Klinton je tada izjavio: "Treba da zapamtimo ono sto se dogodilo u Raèku... nevini ljudi, ¾ene i deca su odvedeni iz svojih domova u jednu jarugu, prisiljeni da kleknu u pra¹inu i poko¹eni paljbom."

Kljuènu ulogu odigrao je sef Verifikacione misije OEBS-a Vilijem Voker, koji je na licu mesta, pre ikakve istrage, izjavio da su u Raèku vladine snage poèinile masakr nad nedu¾nim civilima.
Zapadni zvaniènici i ¹tampa prihvatili su Vokerovu verziju kao jedinu i zvaniènu.

Èlan medjunarodne istra¾ne komisije Helena Ranta u svojoj biografiji navela je da je izve¹taj o dogadjajima u Raèku pisala pod pritiskom tada¹njeg ¹efa misije OEBS-a na Kosovu Vilijama Vokera."


http://www.youtube.com/watch?v=tBDZSoHPyws

TwinZ Auto & Moto


monsterbnt

Cesto nisu imali ni naredjenje da lete....

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


OKi


OKi

Pa¾nja, pa¾nja nije za svaèiji stomak (ima ubistva)  ;D

! No longer available

UFF


MIGE

Citat: OKi poslato 24 Mart, 2016, 15:53
Od 2:12, ko se ne naje¾i ,nema du¹u  [srce] , a ni ko¾u  .
! No longer available

svi Malinovici su pravi junaci  :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

 ;D ;D

a ti se okliznes na ulici i polomis kuk

http://www.youtube.com/watch?v=z8Lzx9h21FQ