Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Darko poslato 21 Mart, 2016, 20:02
ma aman , znam , volim i ja kucne ljubimce i dzukce , i imam ih ...
ali mi je ok da se coveku sa 3,4 minusa da do znanja da je klip bez veze , ali vi jbg  ajd drz 11 komada i ban ...

bez veze ..

ili sto istrosis 3 sekunde da kliknes minus  , istrosi jos 5 sekundi pa mu kazi u pp da izbrise klip itd itd ...

Malo si se prevario. Rekao sam svoje misljenje o tome, ali ni jedan minus nisam nikome dao.

Darko

ma nisam mislio ni na koga konkretno,pa ni na tebe , ja i ne znam ko mu je dao minuse .. nije ni bitno ko je ...

sta sam se prevario ?!

Hattrick

Citat: Darko poslato 21 Mart, 2016, 21:09
ma nisam mislio ni na koga konkretno,pa ni na tebe , ja i ne znam ko mu je dao minuse .. nije ni bitno ko je ...

sta sam se prevario ?!

Nebitno ko je, dali ljudi, po svom slobodnom misljenju, ja to i ne gledam, i ne secam se kada sam poslednji put dao nekome minus.
Vise volim da razgovaram o raznim temama sa ljudima, nego puko ocenjivanje. Pa prevario si se, jer sam shvatio pocetak recenice "dali ste minuse", kao tvrdnju da su minuse dali oni koji ucestvuju u debati, sto na kraju i ne mora da se ispostavi kao tacno.  ;)
Elem, idemo dalje.  ;)

Darko

ma jok ... mislio sam "dali ste" , u fazonu 11 ljudi mu dalo pa sam tako rekao u mnozini ... gde znam ko je ..

na kraju krajeva , i rekoh , najvise bi zamerio coveku koji je video klip , video da lik ima 9 minusa i on mu dao 10 znajuci da ce tako nas drug da popije ban , a pri tom nikakva rasprava , prepirka ili bilo sta , nego jebeni video klip ...

ma , nije ni bitno ... glupost

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

mnoooogo zaradjuje lik na ove gluposti....e toliko koliko on zaradjuje pa x4 mi se prikenja cim mu cujem glas   [povracanje]

TEEfqd

ne znam ni sto se ljudi zale na te minuse, ti sto im je bitan rejting kalkulisu da bi se svideli drugima, foliranti. ako je gadno to sto si napisao ili poslao vecini i treba da te pune, sto da ne. penzos je dobio
manje minusa za ovo davljenje nego da je napisao u motogp subforumu da je rossi peder, jer takav je ovo forum. prvi put ove nedelje sam dao 10 komada u pet godina koliko sam na forumu jer je tako ispalo jbg.


! No longer available

penzos

Stvarno mi je ¾ao ¹to su se neki mnogo uznemirili, pa lepo sam napisao da nije za svakoga. Na ¾alost, to je realnost sveta u kome ¾ivimo, jedan izuzetno negativan primer odnosa ka ¾ivom biæu. Al, jbg
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

OKi

Niko ne mora nikakav skil da ima :P
! No longer available

eclipse4

tu vise junastva nema!

Boban_m

Dok ne pocne da bjezi kroz sumu i potoke pa iskida sve one kablove. Eeehhh...

OKi

Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2016, 22:19
tu vise junastva nema!
©to se toga tièe, nema ga od poluautomatike, pa i ranije. Lepo objasnio Robert De Niro u filmu ,,Lovac na jelene,,  [thumb_up]

Biker-Boy

Samo im dajte jednog Vasilija Zajceva i Mosin Nagant, i proce kao svabe u Staljingadu  [panic]
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

A moze i "Bela Smrt" Simo Hayha.  [thumb_up]

eclipse4

bilo sta samo da ih nema ;)

VR 46

Twist of wrist!

monsterbnt

Citat: OKi poslato 22 Mart, 2016, 22:49
Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2016, 22:19
tu vise junastva nema!
©to se toga tièe, nema ga od poluautomatike, pa i ranije. Lepo objasnio Robert De Niro u filmu ,,Lovac na jelene,,  [thumb_up]

Nijedan ozbiljan snajper nije poluautomatski... Jebes ti elektronsko govno... Ako neko oplete mikrotalasni sa ovom puskom moze samo da bije nekoga...
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Darko poslato 21 Mart, 2016, 13:12
i ovaj fazan je pojedEN  od sokola , pa nista 



Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2016, 17:48
...one pacove pa nekako i ajd...


u cemu je razlika?
zivo bice u oba slucaja
mislis da je zec vredniji ili inteligentniji od pacova?
nije
znam par ljudi koji cuvaju pacova kao kucnog ljubimca
i jedina razlika sto je ljudima zao kad zmija pojede zeca je sto su mogli oni da ga pojedu
u kini jedu pse i jebe se njima sto mi na pse gledamo kao ljubimce a na svinju kao hranu, zamisli odes u indiju i trazis govedinu za rucak?

zato zajebite predrasude ako neko pojede psa ili macku isti qrac kao i da je pojeo ovcu ili kozu, oba dela su podjednako dobra ili losa zavisi samo od perspektive

sto se ovog snimka tice ne pravdam ga ali ne znamo celu pricu nit motiv mozda je pas bolovao i bio na samrti a on nije zeleo da ga uspava, ko zna o cemu se radi

lvl1

Evo mozda zasto,jer od reptila ne zavisimo a od pasa jos uvek da.Dzojstik klasican
! No longer available