Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

zivis u irskoj i cuvas ovce pa zavisis od psa?

kod nas su uglavnom samo ljubimci

lvl1

Pas cuvar,znas kad imas psa kao cuvara u dvoristu recimo,mislim da je to i dan danas ostalo. Kad budem vidim gustera da radi nesto korisno za coveka,onda ce dobiti mozda neku dozu postovanja. Ovako samo u kais i cipele.

bigbad86

Pas koji nanjusi drogu, bombu... Pas koji vodi slepe i slabovide...

UFF

da onaj sa snimka je pravi cuvar :D
isto i vlasnice civave kupile ih da ih cuvaju  [rofl]


ne pricamo o tome da li je ok ili ne sto je uradio vec govorim da je sve to zivo bice, zivotinja
pas cuva i brani ali od npr koze ili krave imas mleko a posle i meso, sve su to koristi koje imamo a oba su ziva bica i ako verujes da nije ok ubiti psa nije ok ni zaklati svinju i pustiti je da se gusi u svojoj krvi pa to opet svi rade i retko ko osudjuje te postupke

bigbad86

Iskreno ja jedem svo meso ali ne volim klanje. Vise sam za humane nacine ubijanja, onaj pistolj sa oprugom ili na gas. Ubijes svinju a ni ne zna da ce biti ubijena. Ovako kad je vuku konopcem za nogu, ona skici, zna da ce da umre. Pa jos kad seljaci ne znaju da zakolju pa joj samo izvade dusnik umesto da joj preseku arterije. Kad izvade dusnik ona u soku lezi i gusi se, grozna smrt. Kad preseces arteriju za mozak, smrt nastupa daleko brze.


makinjo


clutch&brake

Ako ovaj jos jednom nije omaltio motor... Do sada...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo


clutch&brake

E ovo je zdravo odrastanje sa puno ljubavi i posvecene paznje.
https://www.facebook.com/newman504/posts/10207409051558852
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4


VR 46

Twist of wrist!

monsterbnt

Pre 17 godina.... Ne, necemo vam zaboraviti!!!

(Slaninar da se ne javlja)

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

OKi

Od 2:12, ko se ne naje¾i ,nema du¹u  [srce] , a ni ko¾u  .
! No longer available

mrle

hiljadu pluseva

eclipse4

#17955
Citat: OKi poslato 24 Mart, 2016, 15:53
Od 2:12, ko se ne naje¾i ,nema du¹u  [srce] , a ni ko¾u  .
! No longer available


i nikad ne zaboravite da su ovi heroji  proglaseni za alkoholicare od strane vlade ALEKSANDRA VUCICA (posto neki koriste AV iz mozda nekog straha)




a ovo je lice (podocnjaci) ministra odbrane koji nije alkoholicar i za kojeg PICKOUSTA NAKAZA nije znala koga da nadje kao adekvatnu zamenu



ko bese rece da ce da da minus kad vidi vucica?

evo mu prilika.


verovatno ce nasa deca,ukoliko se nastavi ova izdajnicka politika,uciti u skolama kako su ti piloti,heroji,celicni andjeli,koji su branili nase nebo zapravo bili agresori i ubice poput ovih alkoholicara koji su nastradali,kao i neduzna beba,radi koristi ALEKSANDRA VUCICA da se ogrebe koji politicki poen tako sto bi se slikao sa bebom na aerodromu pred njegovim novinarima....koji bi od njega nacinili samaricanina.....jos jednom jebem mu ja mater u picku  da mu jebem!!!!

i nadam s da ce ga boziji sud stici kad tad.....jer ovaj zemaljski nece,a zna se bog obicno vraca potomcima...na zalost.

TEEfqd

stize minus samo da prodje nedeljni limit. ne da je ruzno sto namecete politiku kao temu drugima nego nemam reci. brate uclani se u stranku pa iz opozicije jebi majku drugima ovo po forumima nije ni konkretno da napravi bilo kakvu razliku nego cisto pisanje uz vetar koje ce se zaboraviti na 899oj strani

Aleks Cross

os da ti ja pozajmim - ?

TEEfqd

neka, ja ne vrbujem druge da glasaju za ono sta ja hocu

eclipse4

Citat: redshadow poslato 24 Mart, 2016, 17:36
stize minus samo da prodje nedeljni limit. ne da je ruzno sto namecete politiku kao temu drugima nego nemam reci. brate uclani se u stranku pa iz opozicije jebi majku drugima ovo po forumima nije ni konkretno da napravi bilo kakvu razliku nego cisto pisanje uz vetar koje ce se zaboraviti na 899oj strani

u politiku necu da se uclanim ali znam kako cu glasati.....evo meni su limiti prazni mogu ja da rokam minuse ili da ti pozajmim :)